Podarilo sa?

30. jan 2023

Podariko sa niektorej otehotniet, ak mal muz horucky a bral antibiotika tak bud v tom alebo nasledujucom cykle? Alebo ta kombinacia zabije spermie na niekolko mesiacov?
Vdaka za vase skusenosti a nazory

anjelicek26
30. jan 2023

Tak bohuzial sa "vravi", ze po horuckach su znulovane spermie a trva tych 6 tyzdnov (nie mesiace, tyzdne), kym sa to da do povodneho stavu... poznam viac zien, kde ten spermiogram po chorobe bol zly a o par tyzdnov vyrazne zlepsenie...

autor
30. jan 2023

@anjelicek26 dakujem za odpoved 🙂

aaadkaaa
30. jan 2023

Tak my sme pocali, ked mal muz covid a horucky, takze nic nie je vylucene

autor
30. jan 2023

@aaadkaaa och no vdaka za povzbudzujucu spravu 🙂 akoze nedavam velke sance ale tak mini nadej clovek ma vzdy..ale zaujimaju ma aj ine ake maju skusenosti 🙂 zatial 1:1 :D

kimina21
30. jan 2023

Aj moja kamaratka otehotnela,ked mali obaja covi a horucky

tinkavvv
30. jan 2023

Aj u nas tesne po prekonanom covide.

autor
30. jan 2023

No vidim ze ten covid bol akysi plodny :D skoda ze my sme nemali covid mozno by sa skor podarilo :D

lavinis
30. jan 2023

@kimina21 to sa im.chcelo sexovať?😄

bety19
30. jan 2023

@lavinis a co budes robitv karantene😃.... ja som mala 10 dnovu karantenu s muzom pozitivnym...a potom som mala covid ja..tak zase som 10 dni musela byt doma 😃... v kuse sme boli v sebe 😆

lavinis
31. jan 2023

@bety19 nemyslím v karantene ale keď som mala covid a horucky, bola som rada, že som rada a nie ešte pracovať na dieťati 😅

bety19
31. jan 2023

@lavinis my sme boli len 2 dni k.o. :D ... ale nepracovali sme na dieťati,,my sme si dávali pozor, necítili sme sa na druhé v tú chvíľu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre