Johnson & Johnson vakcína. Všetky informácie - plánovanie tehotenstva a tehotenstvo

22. jún 2021

Baby viem že je toho tu hrozne veľa čo sa týka očkovania a plánovaného tehotenstva ale konkrétne má zaujíma táto vakcína Johnson & Johnson. Máte nejaké informácie od svojich lekárov, gynekológov? My sa snažíme o dieťatko a chcela by som sa dať touto vakcínou zaočkovať. Jasne že ten cyklus sa snazit nechcem, ale po očkovani nasledujúci cyklus by sme chceli pokračovať v snazeni.
Ďakujem za každú info 😉

simonah73
22. jún 2021

nie sice o vakcine. ale my ked sme sa prestali snazit som akurat otehotnela 😉

deti95060810
22. jún 2021

no tak sa poponáhľaj - lebo ráno hlásili že vakcín nie je veľa a očkovať sa bude 3 týždne...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonah73
22. jún 2021

@ptmt1011 a mozno by Ti pomohla a nasla spravne pismenka....

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonah73
22. jún 2021

@ptmt1011 nie som dokonala ale aspon si po sebe precitam kym nieco odoslem a nie potom dodatocne musim opravovat.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonah73
22. jún 2021

@ptmt1011 a vsetkym ostatnym, ked to musia lustit...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ktochytavzite
22. jún 2021

a ved korona je na ustupe ,predvcerom 1 clovek len poz,ved pockaj na jesen a dovtedy mozno otehotnies.Ako na leto sa ockovat je blbost za mna,

petkasaurus
23. jún 2021

@ktochytavzite a na jesen to mozno chyti.. Autorka, ja idem na druhu davku od phizeru, pockame 12 dni a ideme sa snazit opat..

luccija
23. jún 2021

Dnes som to niekde pisala...ucinnost je okolo 64?%pozri stranku Dovery preco radsej nie Pfizer, Modernu?uz, ked si mam nieco dat, chcem s co najlepsou ucinnostou a nechcem vektorovu vakcinu

ktochytavzite
23. jún 2021

@petkasaurus nvm a ved mozes chytit aj ako zaockovana,cize radsej by som sa snazila cez leto ked korona je na ustupe a na jesen sa dat zaockovat,mam znamu kt v 9tyz prekonala koronu a uz ide rodit.

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
23. jún 2021

@ktochytavzite zbytocne strati mesiac aj pol cas pokym bude mat vsetko za sebou a vytvorene protilatky.Praveze leto je pre mna rizikove vsade vela ludi, aktivity, dovolenka, ale kazdy nech sa sam rozhodne

ktochytavzite
23. jún 2021

@luccija ale ved ked sa bojim sedim doma,a uz je to na ustupe.
A aj s ockovanim lahko chytis koronu cize tym ze da niekto ponahl nic nedosiahne hl ked chce otehotniet,To je moj nazor

petkasaurus
24. jún 2021

@ktochytavzite s ockovanim praveze lahko koronu nechytis, ale nechcem sa hadat.. A na jesen podla mna bude dlhsia cakacia doba na ockovanie, lebo vela ludi tak uvazuje.. Cez leto sa aspon po ockovani stihne vybudovat imunita.. To, ze nech je doma je zvláštny argument.. Peace

ktochytavzite
24. jún 2021

@petkasaurus ale nieje to istota ja osobne poznam co napriek ockovaniu nakazilimaj rodinu nieken seba:No ano ale zasa ako to ockovanie vydrzi ak sa teraz zaockuje vydrzi to az do dalse jesene akebouz v januari nove preockovanie.V izraeli zaockovani nemali vela protilatok:aj tusim v anglicku zaockovani podlahli indickej korone

ceresna2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ceresna2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petkasaurus
24. jún 2021

@ceresna2 to uz zavana konspiraciou a na toto nemam cas ani nervy..

ceresna2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petkasaurus
24. jún 2021

@ceresna2 uz len ta kolektivna imunita pomocou prekonania virusu by zase zabila kolko ludi.. Kvoli ludom ako vy, potom umru ti, co sa naozaj zaockovat dat nemozu..

kikaaa444
24. jún 2021

Ako ja nechápem ozaj že niekto tejto vakcíne verí a chcú ju najmä koli tomu že je len jednodavkova. Moja otázka znie : ako je možné že kozmetická spoločnosť dokáže vyvinúť jednodavkovu vakcínu a farmaceutické spoločnosti nie ?? To je akokeby nivea alebo Slovakia chipsy vyvinuli vakcínu . Blbe prirovnanie ale tak to je😀 veď johnspn je detská kozmetika .. nemá nič spoločne so zdravotníctvom nechápem ako mohli vôbec tuto vakcínu povoliť

sasanka605
24. jún 2021

@petkasaurus zial konspiracia to nie je. V novembri, decembri boli naozaj ine odporucania na ockovanie. Teraz to ide hlava nehlava vsetko. Rozne percenta potrebne na kolektivnu imunitu boli prezentovane. Najprv 60,potom 70 dnes je to 90%.

ktochytavzite
24. jún 2021

@petkasaurus ved si precitaj o Izraeli,oni sa najviac dali zaockovat a najskor a protilatky nemaju uz,v britanii podibne,vela zo zaockovanych dostali indicku vlnu.Ja neviem ale davat sa ockovat kazdy rok za mna nie,raz ok ale potom dost.