Každodenná bolesť hlavy

pakes
27. júl 2013

Ahojte maminky🙂 Obraciam sa na vás s prosbou! Už 8 mesiac sa trápim bolesťami hlavy 😒Bolesť začala cca týždeň po pôrode. Nejedná sa o migrénu ani o klasickú bolest hlavy. Je to skôr tlakova bolest ako tenzná a drží sa mi na temene hlavy
Ten tlak mi tlači do očí, uši a nosa. Niekedy aj do spánkov.Navstivila som neurologa, ortopeda, orl a nik mi nepomohol. Ct sj Mr hlavy je čisté.Nasadili mi Alventu čo je antidepresivum beriem uz 6 týždeň a žiadna zmena. Ja už fakt neviem ako s tím bojovať. Mám za sebou aj rehabilitáciu s elektroliecbou bez výsledku ☹
Budem vďačná za akúkoľvek radu 🙂

pakes
autor
27. júl 2013

@marissenka ja som si kupila aj anatomicky vankúš. Je naozaj neuveriteľné ako dokáže pôrod prehodit celý organizmus.

pakes
autor
27. júl 2013

@pakes a koľko teba bolela hlava?

pakes
autor
27. júl 2013

@marissenka 😀 sorry za preklep ...uz je veľa hodín. Otázka patrila tebe. Po akom čase ti to prešlo?

marissenka
27. júl 2013

@pakes anatomicky je dost nizky..ja mam obycajny a na tom este malicky.kebyze spim len na jednom tak konec...ale to len ked spim na chrbate,alebo boku..no mne to zacalo na 3 den po sc,dovtedy nic,ani rez ma nebolel-aka parada!a potom to prislo,sestricka ma musela z wc odviezt,tak mi bolo na prd...potom to na cca pol dna preslo a zase,a takto dokola aj doma asi 2tt som bola k.o....ako ked ma nebolela som fungovala normalne v pohodicke,ale ked to prislo.ach..potom to postupne do cca mesiaca zmizlo..

pakes
autor
27. júl 2013

@marissenka boze a mňa sa to drží ☹ no snáď to prejde nič ine mi nezostáva len veriť.

marissenka
27. júl 2013

@marissenka v nemocke mi davali aj neake infuzky na to,ale ziadna slava...aj ten qvarelin,som mala pocit,ze neak extra nepomahal...

marissenka
27. júl 2013

@pakes skus spat vyvysene par dni a vela pi,a mne kazali aj kofein-kava ,cola .

pakes
autor
27. júl 2013

Skusim .Ďakujem za rady. No colu sa snažím piť aj keď ma z nej páli zaha.A z kávy sa hneď rozklepem ale veľmi mi chutila predtým, takze som nahradila bezkofeinovou.

marissenka
27. júl 2013

@pakes ok.za malo.tak sa drz,nech to cim skor prejde...dobru 😉

pakes
autor
27. júl 2013

@marissenka ten čudný pocit čo si spomínala, je to ako strach? Uzkost?

pakes
autor
27. júl 2013

@marissenka Dobrú a ďakujem ešte raz...pa

marissenka
27. júl 2013

@pakes nie,je to take akoby mi hlava utekala,taky pocit akoby nerovnovahy.ale ja mam asi nieco aj so strednym uchom,lebo ani kotrmelce robit nemozem...a uzkost,strach som mala vtedy,nevedela som preco,ako sa toho zbavit...tebe tusim dali aj nejake lieky na to ,ale podla mna ta bolest nieje z psychiky..ale tie ten strach je z tej bolesti neznamej..

pink_lady
28. júl 2013

@pakes skus ten quarelin - mne nic ine nezaberalo a cviky na krcnu chrbticu - hlavne na uvolnenie.

pakes
autor
28. júl 2013

@pink_lady dik za radu🙂 vyskusam

pakes
autor
28. júl 2013

@marissenka no to som mala aj ja. Isla som kvôli tomu na ušné a nič nenasiel.Ale to uz našťastie prešlo....

marissenka
29. júl 2013

@pakes a skusala si spat vyvisene? nepomohlo?

chlpacik
29. júl 2013

Ahoj, ja som mala minuly rok kazdodenne bokesti hlavy. A bola som tehotna, horucavy, nic nepomahalo. Dokonca som ani lieky okrem paralenu nemohla brat. Bolo to priserne-kto nezazije nepochopi. Skus ocneho este a teraz v lete pit vela vela vody. Mna to po porode preslo, teraz mam bolest tak 2krat do mesiaca, ale pravdepodobne to bude migrena, lebo vtedy nic nepomaha, azda ticho a klud, co sa pri malom neda.

pakes
autor
30. júl 2013

@marissenka Ahoj jasné skúšala som, ale nepomohlo☹

pakes
autor
30. júl 2013

Kočky včera som bola u neurologa a zopakoval to isté (tentoraz som nedala predchádzajúce správy)tenzna bolest hlavy s poruchou perikranialnych svalov. Postlacal mi okolo krku nejaké body a napichal mi tie body potom ihlou. Bolo to dosť nepríjemné. ..no dnes mi je ešte horšie☹ väčšia bolest hlavy a pocit na vracanie)pomoooc.Volala som sestričke a vraj je tonnormálne☹ ja už som na nervy! !!

pakes
autor
30. júl 2013

@chlpacik Ahoj a ako ta bolela hlava? Ako migrena? A mala si ju každý deň? Mne migrénu vyvrátili.Tak neviem...

tiny21
30. júl 2013

@pakes nemala si nahodou kliesta minuly rok? Lebo mna tiez bolala hlava v kuse polroka a nakoniec z toho bola borelioza a ten krk bol tak isto. Este aj obstreky mi daval neurolog a ziadne zlepsenie z nich nebolo

chlpacik
30. júl 2013

@pakes ja som s tym za lekarom nesla, len gynekologovi som povedala, ze ma kazdy den boli hlava, tak mi povedal, ze ak som pred tehotenstvom mala migreny, tak to bude z toho. Bolela ma hlava tak, ze to slo na oci, taka pichlava bolest, tikot hodin by som prirovnala.Nemohla som nic robit, lahla som si no ta bolest sa zhorsovala, nepomahala ani studena vreckovka a paralen uz vonkoncom nie. Pritom predtym pri migrene, som potrebovala ticho, a lahnut si, vzala som si ibalgin a do 1hod.to preslo. Bolo to strasne!!!!! Uz to nechcem nikdy zazit. Trvalo to asi do konca 5mesiaca tehotenstva. Nikoho som s tym problemom nepoznala, nikoho tak nebolela hlava v tehotenstve. Dodnes neviem cim to bolo, ci hormony, alebo co. Vtedy som si pamatam ze povedala, ze druhe dieta urcite nie, lebo toto este raz zazit, tak dakujem pekne.

ivia123
31. júl 2013

@pakes bola si u očneho lekára,ako si dopadla?

pakes
autor
31. júl 2013

@tiny21 kliešťa som si nenašla, aspoň si to nepamätám.Zajtra sa chystám k lekarke .Vobec sa k nej netesim ☹ opäť bude mať na všetko pripomienky. Tvári sa akoby som ju neviem ako obtazovala... katastrofa

pakes
autor
31. júl 2013

Kocky potrebujem zmeniť všeobec.lekara.najlepsie v Bratislave. Nemáte nejaký typ?Dakujem 🙂

tiny21
31. júl 2013

@pakes zmen doktorku...aj ja som zmenila...so sestrickou mi vynnadali, ze ako si dovolujem byt tak dlho pn...vzala som kartu a odisla...ono ta kliest mohol len ustipnut, vraj sa nemusi ani prichytit...skus sa pytat na testy...kolegu bolel chrbat mnahlava a obaja sme mali boreliozu, takze sa prejavuje naozaj rozne

inffinity
31. júl 2013

@pakes nenosíš něco na zádech, batoh? nebo pres rameno tašku kabelku? Mě bolest hlavy a tlaky dělá krční pateř..zkus chodit na masaže a spat na břiše 🙂 a bylinky tuším kopřiva pomůže s krevním obehem působí to i na tlaky http://www.zdraviezbozejlekarne.sk/prhlavadvojd... držím palce at to brzy prejde!!! 🙂

pakes
autor
31. júl 2013

@tiny21 veď chcem zmeniť, len aby bola dobrá a mala naozaj záujem o pacienta. Dnes som už užila 2tbl.quarelinu a nič . Hlava ma boliiii ☹

pakes
autor
31. júl 2013

@inffinity Ďakujem ti za radu. Teraz nenosim, ale počas tehotenstva som sa vlacila s taškami

inffinity
31. júl 2013

@pakes nevím či už jsi zkoušela mě minule od extra spuštene migreny zachranil mig400 ale pokud te to boli stale to vypada ze mas nekde cviknuty nejaky nerv nebo neco..zkus ty masaže krčni pater..