Koľkokrát za noc sa zobudíte?

sovicka94
1. dec 2022

Ahojte 🙂 chcem sa opytat kolko x za noc sa zobudite? viete potom hned zaspat? a kolko hodin cca spite ? Dakujem za odpovede

loyda
1. dec 2022

@sovicka94 v poslednej dobe riešim ale veľa v práci, takže mi to ovplyvňuje spánok. Ale spať chodím okolo 22:30, zaspávam aj hodinu a 1-2 krát za noc sa zobudím. Potom síce zaspím, ale úplne light spánkom, že pri každom pretoceni otvorím oči. Budim sa pol hodinu pred budikom, ktorý mám nastavený na 6:00.

vroni
1. dec 2022

Len keď som v strese, zobudím sa v noci, idem si odskocit a alebo už vôbec späť nejdem alebo zaspím znovu (budím sa od tej cca štvrtej) . Inak spím bez budenia sa

elenita
1. dec 2022

Ja mam doma nespave babo (od narodenia), ktoremu momentalne idu naraz 4 zuby, a musim vstavat 5.20...takze ja nie som reprezentativna vzorka 🤪🤣 hore som tak 10-20x za noc...ale vacsinou zaspim hned, ako je to mozne. Inak som mavala problem zaspat, ked som sa v noci zobudila, ale unava robi svoje.

simsalabim
1. dec 2022

1-2x. Niekedy hned zaspim, niekedy mi to trochu trva.

amiaja
1. dec 2022

@sovicka94 ako kedy.. ked mam stres z niecoho co ma caka dalsi den tak sa budim. Ale vacsinou spim jak zabita celu noc 😄

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majamat
1. dec 2022

su rozne pobdobia, niekedy sa budim viackrat, inokedy vobec, niekedy zaspim hned, inokedy sa prehadzujem aj hodinu.
toto sa neda brat olosne, ako neico nemenne, je to nieco, co sa moze menit.
a teda pritazujuca okolnost, robim na smeny v nepretrzitej prevadzke, pricom smeny su nepravidelne rozmeistnene.

kleopatra114
1. dec 2022

Aj 5-10 krát . Ani si nepamatam , kedy som prespala celu noc .

rusalinka
1. dec 2022

Ani to nepočítam... a nespomínam si na to, kedy som prespala naozaj celú noc, od večera do rána, úplne celú bez aspoň mini prebudenia...

siska53
1. dec 2022

@sovicka94 0-4 razy, zvycajne vsak 1x.

mandzula
1. dec 2022

Odkedy pouzivam stuple do usi, spim skoro vzdy celu noc, obcas ma zobudi mocovy mechur. A spim 8 hodin.

sovicka94
autor
1. dec 2022

@kleopatra114 a nejsi potom na druhy den hrozne unavena? ja ked mam taketo noci tak aj 8 dni v kuse a je to velmi zle

sovicka94
autor
1. dec 2022

@sovicka94 ahojte dievcata neviem ako sa tu hromadne oznacuje ale chcem vam podakovat za odpovede a hlavne ze som v tom neni sama a ocividne prespat celu noc bez prebudenia je asi pre viacere z nas za “odmenu” haha :D

kleopatra114
1. dec 2022

@sovicka94 nie , pri deťoch som si zvykla na všetko ( choroby , nočné bolesti , nespavec ) , teraz ten spanok moje telo nevyžaduje . Ja sa smejem , že mám v noci druhý život , 2 krát wc o tretej rano raňajky a tak :-

missviolet
1. dec 2022

0-1x ak som viac na vecer pila vodu :D zaspim okamzite

aurora33
1. dec 2022

@sovicka94 v priemere sa za nič zobudím tak 7krat. Zvykla som si. Spím cca 6 hodín.

sovicka94
autor
1. dec 2022

@aurora33 a staci ti tych 6 hodin? ja som taka dobita ked spim tych 5,5 az 6 hodin iba

aurora33
2. dec 2022

@sovicka94 musí stačiť 🙂

vivi76
3. dec 2022

@aurora33
@sovicka94 ja som tiez s tým mala problém a potom sa mi z toho vyvinula tetania.Odporucam brat preventívne magnézium.

aurora33
3. dec 2022

@vivi76 dakujem za radu 🙂 ja našťastie nemám problém so spánkom, len jeden môj potomok a potom sa to prenáša aj na mňa, ale riešime to. Magnezium je naozaj dobry nápad.