Hanbím sa za svoje prsia

allysonn
9. jún 2013

Prosim o nejake povzbudive slovicka ☹ Nie o rehotajuce sa prispevky,alebo o prispevky o tom,ze ako sa mozem hanbit pred muzom,ked ma miluje on a ja milujem jeho.

Kojila som jeden rok.Uz pred kojenim som mala prsia jednotky.Uz vtedy som sa trosku hanbila,ale co,boli male,ale pevne,stali same 🙂 No teraz je to katastrofa.Prestala som s dojcenim asi pred mesiacom a na co sa pozeram pred zrkadlom je tragedia.To,ze ovisli by ani nevadilo,lebo uz predtym tym,ze boli male boli vysoko,ale pohlad zboku na telo ma zabija.Tak som sa aj predklonila a to bol pohlad na nezaplatenie,mne tam visia snad len bradavky ☹ Ziadne gulate tkanivo ☹ Fakt len koza na tom vycucana bradavka a koniec.
V poslednej dobe sme sa s manzelom milovali len v tricku a tak,rychlovky,ved to poznate,ale teraz nanho nevysadnem ani za nic.Pred tym zrkadlom som sa rozrevala ako male dieta,viem,ze SOM DALA DCERKE TO NAJLEPSIE,co som mohla dat,NELUTUJEM TO,ale s tymto sa vysporiadat neviem,strasne sa hanbim ☹

Poradite mi nejaku poriadnu push upku aj za vela penazi,ale aby spravila aspon pred svetom kuzlo?
Poradite mi nejake cviky,ktore by mohli zabrat?
Ako sa vysporiadat s tymto problemom?Ved zena ma byt zenska a nie toto ☹

A ano,som si vedoma,ze na svete su ovela vacsie problemy,toto je zanedbatelne,ale momentalne ma prave toto trapi a nepomozem si ☹

jaruska8
9. jún 2013

Cviky ti neporadím, lebo neviem. Ale push-upy sú naj so vsadeným silikónovým vankúšikom, už všitým. Ja mám naj skúsenosti so značkami Wonderbra a Calvin Klein. 😉

mayca20
9. jún 2013

@allysonn ahoj, ja som ani nekojila a mam podobny problem, je to udel zien.
ja sa pred manzelom nehanbim, stale ked ma ako aku narazku, tak mu poviem, ze ma stastie, ze jeho "kamarat" nezmeni tvar ani velkost pri nejakej strate hmotnosti alebo pri nej telesnej zmene.
netrap sa, bud rada, ze mas zdrave dieta, tak ako ja. ked idem von, dam si vymozenosti tejto doby - paradnu podpiru a idem.
🙂

dulkagabulka
9. jún 2013

možno máš len trošku pomýlenú predstavu o tom,ako vyzerá ženské telo
porzi sa, toto su skutočné ženy so skutočnými telami

http://www.kickstarter.com/projects/1373438121/...

PS: tiež som mala podobne myšlienky v minulosti ako ty...časom som prijala svoje telo take ake je...milujem ho..je moje jedine, služi mi, milujem ho a važim si ho napriek tomu, že je nedokonale ak sa nan pozriem z tej stranky "idealnych tiel " z časopisov...hladkam ho ked ho kremujem a ďakujem mu 🙂 🙂 🙂 aj prska maličke 🙂 🙂 🙂 aj bruško striove 🙂 🙂 fakt..

zivika
9. jún 2013

@allysonn ja ta uplne chapem, sice mam problem opacny, prsia mam vacsie, ale uz pred tehotenstvami nestal pohlad na ne za vela a teraz je to uz uplne zle, tiez sa hanbim aj sama pred sebou, nie to pred muzom ☹ ja po odkojeni druheho drobca pojdem na plastiku...ty nad nou neuvazujes? lebo podprsenka sice urobi pekny efekt, ale ty budes vo vnutri stale nesvoja a pred muzom sa budes stale hanbit vyzliect ☹ a cviky asi nepomozu ziadne, lebo cvicenim tak akurat vypracujes sval a to asi nebude vyzerat dobre ☹

monika15
9. jún 2013

ale please halvne ze ste zdravy....

skus kupit taku podprsenku jak ti radia baby ze Victoria SEcret aelbo Wonderbra......

epsonka45
9. jún 2013

ja som kojila 3 mesiace a prsia mam tak ovisnute ze sa aj ja hanbim pred svojim ukazat..predtym som ich mala krasne dvihnute a teraz len lajdaky tak by som ich nazvala..nie si v tom sama

livka299
9. jún 2013

Ahoj, nemám potuchy koľko môžu stáť také silikónové prsia ale na tvojom mieste by som si pomaličky šetrila, a odkladala na to. Myslím, že by tvoj život zmenilo na šťastný. Spomenula som si na jeden príbeh z modrého neba, kde si žena priala silikónové prsia. Podprsenka môže pomôcť, ale čo také kúpalisko atd... Ja by som to riešila asi takto...

anuska74
9. jún 2013

@livka299
Tak silikony sú výsostne na rozhodnutí každej ženy.
Ja by som si ich do svojho tela nedala, ani za nič, aj ked samú ma občas pochytí smútok, pri kúpe plaviek naposledy, proste tiež tam nič nemám, ale odkojila som 2 deti a za to mi to stálo.
Myslím si, že taký zásah do tela, treba poriadne zvážiť, u mňa je tých proti určite viac.

shopoholocka
9. jún 2013

Uplne Ta chapem,ja som mala plne Dcka cely zivot,bola som hrda,ze mam pekne prsia,to bolo jedina co sa mi pacilo na mojom tele XXXL,teraz po 13m kojeni ich mam vytahane ako psie usi,citim sa nedobre,je to deptajuce...chystam sa schudnut a hajde na plastiku.........Takze ja Ti ju vrelo po zvazeni komplikacii urcite odporucam 😵 😉

wena
9. jún 2013

Ja by som to asi riesila operaciou a silikonovymi prsiami. A asi to tak budem riesit, tiez mam male prsia, sice su zatial pevne a fajn, ale po porode (a kojeni) asi take nebudu, takze ja mam v tom uz dopredu jasno, ze keby som s nimi nebola spokojna, tak pojdem na operaciu. Podla mna to nie je az take drahe, za dobry pocit by mi to urcite stalo.

kokorunecka
9. jún 2013

@allysonn Sme v rovnakom veku.. Dovolím si tvrdiť, že ťa maximálne chápem.. Hanbím sa jak pes, keď sa predkloním tak ani nehovorím... Najradšej by som v podprsenke aj spávala...
V ostatných týždňoch však intenzívne uvažujem nad plastickou operáciou..Ale, keďže nejaký čas po nej nebudem schopná 100% fungovať, dvíhať dcérku apod. tak šetrím a cca za rok sa do toho určite chcem pustiť...

vratkok
9. jún 2013

@allysonn Som muž, mám manželku 😉 , zaujímalo by ma , aký má názor na váš "problém"(ja to ako problém nevidím) váš manžel. Ak je on spokojný a nevidí v tom prekážku ani problém, aby vás aj naďalej miloval, tak neriešte relatívne malé prsia a milujte aj vy jeho a rovnako aj seba. Teraz sú možno menšie, ale o pár rokov sa to môže zmeniť. Rozhodne sa neprikláňam k umelým silikónom. 🙂

allysonn
autor
9. jún 2013

@vratkok Manzel?Ze vsetko je v poriadku,ze su fajn,ale robi si aj srandu,ze su obrovske....Pricom som ako doska doslova ☹ Posledne tyzdne som kojila len z jedneho prsnika a vtedy zas vravel,ze on ma prsniky vsetkych velkosti,ale on to nemyslel v zlom,ale proste aj tak som sa citila a teraz sa citim strasne.Silikony nechce.Ked som raz spominala,ze mam aj strie(ked boli viditelne,teraz uz nie su),tak mi raz povedal,ze ho nemusim na take veci upozornovat(neviem ako to vtedy myslel,ci kvoli tomu,ze by si nebol vsimol,alebo preto,ze teraz na to pri sexe bude mysliet aj on)

vratkok
9. jún 2013

Veľkosť poprsia nesúvisí s dobou dojčenia. choďte radšej k lekárovi a poraďte sa s ním. Veľkosť poprsia je závislé od množstva ukladania tuku v tejto časti tela. S manželom by ste sa mali o týchto veciach rozprávať. Manželka dojčila naše deti viac ako 2,5roka(každé!), tiež nemá veľké prsia, podprsenku by potrebovala 80A, a to je dosť problém zohnať. Ak máte skutočnú profilovú fotku, tak ste veľmi sympatická žena, manžel môže byť pyšný. Chce to iba trpezlivosť a čas. Vydržte aspoň rok, dodržujte správnu životosprávu a cvičte. Hlavne s dieťaťom, zdvíhajte ho na rukách nad hlavu. Netrápte sa takýmito vecami, odporúčam zájsť za vaším ženským lekárom a takto mu povedať v čom máte "akože" problém. Je to odborník a vysvetlí vám, že je to všetko v norme a teda O.K. 🙂

strieza
9. jún 2013

@dulkagabulka Pozerám to video a smejem sa sama sebe, že jéj, také strie mám aj ja 😉 . Čo už, ale za tie dve moje zlatá to predsa stojí. 😉

rebecca2006
9. jún 2013

@allysonn ja mám podobný problém. Pred tejotenstvom a dojčeniami som mala fakt pekné prsia- 3- ky, pevné, v pohode so si dala dole vrch plaviek, bola som na seba pyšná. Pri prvom tehotenstve sa mi prlsia výrazne zväčšili, počas tehu to bolo úžasné,počas dojčenia, ale ke´d som odstavila, des a hrúza- pritom som odstavovala postupne...
prsia sa i zrazu hupom zmenšili na A- čko, ovíajúca koža, prposne "psie uši". Pri druhom tehotesntve rovnako a výsledok ešte vúäčšia katastrofa....Podprsenky môžem všetky vyhodiť a chuystám sa investovať do nejakej super wonderky- tip na ňu zatiaľ nemám. Hore bez už nechodím 🙂 , sex len v krátkej nočnej košeli 🙂 Som z toho tromchu smutná, ale vravím si., že sú dôležitejšie veci. Manžel nerieši, tak neriešim ani ja. Možnočasom zvážim plastiku- lebo v takomto stave asi žoadne cvikly nepomôžu- ale momentálne nemám čas ani financie a rozhodne sa i kvôli superprsiam nechce riskovať krk v nejakom salóne...Ale rozumiem Ti a chcela som ťa len podporiť, že nás je asi iac, že za to fakt nemôžeme, proste keď si tie prsia prudko vyrastú a potom ochabnú,tak s tým asi nič nenarobíme. Na druhej strane, chlapi asi nie sú tými ceckami posadnití až tak ako sa vraví, môj manžel je s tým vyrovnaný., sem- tam sa na tom spol zasmejeme, mám dve krásne decká, ktoré za to stoja a určite existujú funkčné podprsenky, ktoré aspoň pred svetom vytvoria ilúziu 🙂 tak dont worry 😀

k_a_j_k_a
9. jún 2013

@allysonn ja som sa vzdy hanbila za svoje velke prsia. Nikdy som nemohla ist bez podprsenky, ani pred porodmi. Vlastne od ZS som vzdy nosila podprsenku. A svoje prsia som dlllho neznasala. A po porodoch a troch rokoch prerusovaneho kojenia su na tom este horsie. Ako tak sa mi dali dokopy az pred nedavnom a to uz dva roky nekojim. Az MM ma naucil, ze nie su az take zle, jemu sa vraj pacia 🙂
Skus ist na nakupy a maj trpezlivost so skusanim. Viem, ze mam opacny problem, ale mne dost sedia podprsenky z trioly, uz kupujem len tie. Su sice drahe, ale sedia vynikajuco. A maju od mini cisel po velke. Dolezite je, aby si si kupila dobry obvod. Ja som po x rokoch zistila, ze mam obvod 70 a nie 75, pripadne 80 ako mi vzdy v obchodoch tetusky tvrdili. A hned mi inak tie podprsenky sadli.
Na tulenie pre manzela Ti poradim zohnat nejake sexi kosielky a sexi pradlo, pripadne aj korzety. Pekne to vyzera a aj Tebe to prida na sebavedomi. A kludne ich povyberajte s manzelom spolu 🙂

ajja21
9. jún 2013

@allysonn Uplne ťa chápem....ja mám opačný problém a hoci svoje telo milujem nadovšetko, pretože je moje, bohužiaľ hanbím sa už sama pred sebou, nieto ešte pred manželom. Mam veľké prsia, ktoré už len visia niekde na bruchu a neviem sa s tým stotožniť, nech robím čo robím. Ja som tomu dala radikálny rez a v decembri idem na plastiku, nech sa aj ja cítim dobre. A hlavne aj moja chrbtica 🙂 Neuvažovala si nad plastikou?

froschka
9. jún 2013

@allysonn tiez nosim podprsenky od VS a inu na seba ani nedam!! Aj plavky mam VS a mam po probleme. Manzel ta miluje naozaj taku aka si a nemala by si sa trapit. Bola by si radsej keby ta hnal do silikonov a mal ta len na pretrcanie pred kamaratmi? Podla mna rozumny muzi uz z ceckov vyrastli a vedia co su to hodnoty mat dobru manzelku. Sustred sa na to co mas na svojom tele najradsej a pobzbud sa tym... Jedna ma peknu postavu ale napriklad orli nos. Druha ma Decka prsia ale nohy do X. Ina ma male prsia ale zadok bohyne, atd atd. Ani jedna nie sme od Matella a na mieru usita nasej predstave.
No a pokial teda uz tvoje ego nevydrzi a tuzba po peknych prisach je taka silna a prioritna tak chod do toho, je tu aj skupinka silikoniek a takych compo nich tuzia, aj som tam a nakukam a premyslam ale v celku uz som zmierena so sebou aka som a hotovo 🙂

hradnapani
9. jún 2013

@allysonn odporucam ti hodit rec s manzelom - v style, ze ta to uraza (alebo si dopln vhodnejsie slovo), pokial si z tvojich prs robi srandu. Ved aj on ti predsa povedal, ze ho nemas upozornovat na tie strie. On ti povie asi priamo, co ano, co nie... tak zacni aj ty. Toto je tema, ktora ta trapi, takze treba o tom debatovat, a nie upadat do depky. S muzmi treba na rovinu, castokrat ani netusia, preco sa mi trapime. Treba mu povedat jasne, ze toto mi nehovor atd...
ale inak ti rozumiem, tiez mam obavy, co z tych mojich mini bude po odstaveni, ale na druhe strane viem, ze muz to nebude ani trochu riesit.

allysonn
autor
10. jún 2013

Dakujem vsetkym 🙂

obcansr
10. jún 2013

no ja sa ani nevyjadrujem radšej , kým som nebola tehotná tak som mala B čka a teraz D čka a ide ma porazit, tiež sa nemožem ani na seba dívat a nieto ešte pred mužom prezliekat , jemu sa to páči a ja som z toho na nervy, tiež neviem čo robit ........ už to asi iné nebude ...... len sa s tým nejak zmierit

anxuska
11. jún 2013

Aj ja som sa v tejto téme našla.... No trochu inak. Komplexy z pŕs sa mi podarilo zahnať až teraz. Pred mužom sa nehambím. Už od puberty som mala super velké prsia tak 75 E v tehotenstve ani nehovorím tak + 2 čísla ...... Pri mojej výške 156 no desné. Zato som nemala problém kojíť, že vlastne už nemám čo zničiť. No potom prišiel ten druhý efekt a zrazu boli desne nízko a ako sáčky veľkosť podprsenky po dvoch deťoch tak 75 B, vlastne sa mi splnil sen.... Jedine som nemohla žiadne výstrihy, bo tie vrásky, čo sa tam robili.... No a zrazu sa to vyriešilo pribrala som teraz 75 C a nechápem, sú krajšie ako kedykoľvek predtým. Nejako sa to po pol roku po odstavení malej urovnalo a vyplnilo a nadvihlo, síce to nie sú super stojáky, no prvý krát v živote sa za ne nehambím.

tereza99999
11. jún 2013

@allysonn priber ..skutocne len to pomoze, prsia narastu....nechcela som verit, mam svagrinu ktora bola ako trieska..., prsia nulky-mozno jedna, vypchate v podprsenke, pribrala skoro 20kg, prsia 3-4ky, je to fakt

allysonn
autor
15. jún 2013

@tereza99999 Len ja sa snazim pribrat uz od puberty a nic.Stitna v poriadku,ale mame to v genoch.

blackcat8885
15. jún 2013

@allysonn Mne pomohli silikonove prsia ale musela som na to zobrať uver.No ak sa to u Teba nedá sú pripravky v lekarni na spevnenie prs,rôzne cviky mozno sa treba poradit vo fitku s trenerom drzim palce

amelie123
15. jún 2013

@allysonn príroda je sviňa🙂 ja som zatiaľ len tehotná a prsia som mala vždy krásne dvojky čo bolo asi jediné čo sa mi na mojom tele fakt páčilo a s čím som bola spokojná. bábo som strašne prestrašne chcela a som šťastná že som tehotná, ale s mojimi prsiami sa už teraz dejú čudesné veci🙂 pribrala som síce málo ale takmer všetko šlo do prs. sú veľké mám košíky E 😠 , logicky ťažšie, už teraz mám pocit že mi nejako dosť poriadne klesli a tak premýšľam, že čo bude s nimi potom. a to je len prvé bábo🙂 chcem ešte jedno. po tom druhom asi fakt plastika, ale kdesi som čítala, že nemusí byť silikon že sa dajú tvarovať aj čímsi iným - neviem, možno sa pletiem. ja sa teda už teraz nemôžem na prsia v zrkadle ani pozrieť a som zved čo to bude potom. ešteže som sa dobre vydala a mám úžasného manžela🙂 hlavne nech je bábo zdravé, o prsia sa aj potom môžem trápiť🙂 tebe by som teda poradila tú podprsenku vs alebo dačo kvalitné, ale ako už bolo vyššie spomenuté, navonok síce upravíš, ale milovať sa v nej s mužom určite nebudeš, takže to nerieši tvoj problém. takže možno by som hodila reč s lekárom, aké sú možnosti, lebo cvičením sa prsia podľa mňa nedajú riešiť. držím prsty nech nájdeš nejakú možnosť, lebo presne chápem ten pocit, keď sa na to nemôžeš pozrieť do zrkadla.

betuska22
15. jún 2013

ahojte baby, ako to tu čítam musím sa pridať do diskusie aj ja.....prsia za tie sa hanbím stale kôli vpadnutým bradavkám ale akosi som si už na to zvykla, tiež ich mam ovisnuté alečo už ☹ ja som mala problém po druhom pôrode taký že ma doktorka nezašila, tvrdila že som bez zranenia, len opak bol pravdou, roztrhaná som bola, úplne som stratila cit, mohli sme mať sex aj dva dni v kuse a nič ☹ mna to trapilo nič som mm nepovedala, ale išla som na plastiku s tým že mi pomôžu. opak bol pravvdou primar mi povedal že nemam kidať na ich doktorov že to som si urobila doma, po plastike mi druhý dokt povedal že dobre že som došla že by mi bola časom maternica vypadla ☹ tak som bola vytešená že ma dal ako tak do poriadku len prišlo ku sexu a zas problém, žiadný cit, mm tvrdil že mu to neva ale proste to je CHLAP....stale som ho otravovala tak vybavil niakeho dokt, išla som na dalšiu plastiku, ten sa chytal za hlavu že mladu babu takto dokatujú 😖 tak spravil plastiku nanovo, nanovo ma rozstrihal, pozašíval z vnutra a aj z vonku, opravil to čo iný pokazili, síce z vonku to ešte neni ono, ale sex je sto a jedno uuuplne super......takže tým chcem povedať že vás chápem že ste nešťastné a chcete s tým niečo robiť, aj ja som sa dala na boj a bojujem...... dufam že čoskoro to bude šťastne ukončené všetko, nelutujem že mam dve krásne detičky ale fakt som mala aj ja debku, takže všetky čo mate problem a partnerovi to ,,nevadí,, chodte do toho, nebojte sa bude aj muž pokojný ako aj ten môj 😉 a vlastne aj ja som že je konečne zo mna normálna, fungujúca žena ktorá sa nevyhýba sexu kôli niakej debke 😉

mimac
15. jún 2013

pred otehotnením som mala Bcka,teraz po kojeni zhruba 8mes mam Bcka ale padli trosku dolu.ja si myslim,ze je to tak,že som ich moc nestratila lebo chodím plávať a chodila som aj počas tehotenstva,tie svaly sa volako prirodzene vypracovali,a dost vyhadzujem moje dievčatko nad hlavu lebo super piští pri tom a smeje sa.ak máš naozaj až taký problém tak to ti pomôže už len dat si silikóny,dnes sú týto chirurgovia machri,urobia ti prsia,že všetko bude vyzerať ako predtým,hore hlavu!toto je život!

zuzkavel
15. jún 2013

@allysonn ahoj uz teraz viem o com hovoris, mam sice prsia velke zatial ... ale pocas tehotenstva sa s nimi udiali velmi nepekne veci, neriesim ci moj manzel ma alebo nema problem som rada ze ma miluje taku aka som a aj napriek tomu ze som pre neho najkrajsia na svete mne to moj pocit atraktivnosti zial nevrati chcem mat viac deti mozno aj 3, 4 ak to bude mozne a viem ze telo bude podla toho aj vyzerat. Tiez si nechcem dat silikony je tem viac dovodov preco nie ale existuju korekcie prsnikov, ktore ti prsia len upravia do znesitelneho tvaru a predtym by bolo mozno fajn sa aj poradit s odbornikmi ake mas moznosti aby sa ti prsna hmota aspon trosku prinavratila. s troskou hmoty a po korekcii aj ked budes mat stale male prsia aspon sa budes citit opät lepsie ale neboj hlavu hore urcite najdes to spravne riesenie