Krvácanie mimo menštruácie

andrejkazabka
14. jan 2012

ahojte kocyk,mam taky probelm a netusim ako si to vysvetlit kedze sa mi to stalo prvy krat....Na 15 den cyklu po normalen menstruacii som dostala najprv slaby vytok a pak normalne krvacanie ako pri menzese ale bezbolestne i ked sprevadzane bolestami krizov...je to dost neprijemne ama to ja vystrasilo lebo mi to nedava zmysel,je to okej ci je nutne ist k lekarke?poradte ak mate taku skusenost...diky =)

stela91
2. feb 2013

ahojte, mam taky problem...normalnu menstruaciu som mala po vyvolavacke 11.1. ..a kedze sa snazime o babo zacala som pit aj alchemylkovy caj...pila som ho 5 dni...a potom som prestala...no a dva tyzdne pohoda..kazdy druhy den resp. treti sme sa snazili a po dvoch tyzdnoch spinenie a krvacanie take vselijake..neviem ci za taky kratky cas to mozem ratat za menstruaciu...je to divne..a trva to uz viac ako tyzden...neviem ci som to krvacanie spustila tym cajom alebo mi praskla cysta..mam totiz PCO...no a uz som sa asi styri dni tesila ze to skoncilo..lebo no vlozke len spinenie ale na toaletaku krv s hlienom taky mix..nie cira krv...hlavne po stolici to je take silnejsie...nechapem...co to je...ak to do zajtra neskonci idem k dr.....neviem ci ste ma pochopili ale prosim vas o nejaku radu resp. nazor....

stela91
9. feb 2013

akoze vidim, ze mi tu nikto nereagoval...len chcem povedat, ze som bola u gyndosa, ten sa ma spytal ze co JA navrhujem..tak som povedala, ze asi spat ten duphaston, nakolko pri nom som aspon dostala ako tak normalne menzes a nemala som dilemu kedy pride...tak povedal,ze spravne navrhujem :D...no a potom sa ho ja pytam ze z coho to krvacanie a spinenie bolo..dva tyzdne po menzese..a hovori, ze asi ovulacne spinenie a ja hovorim 9 dni???tak uz len sucho dodal, ze nechape z coho som to mala.......taze asi tak...ale nevadi ma tabletky...len teraz moja otazka znie...cakat menzes alebo to spinenie povazovat za menzes?neviem no...uvidime ako sa to rozbehne...ci som tehotna uz si ani nenamyslam...

eva1232
24. mar 2013

Chcela by som sa opytat čo to znamena ked pred mesiacom som mala v podbrusku 3 tyzdne bolesti, a potom som dostala menzes riadne ako mam, mala som tyzden klud a zas ma boli v podbrusku a krvacam, pred tym som nekrvacala

eva1232
24. mar 2013

Chcela by som sa opytat čo to znamena ked pred mesiacom som mala v podbrusku 3 tyzdne bolesti, a potom som dostala menzes riadne ako mam, mala som tyzden klud a zas ma boli v podbrusku a krvacam, pred tym som nekrvacala

lili_mia
24. mar 2013

@eva1232 len či si nenachladla na močový mechúr .. vtedy sú bolesti v podbrušku a ked sa to nelieči, tak aj krv .. sledovala si, či cikáš krv? ak áno, tak smer urológ, ale to by si už zrejme aj mala bolesti pri cikaní .. tak či tak, smer lekár

eva1232
26. mar 2013

nie praveze moc mam normalny ani ma to neboli ale navstivim lekara to bude najrozumnejsie, dakujem 🙂

veronika237
12. jún 2013

ahojte, mam podobny problem...31. mi skoncil pravidelny cyklus a od 7. mam znova krvacanie, este stale uz je to 6sty den a neviem preco. moj gynekolog mi povedal ze je to normalne, bez vysetrenia bez ultrazvuku.odpoved- ovulacne krvycanie ale nikdy som to nemala. neviem ci mam ist k inemu lekarovy ale pockat. ☹
dakujem za radu

suzzinkaa
18. nov 2013

ichbinich, zuzkag2, Ahojte, neviem ci to tu este funguje, no dufam ze tu niekoho zozeniem 🙂 Chcem sa vás opytat ci ste mali pri tom krvacani niekedy aj krvne zrazeniny. Ja mam totiz podobny problem v tom ze vzdy po pohl. styku ked sa poutieram je tam krv. Ale nekrvacam. Ani sa mi nejak nerozbehne to krvacanie. Je to chvilku po styku a potom uz nie. Snazime sa s mm o babo. Uz som raz bola tehu, no bohuzial hcg stupal pomaly, teda musela som podstupit kyret. Teraz sa mi stalo ze som zacala v polke cyklu krvacat, zacalo sa to len troskou krvy, potom drobne krvne zrazeniny, a teraz krvacam uz normalne, sice len slabucko, ale uz asi 5 den. Podoba sa to aspon trosku na to vase krvacanie? Som z toho nestastna :(( pockam este do normalnej mrchy, ktora ma prist cca o 4dni a po nej pojdem k lekarovi. Dufam ze mi niekto odpise. Dakujem 🙂

mimazh
26. júl 2014

Ahoj prosim vas poradte ... beriem dufaston tabletky a po dobrati my meskali presne tyzden co by vraj nemalo ... potom som vsak dostala strasne ale strasne bolesti brucha a zacala som krvacat . Odvtedy ked sa viac ponatahujem staci my malo ... s malym synom alebo dokonca len ked upratujem alebo sq idem so synom prejsta viacej prejdem zacnem znova krvacat... zhruba rak na pol dna . Uz vazne neviem co my je poradte prosim ak mate skusenosti dakujem 🙂

181920
14. aug 2014

Ahojte baby, mam presne tyzden pred menstruaciou a trosku aom krvacala. Strasne sa bojim ze som tehotna :( myslite ze je to priznak tehotenstva ?

adkaf11
18. sep 2014

Ahojte,je tato tema este aktualna? chcem sa spytat na prakticke skusenosti ohladom krvacania mimo menzes, mne sa to prave stalo prvy krat na 12. den cyklu, nemyslim si ze ide o ovulacne krvacanie aj napriek tomu, ze mam 24-dnovy cyklus, lebo to trva uz druhy den. Mali ste niekto podobny problem? kvoli comu to bolo?

barboritta
18. sep 2014

@adkaf11 ja som takto mala a bola to cysta

adkaf11
18. sep 2014

dakujem za odpoved, a to praskla cysta alebo proste si ju mala a kvoli tomu krvacanie? ja som chcela s tym ist aj k dr. ale dnes neordinovala,najblizsie az buduci tyzden, tak som chcela zistit nejake info ci to je nieco vazne alebo to moze byt aj nieco menej vazne, lebo ma to poriadne vystrasilo. este ma dost bolia aj krize, viac ako pri klasickej MS.

jana151274
22. sep 2014

Ahojte babi som zufa a prestrasena s priatelom sa snazime o dietatko .Teto mesiac mi mrcha meskala 8 dni akurat som sa chystala spravit si test a mrcha tu ...ale taka zvlastna prvy den slabucka potom jeden den nic a potom veeeeelmi silna zmiernovalo sa to a trvala 6 dni .O dva dni som znova dostala a dost silmu ktora sa tiez zmiernovala a trvala 5 dni cize do soboty .Dnes je pondelok a znova som dostala slabsiu ale je tu ☹ ktora mala podobny pripad ? Mam strach... chcem ist zajtra k lekarovi nejake male pozbudenie som velky panikar 😒

riva1
4. nov 2014

Ahojte ja mám taký problém a neviem čo si o tom môžem myslieť, pred menzesom nič nebolo až po menzesi mi začalo len svrbieť pošva až nepríjemne začala som piť čaj urosept na prechladnutie myslela som si že to je ten problém lenže potom to prestalo nejaký 1 deň a po ňom mi začalo opäť svrbieť a zároveň jemne páliť trvá to 8 dní a je to veľmi nepríjemné cítim to aj počas dňa a stale pijem ten čaj aby mi to prečistilo, stále ked ma tlačí na záchod idem a ide len pár kvapiek a to už jemná krv a pálenie a ku koncu svrbenie....nechapem tomu už to mala niektorá z vás podobný problém aký mám ja a vie mi poradiť??

scarletdenise
23. nov 2014

@lentuska Ahoj, bolo by mozne dostat kontakt na tu pani Dr.Tomovu? dakujem

0021
9. dec 2014

Ahojte pridávam sa k vám dnes rano som sa postavila z postele a zrazu som zacala silbo krvacat az mi krv tiekla po nohách,tak som sa osprchovala a prezliekla a teraz uz nekrvácam neviem čo to mohlo byť raz som uz take nieco mala ale krvacanie trvalo normalne ako mavam menstruaciu ...neviem čo to môže byť tehotná niesom

fedusa
13. feb 2015

@gabika115 prosím ťa ako si dopadla? ja mám teraz podobný problém, aj som bola u dr. povedal že som v poriadku že je to cez ovulaciu normálne a výsledky z cyto ešte nemám, teraz to mám znovu lebo ovu mám zasa, mám ísť ešte na odber krvi okolo 3. - 5. dňa cyklu, no lenže ja už pomaly neviem rozlíšiť kedy mám menzes a kedy ovulaciu :-/ kedže to mám celé pomýlené a týžden po ovulacii by som mala mať síce menzes, ale býva slabší ako som mávala pred týmito problémami.

gabika115
14. feb 2015

@fedusa ahoj, bola som na hysteroskopii kde mi zistili myóm ktorý mi odstránili hneď ho poslali na cyto (tam bolo všetko OK) a ešte mi ošetrili aj krčok maternice. Odvtedy musím odklopkať všetko OK.....

lady511
14. feb 2015

@andrejkazabka Ahoj,neviem,nechcem tá strašiť ale moja mamina začala krvácať mimo menstruacie, mala kŕče a boleli ju aj kríze a nakoniec sa dozvedela že je to rakovina krcka maternice, aj keď ju pozeral gyndos, a povedal že je všetko oki, aj cytologiu mala vporiadku,ale stále krvacala až to nakoniec odhalila až magnetická rezonancia, ,,veľký pozor na to

fedusa
15. feb 2015

@gabika115 tak som rada že už máš všetko okej 🙂 a ten myom by bol vidieť na vnutornom sone?

gabika115
15. feb 2015

@fedusa nebol vidieť na vnútornom sone..... :(

monika0123
28. máj 2015

Ahojte baby. Hladám viac info o mojom stave, nakoľko asi zošaliem kým budu výsledky. 29.4. som mala posledný menzes. bol mimoriadne silný prvé 2-3 dni. insie som nerobila len vložky menila, dokonca sli zo mna krvné zrazeniny. aj predposledný menzes bol podobného rázu. čo je však horsie, 13.5. som začala slabo krvácať a trvá to do dnes. v pondelok som bola u gynekologycky, krvné testy zatial vylúčili mimomaternicové tehotenstvo, baktérie aj vírusy . zajtra budú dalsie výsledky, ani neviem na čo sú zamerané. mám vnutrometrnicové telisko, rodila som mimulý rok v auguste a v októbri 2006. v pondelok v čakárni jedna ukecaná pani hovorila o sebe, a s totožnými príznakmi mala cysty . mali ste prosím niektorá podobné prejavy? čo Vám nakoniec zistili? ďakujem

hameeda
28. máj 2015

@monika0123 : ja som mala s tým rozdielom že som nemala teliesko, krvácala som dva mesiace, lekár mi dal tabletky, no po ich úžívani som krvácala ešte viac, všetko vylúčil, po troch mesiacoch sa to upravilo, vraj som to mala zo stresu, mala som vtedy také ťažie obdobie

monika0123
28. máj 2015

ked sa nad tým tak zamyslim, aj to može u mna byt. pred rokom 2 mesiace pred porodom, som zacala mať prudké zmeny nálad, aj niekolko dni som potrebovala byt sama a v podstate to trva dodnes. su dni kedy som v pohode, veselá a žartujem ako ja zvyknem a su dni, kedy nechcem nikoho vidiet a najradsej by som len ležala v posteli a čakala kým smutok prejde, čo vsak pri dvoch detoch nie je možne, hlavne ked manžel robí v zahranicí :-/ od vtedy si to nemala? kedy to bolo?

cicus2511
25. okt 2015

Dobrý deň chcela by som sa poradiť o 2 týždne mám dostať menštruáciu ale už teraz mi tečie krv skoro ako pri menstruacii,mam s tým ísť doktorke?

saraaaa1233
29. nov 2015

@andrejkazabka ahoj ,začala som brat antiku ,krvacam od 8novembra a krvácanie neprestáva ..neviem co mam robit pretože mam uz aj bolesti nôh ..

cema
7. jan 2016

Ahojte , ja mam zjavne tiež nejaký takýto problém., posledný rok možno viac som mávala kadejaké vytoky , často zapachajuce, dávala som si rosalgin , čipky probiotika ked to nepomohlo bola som u lekárky a ta mi vzdy dala nejaké čipky , na sone som mala vždy všetko ok, len teraz sa mi stalo dva krat raz v lete a raz teraz že krvácam mimo cyklus, v lete to bolo na 14 den po mennzese no trvalo to 6 dni, ale teraz som dostala na 13 deň po menzese a krvácam už siedmy den no vyzera že akosi sa nechce tomu skončit, je to niečo medzi silnym a slabym menzesom,,, začinam mať z toho stres objednaná som 21. 1. čo sa obávam že dostanem svoj pravidelny cyklus , neviem či mam aj zmeniť lekárku pre istotu uvidím čo mi povie , ako celkom mam strach,,, rok 2015 v znameni chorob a 2016 nezačína o nič lepšie,,,

bibi1996
8. jan 2016

Ahoj neviem či to tu ešte funguje ale posledná MS mi skončila 23.12.2015 a. 7.1.2016 som začala krvacat deň po styku Plis poraďte mi snažím sa o bábo

adriazab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz