Kde ordinuje Mudr. Igor Slezák?

pasikavamacka
2. júl 2019

ahojte, viete niekto poradit, kde aktualne v BA najdem gynekologa Mudr. Slezaka? Nasla som ho cez google na Strecnianskej v Petrzalke, ale telefon je vypnuty, tak neviem ci ta ambulancia este existuje. Diskusie tu su starsie par rokov. Dakujem

sara700
2. júl 2019

@pasikavamacka ahoj ja som tam bola pred rokom tak mozno su teraz na dovolenke este skusaj.. ps. vyborny doktor najlepsii uzv na akom som bola

juliet86
2. júl 2019

ja som sa tam sestricke dovolala cca pred dvoma tyzdnami a vravela ze v juki bude na dovci tak asi preto. ale nie je tam kazdy den skudaj kazdy den plus mu skus do ruzinova volat

lotyka
2. júl 2019

Maju dovolenku. Inak on osobne funguje: Ruzinov, Strecnianska a Dunajska Streda (Sagex tusim)

monchichichi
2. júl 2019

Ja som tiez volala a bol vypnuty telefon. Sestricka mi zavolala spat dalsi den. A ja som objednana na 22.7.

pasikavamacka
autor
2. júl 2019

@sara700 dakujem, presne to potrebujem, poriadny ultrazvuk, lebo moj gynekolog videl nieco uplne ine na UZV a druhy gynekolog videl cystu, tak neviem ktory ma pravdu

eliska13
2. júl 2019

@pasikavamacka je to najlepsi lekar v Ba moj gynekolog nevidel nic a tento vsetko endometriozu, polyp, myom nic pozitivne, ale aspon som vedela na com som

pasikavamacka
autor
2. júl 2019

@eliska13 berie na konzultaciu aj nie svojich pacientov? ja k nemu nepatrim, chcem si zaplatit konzultaciu

kulumulu123
2. júl 2019

Viete kolko stoji u neho morfolog.sono? V ba alebo ds som v strede medzi dvoma tak mi je jedno Kam pojdem. Dakujem

kulumulu123
2. júl 2019

Som samoplatca bez zdravot.poistenia na sk

pasikavamacka
autor
2. júl 2019

@eliska13 to je sila, ma nejake lepsie sono, ze vidi tie veci?

monchichichi
2. júl 2019

@kulumulu123 50 eur

sara700
2. júl 2019
kulumulu123
2. júl 2019

@monchichichi
@sara700 dakujem mate na neho prosim kontakt?

sara700
2. júl 2019

@kulumulu123 daj si do googlu Dr.Slezak Strecnianska a hned mas😉

kulumulu123
2. júl 2019

@sara700 dakujem ☺

eliska13
3. júl 2019

@pasikavamacka asi ano je onkogynekolog velmi mily tichy pokorny clovek
Asi berie mna tam poslal moj gynekolog vysetrenie 25 eur

pasikavamacka
autor
3. júl 2019

@eliska13 dakujem, presne to potrebujem. moj gynekolog videl na sone (asi nezhubny) tumor a chce ma operovat. druhy gynekolog povedal, ze je to len krvava cysta. tak som z toho mimo. dnes sa mi uz podarilo dovolat, dostala som termin na 14.augusta. Operaciu mam 21.augusta, tak to bude tesne :/ dufam, ze mi povie dobre spravy

eliska13
3. júl 2019

@pasikavamacka on je TOP odbornik na endometriozu, ak chces babo a je to ona bolo by dobre ju dat von

pasikavamacka
autor
3. júl 2019

@eliska13 nemam endometriozu, vraj je to hemoragicka cysta (nie cokoladova) . momentalne je moj najvacsi trach, aby to nebol nador. ak je to cysta, to budem stastna ako blcha. bez ohladu ci ju vyberu alebo nie 🙂

pasikavamacka
autor
15. aug 2019

bola som u Mudr. Slezaka, je to velmi mily a skromny clovek, neskutocne mi pomohol. Ma velke sono, na ktorom vsetko vidno jasne a zretelne. Povedal, ze je to myom na vonkajsej strane maternice. Odlahlo mi

eliska13
15. aug 2019

@pasikavamacka super správy a čo odporučil laparoskopiu či snažiť sa o babo?Úžasný doktor ide z neho pokora ten už videl veľa utrpenia.Citila som sa tam zvláštne, šero v ordinácii a môj strach, že som chorá bola to na šťastie len endo

pasikavamacka
autor
15. aug 2019

@eliska13 vzhladom na vek, radsej vybrat, lebo moze tlacit na vajcovod a branit otehotneniu. tak aby sme nestracali cas chcem vybrat. spravia sucasne aj prefuk vajcovodov

eliska13
15. aug 2019

@pasikavamacka tak veľa stastia😃

boritap
28. sep 2019

@pasikavamacka prosím ako si dopadla? Chystám sa na lpsk a neviem sa rozhodnúť ci do sagax alebo nou... Aký je pán Dr? Koľko to stojí v sagax? Dik

eliska13
28. sep 2019

@boritap V Sagaxe 650 eur jednodnovka max prespis, v Nou kvôli poisťovní 4,5dni mi vraveli

eliska13
28. sep 2019

@boritap Zavolaj do sagaxu povedia Ti aktuálne toto bolo minulý rok

pasikavamacka
autor
28. sep 2019

@boritap ja som bola na laparke v BB u Mudr. Bielika. U Slezaka som bola po druhy nazor a potvrdenie, ci mam ist naozaj na laparku, ale on ma nemal operovat

eliska13
28. sep 2019

@pasikavamacka Ako dopadli tie dovolenkové vyrážky?

pasikavamacka
autor
28. sep 2019

@eliska13 este neviem naisto ci to je svrab, vcera som sa len vratila z dovolenky. V pondelok s tym pojdem k dr. Vacsina vyrazok uz zmizla, vypalila som to horucou sprchou :D 2x denne stojim pod extremne horucou sprchou aj 15-20min. Svrab skape nad 50C. Po takejto procedure mi zacali vysychat vyrazky a prestalo a to svrbiet. Uplne to vsak este nemam vyliecene.

boritap
29. sep 2019

Ďakujem, dievčatá 😁 @eliska13 a @pasikavamacka, zavolám zajtra do sagaxu, asi sa mi nechce čakať do decembra na nou