margaretka818
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.
margaretka818
22. mar 2018

Ja sa teraz tiež rozhodujem, ale ide mi hlavne o prvotriednu kvalitu, jak kávy tak aj kávovaru samozrejme.

margaretka818
23. jan 2016

zienky, dakujem vsetkym za rada 😵 😉

margaretka818
30. dec 2015

@lenkanovakkova hej to je pravda, ze v tych optikach to ide rychlejsie a nebyva tam tolko ludi... maju tam dobry vyber okuliarov pre deti?

V diskusii: Zrak dieťaťa
margaretka818
25. dec 2015

@natallkaa ´dakujem, určite, každý tip je na niečo dobrý! 🙂 pozrela som stránky a redávajú aj detské okuliarky, tak ešte raz dík

margaretka818
21. dec 2015

@manuelala ďakujem ti za rady, bývame kusok za BA tak po novom roku tam sná´d zájdeme, ale mám trošku obavy, moja malá je taká ustráchaná, ledva sme to zvládli u doktorky, a bojím sa toho že ako to celé prebehne, skúšanie okuliarkov. Aké máš prosím konkrétne skúsenosti s tou optikou? Fakt by som ti bola v´dačná, prepáč že otravujem 😕

margaretka818
13. dec 2015

@manuelala Ahoj, ako to zvládate v škôlke? Teda ak chodi malý do školky, ja sa obávam aby ich malá hneď nepolámala, zatiaľ sme nekúpili ešte. A zaujímalo by ma prosímťa, či nemáš alebo aj niekto iný skúsenosť s nákupom rámikov cez net?

margaretka818
12. dec 2015

@monika2_9 ďakujem aj tak za radu... ja stále dúfam že sa prerábke ( a výdaju peniazkov 😔 ) vyhneme, ale asi nie 😒 uvidime po novom roku čo to spraví ...

V diskusii: Vŕzgajúce schody
margaretka818
12. dec 2015

@terinka015 ja som si kupovala koženú kabelku na novakabelka, ale myslím, že tam majú aj batohy, už nie sú moderné batohy so sovami?

margaretka818
7. dec 2015

@monika2_9 ahoj, ak sa smiem spýtať, ako ste to teda potom rišeili? či nechali ste tak? 😕

V diskusii: Vŕzgajúce schody
margaretka818
25. nov 2015

Ja to resim tak, ze su zrekapitulujem co mi povedali pocas roka co by sa blizkym zislo. Tak som to poriesila tak... Sestre sa pacil mixer, co som si kupovala z www. klarstein.sk a ma maleo synka tak teraz sa jej zide ako sol a kupujem to spolu s maminou tak hádam jej to pomoze. Rodicom davam so sestrou :D (Mam to pokombinovane) veceru v takej lepsej restike, uz neviem ako sa vola ale daco na Fa.. Kamoskam ani nevem zatial co :D ALe nake blbosti sa hadam este najdu..

margaretka818
24. nov 2015

Dakujem Matka za clanok, nieco som si uz o tom zistovala. a som celkom milo prekvapena 🙂

V diskusii: Ako schudnúť?
margaretka818
22. nov 2015

odkedy vlastne zacinaju tie kurzy, to asi nie je kazdy mesiac, ci? dcera mojej znamej si chce urobit dodatocne vzdelanie v kozmetickej oblasti a som si spomenula ze ste sa tu o tom bavili

margaretka818
12. nov 2015

V eurovei som objevila novy uplne nadherny obchod klarstein, tak som musela nakuknut, tie mixery su tam fakt krasne 😝 neodolala som, maju aj eshop a objednala som si tam tento http://www.klarstein.sk/Kuchynske-spotrebice/Mixery/Herakles-Red-Touch-1680-W-2-litre-stolny-mixer-priprava-smoothie-bez-BPA.html mam ho cca 2 mesiace pouzivam ho denne, kedze na smoothie doslova zijem zatial spokojnost. 😀

margaretka818
9. nov 2015

Inak netreba zabudnúť aj na kvalitný matrac! 🙂 Aby vás časom nebolel chrbát ....viem o čom hovorím

margaretka818
autor
24. okt 2015

Nechcem robiť reklamu, len ma to zaujíma, pretože to nie je úplne lacná kozmetika a rada by som ju vyskúšala, videla som ich stránky a niektoré výrobky ma zaujímali, tak by som chcela vedieť či sa oplatí investovať

margaretka818
23. okt 2015

tieto kurzy sú ale poriadne drahá investícia, to už musíš byť fakt rozhodnutá, že sa chceš tomu venovať aj v budúcnosti, lebo inak je to fakt veľa peňazí

margaretka818
21. okt 2015

na taký gauč by aj poťahy išli, ale pokiaľ je tá stena tiež čalúnená, tak neviem, bolo by to určite komplikovanejšie, skús radšej pozrieť samostatne, postel, matrac a k tomu dokúpiť poťahy, to máš bezpecnejsie

V diskusii: Pohovka do detskej
margaretka818
autor
21. okt 2015

@zlatkavav Takže si používala aj pre bábätko tú kozmetiku? Čítala som, že ju používajú niekde v pôrodniciach, ale už neviem, kde presne, tak asi je dobrá čo

margaretka818
20. okt 2015

@terinka015 to pocujem prvykrat, ze vypredaj zo showroomu, kde maju predajnu, pokial niekde v okoli asi by som sa aj isla pozriet, co je to za obchod?

V diskusii: Akcie na nábytok
margaretka818
20. okt 2015

@zlatkavav skús si prečítať ten článok, určite si vyberieš aj lanejší matrac ;) ja som tam videla aj iné ponuky a tie tempur sú naozaj dosť drahé, ale kvalitný matrac vyberieš aj za menej peňazí

margaretka818
7. okt 2015

Ja som na ich stranke citala ako vybrat spravny matrac a aj matrac pre deti, prikryvky urcite nejake protialrgicke, my mame tiez doma a su super, lahucke a teple, vankuse, to neviem presne, je vela materialov, my mame z lenivej peny a su tiez o, hlavne nestoja vela ;)

margaretka818
autor
5. okt 2015

Máte niekto skúsenosti s tehotenskou kozmetikou z weledy?

margaretka818
24. sep 2015

petra tiez pouzivam vela pripravkov z prirodnej kozmetiky, este vtedy na doporucenie kamaratok co sa tyka pripravkov pre deti, ked este boli male sa kupovali kremiky a samponiky :D teraz si uz pravdaze kupujem aj pre seba tuto kozmetiku z vasakrasa. Mas tam aj hydratacny kremik urcite doporucujem vyskusat

margaretka818
24. sep 2015

@vi_py Myslím, že dodanie je dva dni, ale nie som si istá, možno aj záleží na tom, kde bývaš 🙂

margaretka818
20. sep 2015

@monika2_9 mozem sa ta spytat na ten svet zdravia. mozem sa mtam ist informovat aj ked este niesom uplne rozhonuta ? a nebudu tam do mna pchat len nejake tabletky ?

V diskusii: Ako schudnúť?