Hormonálna porucha, inkotencia či endometrióza?

junovka
17. júl 2011

Neviem co si uz mam o tom vsetkom mylsiet?, ☹ Uz asi 3 mesiac chodim stale po menzese na gyndu, nakolko mam stale dlhodobe spinenie po menzese, raz sa stalo ze aj celomesacne spinenie.Naposledy ked som bola u svojho gyndosa, tak mi vravel, ze od poslednej navsteve sa mi na pravom vajcovode tam nieco zvacsilo o 2 cm...ale nevie stale posudit co to moze byt.Lieky zatial neberiem ziadne, co sa tyka gyndy...len z kardia.Vraj , na vajcovode je tam nejake skryte kvacanie.Poslal ma do nemocky aby mi tam to vsetko vysetrili.V nemocke na USG to uzavreli ako anovulac.cykly, kdez to moj gyndos ma podozrenoe na endometriozu.Asi par dni po vysetreni v nemocke, cize v strede cyklu som mala a mam doteraz pocit, ze zo mna vyteka nejaka cira tekutina ktora najprv bola husta, biela a teraz je doslova vodnata, nemazlava....proste sa citim ako keby zo mna vytekala plod.voda...celu vlozku mam ked sa napriklad namaham alebo smejem okamzite premocenu.Nezapacha to.Neviem 😖 ...uz mam aj podozrenie ci to neni nahodou zacinajuca inkotencia, alebo co!!!No a teraz asi cca pred 3 dnami sa mi k tomu pridalo minimalne cer.krvacanie, asi par bodiek...ale teraz uz pozorujem len ruzovkasty vytok.Som tyzden pred menzesom.Z krvi mi zistili ze je tam odchylka od normalu, ze mem zniz.funkciu stit.zlazy a dokonca v utorok by som mala mat vysledky na onkomarkery z gyn.stranky ☹

junovka
autor
18. júl 2011

nikto? ☹

renika1
18. júl 2011

@junovka Ahoj, rada by som ti poradila ale ešte som sa z niečim takým nestretla ale prajem ti všetko naj 🙂

ikke
18. júl 2011

celkom laicky by som povedala, ze ak to nezapacha, inkontinencia to nebude... to, co sa ti tam podla gyndosa zvacsilo, nebola cysta alebo myom?
osobne by som asi isla este za inym gynekologom, hlavne ak maju nemocnica a tvoj lekar rozdielne nazory a ani jedni vlastne nevedia, co to presne je...

junovka
autor
19. júl 2011

Dnes som bola opat na gynde, nastastie onkomarkery vysli negativne, ale v maternici je stale nejaka cira tekutina, ktora mi stale vyteka.Bolesti ani zapaly zatila klop-klop nemam....gyndos povedal, ze s tykm to nieco sa este nestretol 😖 .Zobral mi dnes krv na hormony a zrobil vyter...ale aspon viem, ze inkotencia to urcite neni 😉

andrea78
29. sep 2011

@junovka ahoj, máš/vieš niečo nové? poradiť ti žiaľ neviem, ale veľmi ma zaujíma, čo bolo nakoniec s tvojim problémom...

junovka
autor
30. sep 2011

@andrea78 zatial este stale to riesim 😝 ☹

katieg85
29. jan 2020

@junovka ahoj mozem sa spitat ako ste s tym dopadli?tiez mam po menzese kvapky krvi,a pocit ze nieco z vas tecie ako pri menzese,ale je to tekutina ako plod.voda.

junovka
autor
29. jan 2020

@katieg85 no,nakoniec to bolo hormon.povodu...cysty...niekedy strasne velke,dokonca ako keby 3 cysty narvane do jednej...brala som 6 rokov horm.antikoncepciu,kde mi vsetko po nich zmizlo,po vynechani polroka antikoncepcii sa cysty opat vratili.Potom som sa rozhodla,ze prestanem uplne uzivat antiku a zacala som fungovat na bylinach.Odvtedy klop klop cysty sa neobjavili doteraz,je tomu uz rok,no vyzera,ze asi idem pomaly uz do prechodu,nakolko uz mam minimum.progesteronu,menzes si chodi ako chce,dokonca aj 2 x do mesiaca,strasne navaly tepla mavam,.....asi tak no.Odkedy som zacala mat problemy,t.j.r.2011,tak som kazde 4 mesiace u gyndosa na kontrole.

katieg85
30. jan 2020

@junovka dakujem velmi pekne za odpoved.mne sa to zatial zrobilo prvy krat.zajdem na gyngu uvidim coto bude.a to niet inej liecby nez antikoncepcia,ja som to nikdy nebrala ani by som to nechcela.

junovka
autor
30. jan 2020

@katieg85 ani ja som nechcela,ale musela som.Mna nemohli uspat aby mi vyooerovali vajecniky,tak preto taku liecbu nasadili.