Hrča pri vchode do pošvy. Mali ste taký problém?

nikas
4. sep 2008

Ahojte baby... pocujte nemali ste niektora taky problem nahodou ako mam ja?... pocas poslednej menstruacie sa mi urobila akoby hrca alebo taky pevnejsi opuch pri vcode do posvy..skoro na stehne a boli to pri chodzi... neviete co to moze byt?... bola som u gynekologa ale dal mi nejaky vyplachy a masticky ale vobec to nepomaha ale povedal ze je to nejaka alergia...tak teraz neviem.. uz to mam dva tyzdne ci tri tyzdne a nemeni sa to.... neviete mi nahdou niekto poradit?....prosiim velmi sa bojim

luciaa00
22. máj 2015

Ja by som potrebovala tiez poraditod posledneho sexu som si vsimla ze sa mi spravilo nieco medzi klitorisom a vstupom do posvi neboli to ani nic gynekologicka mi povedala ze tam nic nemam ale podla mna som to tam nemala predtym mam to uz mesiac vaetky vysledky mam negativne prosim poradte

simkaoo
3. nov 2015

Ahojte, mam 13 rokov.. Som panna, a na pyskoch na pravej strane na vonkajsrj strane posvy sa mi urobila gulicka.. Je to dost neprijemne, tvrde a dost to boli .. Neviete co by to mohlo byt kedze som panna ? :o)

charity
3. nov 2015

@simkaoo Pravdepodobne sa Ti upchala Bartolinyho zlaza. Studene lokalne obklady /fakt len na ten kusok nech neprechladnes a zajtra ku gynekologovi.

sara000
9. feb 2020

Ja už som mala bartolinku až 5krát :( a najväčšiu som mala až 10 cm

lucinka122445
3. dec 2020

Ahojte, chcela by som sa vás spýtať, ak niektorá mala podobný problém, brala som antibiotika entizol 500mg do pošvy, každý večer pred spaním ale na tretí deň som si v sprche nahmatala v pošve ako keby opuch, no tak som sa chytila a išla som za mojou gyn. Pozrela mi to ale nevidela tam nič možno to nieje vidieť, len mi povedala ze to môže byť že mi to podrazdilo, len ze ten opuch je stále tam. Už asi 5 deň, a neviem čo mám robiť.. Dala mi na miesto tyxh liekov, mastičku macmiror complex. Bola by som vďačná za odpoved.