• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Helicobacter a bolesti brucha. Ako ho zničiť?

14. februára 2017 
skús si spraviť grgací test so sodou bikarbonou. Dá sa tak zistiť kvalita vylučovania tráciacich štiav. Lekári často považujú za príčinu vredov vysokú tvorbu HCL, opak však môže byť pravdou.Samotného helikobaktera liečia znižovaním tvorby HCL čím naoko pomáhajú ale je to krátkozraké. viac o prírodej liečbe helikobaktera nájdeš tu: http://helikobakterpylori.sk/sk/ako-si-vyliecit-helikobaktera-prirodnou-liecbou/
22. júl 2015 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. nov 2015 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mám dobré skúsenosti s mastichou od mastichaterapie. Uprednostnujem prírodnú liečbu pred chémiou. Skúšali sme rakytníkový olej, brokolicové klíčky či aloe, no na helikobaktera zabrala až chioská masticha.
11. feb 2016 o 12:53  •  čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. feb 2016 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zistili mi helikobaktera a ranu po vrede na dvanastniku mávam vysoké tepy pričom kardiológ povedal že srdce mám zdravé a mal som už tep aj 150 ..pritom športujem
15. mar 2016 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalmo môže to súvisieť aj S helikobakterom
15. mar 2016 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, troska obnovim tuto temu mozno mi poradite.. zistili mi helikobaktera. Okrem toho ze ma zaludok boli velmi na dotyk (napriklad ked namna mala skoci alebo si ho stlacim) mali ste to aj vy? Obcas mam bolesti zaludka ale nie moc casto po jedle. Doktor mi zatial nedal antibiotika len nejake lieky na kyselinu ktore som vysadila lebo kyselinu nemam a bolo mi znich akurat zle. Kupila som mastichu ci ako sa to pise ale bolesti na dotyk neustupili, mam absolvovat gastro a zacinam byt z toho dost nervozna :triumph: Uz len to ze chudnem ma vytaca
14. feb o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok