Extrémne vypadávanie vlasov po pôrode. Čo s tým?

trti
3. jan 2013

Ahojte, som 4 mesiace po porode a kojím. Posledný mesiac mi vypadávajú vlasy,ale naozaj veľmi (príklad: po umytí aj 4 plné hrsti). Viem že po porode vplyvom hormónov je vypadávanie bežné, ale určite nie v takomto množstve.Už mám na hlave miesta, kde je to vidieť. Čo s tým? K akému lekárovi ísť? Gynekológ,alebo kožný? Bojím sa, že za chvíľku budem plešatá 😒
Ďakujem Vám za rady!

petrusska6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matuskova003
28. jan 2013

Alpicort vodicka + Viaderm vitaminy + Prolab šampon toto pomohlo mne, každý mi hovoril ostrihaj sa.. ja som vsak stavila na toto + na kuru od Garnier.. a ani centimeter som nemusela odstrihnut 🙂 ale nečakaj , už som to tu spominala , nie každej to prejde same a aj kožna mi to tvrdila. ... prajem skorý stop tomu padaniu 🙂 ja som bola plešata už 😅

lilla244
28. jan 2013

Mne pomohol sprej od kerastase proti vypadavaniu vlasov. Ten bol vážne super. Plus vodička dr hauschka, "maskrtila" som tekvicove semiacka, vlasske orechy.
Pomohlo. 🙂

rave
28. jan 2013

ahoj - podla mna je to uplne bezne, ono sa to znova vrati do normalu bez toho, ze by si nieco extra musela kvoli tomu jest/robit. Chce to len trpezlivost. Skor by som sa poradila s kadernickou - oni maju s tymto skusenosti, tajne zbrane 🙂 dobre premasiruju pokozku, skratia uces... Mimochodom, v tehotenstve si urcite "nabrala" furu vlasov, tie jednoducho musia ist teraz prec 🙂

8161089266
30. jan 2013

ahoj -vsetko ma svoj cas.ja mam 5mesacne babo .po umyti vlasov sa bojim rozcesat.to je hrozne tie cuchvalce na hrebeni.skusam vsetko mozne zatial bez vysledku.vsetko ma svoju dan.hlavne.ze mame zdrave deti. 🙂

bambo308
11. feb 2013

Regeneracne ampulky na vlasy od svajciarskej firmy JUST, pre viac info, napiste IP 🙂

alexmar
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexmar
4. sep 2018

ja som si zacala menej umyvat vlasy a nefenovat si ich teplym vzduchom. nasla som radu o mensom pocte umyvani v tomto clanku:
http://www.inazena.sk/7-tipov-pre-hustejsie-a-z...
a fakt mi to zafungovalo. parkrat pouzijem i suchy sampon a naozaj to pomohlo

janababana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz