Kde sa dá objednať masť na absces z Nemecka?

smalova
4. jan 2014

ahojte potrebovala by som surne objednat mast ILON ABSZESS SALBE. Cakam 2.mimi a bojim sa,ze sa mi vracia absces v krizovej oblasti a bojim sa,ze sa mi to znova zapali. Kto to pozna vie o com hovorim ☹ ak by sa nasiel niekto kto byva v nemecku alebo aspon daku apotheku,ktora posiela aj na slovemsko. Ja som nenasla. Dakujem vam

didi19
4. jan 2014

Ja som teraz v nemecku a vraciam sa 11.1 a je tu pár lekárni neviem čo to stojí pozriem a napíšem ti.Teraz nemôžem zajtra je nedela a v pondelok sviatok tak v utorok. Potom ked tak prevedieš korunky a ja ti ju pošlem ked budem na slovensku.

kiki68
4. jan 2014

da sa este cez europsky centralny register objednavat,pokial dobre viem...ti maju k dispozicii lekari a niektore lekarne.

simonko1612
19. sep 2016

@smalova ahoj prosim ta pomohla ti ta masť?

smalova
autor
19. sep 2016

@simonko1612 ahoj ano velmi mi pomohla uz dvakrat mi zachranila od skalpela... Nedam na nu dopustit aky mas problem resp kde mas absces ak chces napis mi spravu

veronikaoro
4. feb 2017

@smalova ahoj chcem sa ta spýtať na tu masť ci sa da zohnať aj tu alebo kde, pretoze som tehotna a uz niekolko krat som bola na cisteni a uz sa bojim ist zase. Som 4 stvrom mesiaci.

simonko1612
4. feb 2017

@veronikaoro aj mňa by to zaujímalo lebo pri mojej chorobe sa to môže kedykoľvek objaviť tak radšej ju mať v zásobe

manzanillaa
4. feb 2017

@smalova Ahoj, no ja by som ju tiež rada vyskúšala, lebo viem, o čom píšeš..mňa to opäť chytilo, keď som bola v piatom mesiaci...museli to rezať, samozrejme, bez umŕtvenia, takže tak...bolo ma počuť na celú chodbu, šla som ale len večer na pohotovosť..potom každý deň čistenie, žiadna prednosť, v strese som čakala aj 3 hodiny, kým ma vzali dnu...no nechcem to už zažiť

veronikaoro
4. feb 2017

@simonko1612 normalne ma to uz nebaví... sranda je ze ako sme pokrocili v medicine a na toto liek bez operacie nemaju... a ja uz sa toho bojim ako čert... ked som pozerala teraz na net tak som ju nasla ale len v CR a aj ti ze je vypredaná.

simonko1612
4. feb 2017

@veronikaoro a ty máš tiež Crohnovu chorobu? Mne absces nikdy nerezali vzdy mi dala dr antibiotika a ustupilo to, tak keby bolo zle aj to je riešenie

veronikaoro
4. feb 2017

@simonko1612 nie nemám. Mne to prvý krát vyrazilo ako malej a potom prasklo a odvtedy som mala pokoj vrátilo sa to cca pred dvoma troma rokmi a odvtedy som bola uz 6x na cisteni. Bola som rozhodnutá že pojdem na operáciu ale otehotnela som. No a teraz som to mala cca pred troma týždňami a bojím sa ze sa to vráti... uz by ma porazilo a atb mi moc nechcu davat kedze som tehotná. Tak hľadám riešenie aspoň zatiaľ kým budem mat po porode a budem moct to riešiť operačne.

smalova
autor
4. feb 2017

@veronikaoro ahoj ja ju mam z.nemecka bohuzial.u nas som ju nikde nezohnala riesila som to.cez manzelovho bratranca nastasie sa mi to podarilo ale to.bolo uz daaavno... skus pobehat lekarne a informuj sa ci.ju vedia objednat alebo sa pokus dako.cez znamych a ich znamych ci by bol niekdo z ciech nemecka rakuska a poslal ti ju.... je to.naozaj zazracna mast mne to pomohlo velmi dokaze vytiaahnut zapal bez rezania... nechapem preco aj u nas nepredavaju nieco co.dokaze naozaj pomoct....

simonko1612
5. feb 2017

@veronikaoro tak ale to je zvlastne ked sa ti to stale vraca musi to s niecim suvisiet, a kde to mas?

kredenc8
21. okt 2018

Dobrý deň. Chcel by som sa vás opýtať, či po použití tej masti sa to vracalo? Ja to mám pod pazuchou a už ma to dosť štve. Ak už nepomôže táto masť tak len skalpel lebo som už skúšal všetko.

simonko1612
22. okt 2018

@kredenc8 mala som ju nepomohlo to vyliečiť, len to trochu tlmí... Asi jedine chirurgický odstrániť ale skôr treba hľadať príčinu abscesu, nejaký zápal v tele, inak sa vráti....

orieska325
22. okt 2018

Pripajam sa do temy..zaciatkom roka sa mi objavila taka gulicka na spdnej strane zadku zo spodku blizko vag.otvoru..neprijemne..vysetrenia..atd..skusala aom kadeco kym som sla k dr..nebolelo ale neslo to ani vytlacit ani nic..gynekolog ze je to tukova gulka,obvodacka ze je to cysta..nerezat-cakat,zo dna na den mi to navrelo strasne a pomaly som nemohla ani chodit..chirurg ze cysta.treba rezat..ani sa to nezlepsi aby som necakala zazrak z treba dat von ale ze ajtak sa zvykne vracat..ze oni to len otvoria a..budem chodit na cistenia..reku ok..doma som sadla na pc mala som.tyzden do zakroku..v nejakej diskusii pani pisala stary babsky recept..prikladat paradajku..ano paradajku..na noc ..topiaci sa slamky chyta..muz sa smial aj mama sa smiala ...cuduj sa svete..po 2 dnoch sa zmensila a pak zmizla..je to uz dlhy cas a ani naznak zeby tam nieco bolo..mozno to tiez niekomu pomoze..

mackova11
22. okt 2018

Moj muz s ty bojoval dlhe mesiace ,nekonecne rezania ,cistenie atd.. no je to hrozne..... az raz sa moja mama nastvala a nedovolila mu to rezat, pomalicky mu vytlacala a stale sme prikladali bravcovu mast , az sa to tak stiahlo ze odvtedy to nemal , zazrak fakt. Klop klop , drzim palce aby to nebolo ono

smalova
autor
22. okt 2018

@kredenc8 ahoj, mast dokaze vytiahnut zapal taknze navreta gulicka samovolne praskne bez skalpela.... vracia sa mi to obcas nevylieci to. Nato je jedina pomoc a ti vybratie chirurgicky toho loziska co sposobuje zapal. Kazdopadne doporucujem mat mast v zasobe ja na nubnedam dopustit, zachranika ma uz viackrat pred skalpelom.