Preočkovanie Johnson & Johnson

15. dec 2021

Zdravím ,bola som ockovana ani nie pred mesiacom jrdnkdavkovou vakcinou ,dnes mi dosla sms ze neprebehlo prihlasenie na preockocanie 🤷‍♀️ ? Odkedy sa jednodavkova vakcina ockuje 2x?

sima338
15. dec 2021

Nebudú ťa očkovať touto, ale inou napr. Astrou. Aj ja mám túto a už mi prišlo upozornenie.

autor
15. dec 2021

@sima338 po mesiaci od odkovania mam ist zase?

liusa82
15. dec 2021

a to kedy má byť to preočkovanie druhou dávkou po akej dobe od johnsona? to tá jednorázovka je už neplatná či ako asi mi niečo ušlo

sima338
15. dec 2021

nemusíš, môzeš...ja napríklad ísť nechem, už mi stačilo, ale ak nám túto jednodávkovú nebudú uznávať ako plné očkovanie, asi nebudeme mať inú možnosť

autor
15. dec 2021

@liusa82 tiež tomu nechápem, este ani mesiac mi neprešiel ..teraz mi začal platit covid pas a uz mam ist zase 🤦‍♀️ chore

autor
15. dec 2021

@sima338 no po tých vedľajších ucinkoch co som mala, mam strach ist opäť

liusa82
15. dec 2021

@sima338 no šak toto neviem či ju vôbec už uznávajú len tú jednu dávku

sima338
15. dec 2021

Ani ja netuším, strašné už

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liusa82
15. dec 2021

to potom načo takú vakcinu aj vymýšlali.Zbytočnosť to sa dalo čakať.Ale šak to je jedno oni budú vymýšlať pri každej vakcine aj 10 preočkovaní

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hugigugin
15. dec 2021

@sima338 astrou sa uz davno neočkuje.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sima338
15. dec 2021

@hugigugin Jáj vidíš, tak mám nedostatky v poznatkoch. 🙂 Je to možné.

cosmic_origin
15. dec 2021

Tie sms posielali automaticky všetkým. Takto skoro ísť na ďalšiu dávku je blnosť. Na stránke CDC (americký ekvivalent ministerstva zdravotníctva) je písané, že preočkovanie sa odporúča až po 6 mesiacoch. Toto je trochu mimo témy, ale celkovo ma štve ako málo informácií je na slovenských stránkach. Keď som sa rozhodovala, čím sa dám zaočkovať, informácie 0 bodov. Na to aby človek zistil nejaké informácie musí byť buď vedec, alebo vedieť dobre po anglicky. Hlavne, že tlačia na očkovanie, ale ani nedokážu poriadne informovať ľudí. Nečudo, že sa dezinformácie šíria ako požiar a aj racionálni ľudia sú skeptickí, lebo nemajú dostatok informácií.

hugigugin
15. dec 2021

@viestta ja viem oen tam pise ze jej daju astru. No astrou sa savno neočkuje. Len sa doočkovavalo.

angi07
15. dec 2021

Preocko J&J najskor 3 mes po 1.davke ale radsej 6 mes. A napr.u nas v dedine ockuju Pfizerom a veru vyslovene bolo vyhlasene ze preockuju len tych kt.boli ocko s Astrou, Pfizerom a Sputnikom.Johnson tam nie je. Tak ak si bola ockovana J&J daj si aj druhu davku tu istu ale tak o 5-6 mes .

autor
15. dec 2021

@cosmic_origin toto presne, prv nez som pisala sem som hladala info na stranke ministerstva zdravotníctva a tam nic k tomu 🤦‍♀️

autor
15. dec 2021

@angi07 J&J si uz nikdy nedam, 2dni som lezala a myslela ze umriem

angi07
16. dec 2021

To mi je luto aj ja som ocko s J&J a mala som 2 dni iba miernu unavu 😏

maialeo
16. dec 2021

A takto Vás budú opichávať do nemoty. Som zvedavá, čo to urobí s imunitou.

maialeo
16. dec 2021

@angi07 ako si moze dat druhu tu istu, ked je to jednodávkova? To si myslíš, že ju budú pichať do nemoty jednodávkovou? Práve preto sa prechádza na Pfizer a Astra už nie je.

angi07
16. dec 2021

@maialeo tak isto ako ! dvojdavkovou ! Pfizer ! Vsak zo zaciatku nebol ani naznak 3 davky a zrazu uz zachvilu tu bude 4 davka tak co ? Kazdeho budu pichat furt inou???🤦‍♀️2 davka Johnson je booster takze v pohode

maialeo
20. dec 2021

@angi07 tak hlavne že nikomu nevadí, že sa furt pichá alfa. Do nemoty X dávok. Sme národ hlupákov.

angi07
20. dec 2021

@maialeo ja uz na druhu davku nejdem horko tazko som sa odhodlala aj na prvu a stacil9

annie6
20. dec 2021

teraz boli zmeny, po jednodavkovej Johnson sa moze ist na booster uz po 2mesiacoch(davaju Pfizer), a po dvojdavkovej sa moze ist na booster uz po 3mesiacoch(predtym sa odporucalo minimalne 6mesiacov) ...tymto tempom to bude buduci rok minimalne na par dalsich davok ...

jazernica
20. dec 2021
Používateľ jazernica je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jazernica.

@maialeo a nikomu ani nevadí že sa pichaju vakcinami po expiracii...grc

teosebastian
20. dec 2021

@jazernica Tieto tvoje klamlivé myšlienky sú tiež po expirácii

jazernica
20. dec 2021
Používateľ jazernica je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jazernica.

@teosebastian jasné🤣 to je už verejné tajomstvo, ty budeš isto lekár.🤣

maialeo
21. dec 2021

Nerozumiem, prečo sa tu blokuje diskusia... ak je proti niečomu, čo nepropraguje MK... veľmi zaujímavé poznanie.