Guajacuran

janina3479
24. aug 2018

Ahojte žienky prosím vás máte niektorá skúsenosti s liekom guajacuran?som v 32tt a predpisuje sa na uvolnenie,ja mám len momentálne problem,ze sa začínam otvarat musím ležať panvou hore tak mám obcas také pocity ako keby mi trpla maternica občasné pocity na menzes.Nemate niektorá podobne skúsenosti?

montemotherone
24. aug 2018

@janina3479 mne dávali NoSpa, myslím že to má podobný účinok. Uvoľní hladké svalstvo, nevznikajú kŕče, teda sa eliminujú aj kontrakcie (to, čo cítiš)

evalin88
24. aug 2018

Ten liek sa v tehotenstve ani pri kojeni urcite nesmie.. je to v letaku..

evitka83
24. aug 2018

@janina3479 ja som brala v tehu guajacuran na odporucanie gynekologa spolu s magnezkom kvoli tvrdnutiu brucha. A je volnopredajnt

hivanik
24. aug 2018

Na zaciatku tehotenstva som ho uzivala .....ku konci magnezium....Ak ho predpisal lekar tak asi vie co robi.....v takomto pripade treba brat do uvahy mensie riziko...

kormelia11
24. aug 2018

@evalin88 nesmie ale bezne to davaju v nemocnici tehotnym ako lentilky

janina3479
autor
24. aug 2018

Lebo ja mám občasné pocity ako keby na menzes neviem to presne opísať tak neviem mám aj obavy sama z tohi

zuzinapipina
24. aug 2018

@janina3479 aj ja som ho brala,teda dal mi ho gynekolog v nemocnci, dali mi jednu v nemocnici, potom som isla uz domov a ked som si precitala zlozenie, vyhodila som ich. Dokonca som citala niekde, ze môže poskodit aj svalstvo bábätka. Nechcem ta strašiť, urcite je to na tebe. Ja som bola natom psychicky zle, ale potom som si vstupila do svedomia, ze ved sa vlastne nic nedeje, ukludnila som sa a maly potiahol navyse od terminu a potom sa sam pekne vypytal von😊 ak by si vsak mala velke bolesti alebo sa moc zle citila, urcite si daj. Ved oni musia vediet co predpisujú, ci?

kika691
25. aug 2018

Ja som brala a ešte k nemu aj magnezko