Sú testy pozitívne? Čo si myslíte?

spetka358
24. máj 2019

Ahojte, mám na vás otázku ... robila som si testy a prvé mi vyšli relatívne pozitívne samozrejme druhá čiarka na prvých dvoch testoch nebola hneď až taká silná a následne som si robila iné a tie mi nevyšli vôbec pozitívne... mám 4 dni pred začiatkom menštruácie mohla som počkať ale nedalo mi to... prosím čo si o tom myslíte ? Je možné že by mi prvé dva testy ukázali zlý výsledok ? Ďakujem 🙂

simona232323
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nmhc
24. máj 2019

Ja vidim slabe ciarky aj na tych modrych. Toto je moj 4 dni pred MS a teraz som v 13tt 🙂 tak drzim palce 🙂

lenkak35
24. máj 2019

@spetka358 podľa mňa pozitívne 😉 Tie 2 sú inej značky tak to bude aj tým. Mala by si to ešte len dostať tak musíš vydržať.😊

miky25117
24. máj 2019

@spetka358 je vidno na všetkých ak sledujes intenzitu testuj rovnakou značkou

spetka358
autor
24. máj 2019

@miky25117 super ďakujem mám skúsiť ešte iný test?? 😂

spetka358
autor
24. máj 2019

@lenkak35 to čakanie je najhoršie ...

miky25117
24. máj 2019

@spetka358 podla mňa nemusíš sú pozitivne ale ak sa chceš uistit skus digi clear blue

sivana09
24. máj 2019

Su pozitivne, zbytocne budes robit ďalší. Skus po vikende

lenkak35
24. máj 2019

@spetka358 to ti verím,ale na to,že ešte by si len mala dostať menštruáciu sa ti celkom pekne ukázali čiarky😉

spetka358
autor
24. máj 2019

@sivana09 a tie posledné dva ?

miky25117
24. máj 2019

@spetka358 je to ina značka mozu mať menej farbiva preto testuj tou istou značkou

evkamotka
24. máj 2019

Pockaj par dni

slavuska1506
24. máj 2019

Ja vidím čiarky na všetkých, gratulujem 👏

blontimka
24. máj 2019

@spetka358 ahoj. Budeš mať PODLA MNA biochdmicke tehotenstvo. Dieťa sa zle uhniezdilo a odide s menzesom... ciarka slabne namiesto toho aby silnela.... moje odporucenie- zajtra sprav woman secret... ako prvé dva... ak ti ciarka už vybíje oci-gratulujem... ak bude rovnaká alebo slabšia... príde ms....

spetka358
autor
24. máj 2019

@blontimka to ate ma moc nepotešili...

diaalex
24. máj 2019

@spetka358 akú majú citlivosť všetky testy? Lebo keď sú všetky po 10, tak môže to byt kľudne biochemické a príde ms

nikusiak9
24. máj 2019

Skudila by som woman secret test

lucia851
24. máj 2019

Ja som mala jeden pozitivny a ostatne uz negativne a potom prisla ms.Tak to bolo asi tiez biochemicke tehotenstvo

spetka358
autor
24. máj 2019

Citlivosť majú 10

blontimka
24. máj 2019

@spetka358 to ma mrzi...treba riešiť kde je problém....prečo nastalo...genetika? Hormony? Zle spermie?....

lacibo
24. máj 2019

mne ešte aj 3 dni po predpokladanom MS. ukázal ako negatívne.. a pritom som bola tehu.. test mi vyšiel až po týždni po termíne MS. odporúčam opakovať, le až po 4 dňoch.. skôr sa nemá význam stresovať..

diaalex
24. máj 2019

@lacibo to ma význam vtedy keď je negatívny vždy, ale nie keď je pozitívny a slabne čiarka az je negatívny 🙂

blontimka
24. máj 2019

@diaalex presne tak.... ciarka musí viditeľne silniet keďže hcg stúpa veľmi rýchlo...

lacibo
24. máj 2019

@diaalex môže byť, ja nemám žiadne skúsenosti s testovaním pred termínom MS..nikdy mi to ani nenapadlo..tak sa neviem k tomu vyjadriť..😉

dagmar13
25. máj 2019

Môj vyzeral tiež takto 4 dní pred ms,takže áno 🙂

liligreg
25. máj 2019

@diaalex nesúhlasím, že slabnúca čiarka automaticky znamená biochemické tehu a treba hneď hľadať príčinu. Nech vyčká do ms. Uvidí. Hneď nepanikarit, nestresovat. Mne mini duch vyšiel 6dni po sexe. Potom začala čiarka silnieť, ale stále len duch. Na niektorých testoch bola slabšia. Dokonca aj digi test mi ukazal, že výsledok je negatívny. A dnes mám doma 3,5r.

diaalex
25. máj 2019

@liligreg nepovedala som že treba hľadať príčinu ;) nemusí byt bio, ale prečítaj si skúsenosti dievčat čo to takto mali, čiarka slabla a prišla ms 🙂 v tomto prípade ide zo silnejšieho do slabšieho, takze pravdepodobne príde ms 🙂

miky25117
25. máj 2019

@liligreg ja zrovna včera večer 6 DPO zretelny duch ale teraz ráno nič tak skusim zase večer či sa zas ukáže 🙂

nika3136
25. máj 2019

@nikusiak9
@blontimka ja sa divím, keď niekto odporúča túto značku, lebo mne negatívny woman secret už behá doma 😄 a hneď za tým som robila od GS a tam rovno koľajnice

liligreg
25. máj 2019

omylom som označila teba. Bola to iná baba, ktorá písala, že ju to mrzí a treba hľadať príčinu, prečo to tak skončilo
@blontimka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre