Je to pozitívny výsledok?

lenka5445
13. okt 2022

Dobrý deň, prosím vás je toto pozitívny výsledok? Testovala som mamu, lebo jej začala choroba. Test ukázal slabú tenkú druhú čiarku po 10 minutách. Čo myslíte? Je to pozitívny výsledok? Nemám moc skúsenosti s vyhodnocovaním testov. Skúsim ju ešte večer alebo zajtra otestovať. Ďakujem vopred za reakciu. Pekný deň 🍀

anjelicek26
13. okt 2022

Ja tam nic nevidim

betulinka1
13. okt 2022

@lenka5445 Ano je pozitivny aj pri slabej čiarke. Priatel tak mal iba slabucku čiarku. Isiel na PCR a bol pozitivny

veronika3110
13. okt 2022

ja vidím takú úplne slabulinkú... mne sa to tiež takto rozbiehalo a postupne silnela a tiež som bola pozitívna, hoci som nič necítila zatiaľ... a áno ako spomína kočka vyššie.. každá čierka je pozitívna.... ked otestuješ zajtra, isto bude silnejšia

anjelicek26
13. okt 2022

Ale ta ciarka je seda baby... to bude kanalik... ale tak nech skusi este zajtra dalsi

oli18
13. okt 2022

Vy niektore ozaj nevidite ruzovy pasik? A ja, ze potrebujem silnejsie dioptrie. No nepotrebujem 😉

esmeronka
13. okt 2022

ano je to pozitívne...ja som takto mala ked som začala cítiť upchaty nos,bolesť hrdla a na duhý deň jasne pozitívny bol

greta2017
13. okt 2022

Mala som takyto AG domaci, sla som na pcr a vysiel pozitivny.

javorinska
13. okt 2022

@greta2017 tak ale na tomto je tu druhu ciarku pri blizsom zaostreni vidno. ono mozno ak by si si takyto domaci spravila este o den neskor, tak by ta druha ciarka bola proste zas silnejsia

petkaaj
13. okt 2022

Prosím Vás a stretli ste sa s tým, že test vychádzal takto rovnako slabo 3dni v kuse, že vôbec nesilnel? Ďakujem

lenka5445
autor
13. okt 2022

Mama bola ešte večer fit, až rano sa zobudila chorá. Je možné že sa to len rozbieha, tak uvidíme zajtra. Ďakujem ešte raz. 🍀

sense
13. okt 2022

Mala som podobný s druhý deň bol pcr pozitívny, u dcéry bol pri takom výsledku pcr negatívny... Tak si vyber....
Ak máš príznaky skus neskôr alebo sa objednaj na pcr

manushka
13. okt 2022

Tiež som mala takú čiarku a na druhý deň už koľajnice, určite pozitívny..zajtra bude silnejšia

nevenka
13. okt 2022

@lenka5445 ja som mala pozitivny test az na treti den silnych priznakov. Treba otestovat este raz. O den-dva.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia147852
13. okt 2022

Bude pozitívny. Muž mal takú istú a na druhý deň už silnú druhu čiarku. Ja som mala dlho neg test a odrazu hneď silno pozitívny