Ktorá z vás má 3D mihalnice?

tilly
13. jan 2012

mate niekto? na co si dat pozor? lebo pohybuju sa v cenach od 25-150€ co mi pride dost velky rozdiel, tym padom bude zrejme aj rozdiel v kvalite, co poradite?

mirkatn
5. máj 2016

@zajkka je to mozne,bolo to fakt najhorsie co som zazila aj ked som bola roky spokojna

andreja13
5. máj 2016

@ivanka12311 nad 4D som aj ja rozmyslala, ale len nedavno som sa o nich dopocula, no neviem ci do toho ist. Nevyzera to velmi umelo? to ze po dvoch tyzdnoch padaju to je jasne, preto aj kozmeticky odporucaju pravidelnu doplnacku 🙂

marylinmary
5. máj 2016

@andreja13 4D mihalnice to su tie co sa ich dava viac na tvoju jednu, nie?

ivanka12311
10. máj 2016

@andreja13 vyzerali uplne prirodzene dlzku si volis sama.Ja som mala 14mm tak to bol pohladvDon Chuana :D bolo to pekne nebolo to treba licit nic len precesavat.Po dvoch tyzdnoch mi to zacalo pelichat, a bohuzial stym zisli a polamali sa aj moje mihalnice :( ja by som si uz nic co je umele na seba nedala. Kupila som ten Gigalash na rast mihalnic a kazdy sa ma pyta ci si predlzujem 🙂 svoje mam take dlhe

andreja13
11. máj 2016

@marylinmary tak nejako by to malo byt, ale neviem si to nejako predstavit. @ivanka12311 len dlzku, ci da sa pri nich vybrat aj hrubka? tie riasy to su hotova veda. Kazda by sme ich chceli mat pekne 🙂 O tom, ze to nici vlastne mihalnice som pocula, aj som sa na to pytala kozmeticky a ta mi povedala, ze to ci to nici vlastne mihalnice zalezi aj od toho aky lep sa pouziva, no proste ako to kozmeticka robi.. Tak tozvie 🙂

disha11
22. máj 2016

Čaute dievčatá. Čítam tu komentáre, ktoré tu začali od roku 2012. Veľa z Vás nedá na predĺžené a zahustené mihalničky dopustiť, ale aj veľmi veľa dievčat má zlé skúsenosti. V skratke tu opíšem niektoré problémy pri zle urobených mihalniciach a ich dôsledky. Plusy nemusím ;) tie viete.
Robím kurzy predlžovania a zahusťovania mihalníc v zahraničí, kde žijem a robím niekoľko mihalníc denne, pretože to je moja práca- Lash Artist. Sama som si svoj prvý kurz robila na Slovensku a pravdou je, že tieto kurzy u nás robia väčšinou baby, ktoré samé poriadne robiť mihalnice nevedia, čo Vy samozrejme, ako laik neviete a dúfate v to, že Vám všetko povedia a ukážu, že Vás pripravia tak, že to pre Vás už vo Vašej praxi bude fantázia, že uspokojíte zákazníčky a peniažky sa Vám budú za Vašu odvedenú prácu hrnúť jedna radosť. No pravdou je, že Vám veľmi veľa vecí nepovedia, pretože kurz chcú mať za sebou čo najrýchlejšie a zhabať peniažky, ktoré im s nadšenia z toho, čo všetko Vás naučili dáte, alebo samé nevedia vysvetliť Vám základné princípy a pravidlá, ktoré musia byť pri tejto práci dodržané. Po mojom kurze na Slovensku som z naivity dostala facku od reality. Nasledovali ďalšie kurzy a ďalšie peniaze za kurzy už u známych Lash Artistiek v zahraničí.
Sama mihalnice nemám, pretože v meste kde žijem nieje žiadna dobrá Artistka. Vyskúšala som tie, co tu sú a vždy to skončilo s opuchnutými očami a infekciou. To je to, na čo sa tu poniektoré pýtate. Keď Vás svrbia oči a máte ich opuchnuté, je to preto, lebo Vám mihalnice nalepila až na kožu, alebo sa čo i len mierne kože na oku dotýkajú. Je to veľmi nepríjemné, sama viem, až na nevydržanie. V takom prípade si ich dajte, čo najrýchlejšie odstrániť Artiskou- nie samé, pretože si zničíte aj vlastné. Ona má na to Remover a keď je Artistka naozaj dobrá, tak Vám Vaše mihalnice nezničí.
Ďalším problémom sú často pozliepané mihalnice neodborníčkou, ktoré veľmi často vidím už na fotkách. Takáto robota Vám maximálne zničí Vaše vlastné mihalnice a poväčšinou o svoje mihalnice prídete a dlho sa budú dávať dokopy.
Ďalšia možnosť rýchleho vypadávania už urobených mihalníc je, že sú Vám zvolené ťažké mihalnice na Váš typ mihalníc. Na ďalšom robení si vypýtajte ľahšie mihalnice a uvidíte, ako dlho Vám vydržia. Ak nie dlho, nemusí to byť chyba Artistky, ale máte rýchlu výmenu Vaších vlastných mihalníc.
Je toho kopec okolo mihalníc, preto si zvoľte naozaj dobre vyškolenú Artistku. To uvidíte na prvom stretnutí, ako Vám na Vaše otázky bude odpovedať.
A aj začiatočníčke treba dať šancu, ak je dobre vyškolená. No efekt samozrejme nebude vyzerať tak, ako od už Artistky s praxou ( nie každej), ale môže to byť oveľa dôkladnejšia práca ( opakujem ak je dobre vyškolená). Akurát tie mihalnice môžu ísť každá na inú stranu 😉 , ale to je prax a na niekom sa zapraxovat trebá, no cena za prácu je samozrejme rozdielná.

Dúfam, že som Vám v niečom poradila. Dia

disha11
22. máj 2016

A ešte jedna vec. Dievčatá! Nedávajte si dlhé mihalnice na celé oči. Vyzerá to smiešne. Je tam postup veľkostí. Niečo z mojej práce pridávam.

juliana255
11. jún 2016

@gretula22 úžasné... môžem sa opýtať, akú značku používate? ...

dvt
15. jún 2016

Ahojte. Robí niektorá z vás vo Vrakuni mihy? A za koľko, ďakujem

adrianaada
15. jún 2016

@disha11 myslím, že to záleží na type očiach, nie? mama môjho priateľa si dlhé roky dávala rovnakú dĺžku na celé oko a nevyzeralo to zle

skatkassssss
8. júl 2016

poraďte prosím či ešte existujú nejaké dievčatá čo vedia spraviť krasne mihalnicky v Trnave za rozumnu cenu a kvalitu

hyta
9. júl 2016

@ivanka12311 Prosím ťa, môžeš napísať po akej dobe ti ten Gigalash na rast mihalnic začal účinkovať? Ďakujem.

ivanka12311
10. júl 2016

@hyta ahoj gigalah po takom mesiaci som mala mihalnice dlhe ako babika 🙂 viac by som si umele nelepila.Pouzivam ho kazdy den a jedno balenie ti vydrzi aj na 3-4mesiace vrelo odporucam 🙂 !!!!

ivanka12311
10. júl 2016

@hyta neverila som spociatku tomu gigalashu.Poviem ti pravdu mala som mihalnice znicene po 3D totalne na niektorych miestach vypadane...no hrozne :( kupila som ten gigalash skoda ze som nan nenatrafila skorej niet nad krajsi pocit ked mas svoje mihalnice dlhe a krasne 🙂

snookerclub2
10. júl 2016

Ja pouzivam mihalnice zo 100%ne ludskych vlasov, su v celku, mam super lepidlo, lepim si ich sama a vydrzia mi 2-3 tyzdne, takze som happy happy www.madamlilly.sk

zajkka
10. júl 2016

@snookerclub2 wau a ktore si ty objednavas?ake je lepidlo?drzi?vecer si ich dávaš dole?😉

hyta
10. júl 2016

@ivanka12311 Ďakujem ti za odpoveď, tak si tiež skúsim ten zázrak objednať a potom ti napíšem, či sa dostavil účinok i u mňa.

snookerclub2
10. júl 2016

@zajkka Moje oblubene su styl 43 a 747s, dole si ich vecer nedavam, vydrzia mi nalepene 2-3 tyzdne, mam lepidlo na individualne riasy, kupene na ebay...😂

snookerclub2
10. júl 2016

@zajkka Toto su styl 43

ivanka12311
10. júl 2016

@hyta urcite sa dostavi🙂 no vravim po mesiaci ich budes mat dlheeee urcite budes spokojna lebo budu tvoje!🙂 ....Skus si o tom sere na nete vo forach precitat viac🙂 ja som aplikovala 2x denne a kazdy druhy den 3xdenne teraz ich mam dlhe huste a kazdy sa ma pyta ku komu chodim na 3D :D ...vravim ze to su moje umele uz nikdy viac nechcem ani vidiet..Prajem ti vela dlhych mihlalniciek 🙂

dominini
10. júl 2016

Ja som skusila 3D dvakrat ale ak mam pravdu povedat na mojich mihalniciach sa nejako nechcu ujat po tyzdni mi zacinaju strasne vypadavat a je mi to celkovo take nepohodlne, svrbia ma oci a niekedy pichaju ... 🙂

hyta
10. júl 2016

@ivanka12311 Ešte raz ti veľmi pekne ďakujem. Píšeš, že si si prípravok aplikovala 2-3 krát denne. Čiže si počas toho mesiaca vôbec nepoužívala mascaru?

ivanka12311
11. júl 2016

@hyta to serum je priesvitne aplikuje sa az ku korienkom mihalnic ako ocna linka🙂 nechala som zaschnut, to bola chvilocka a potom som naniesla bezne maskaru.Licit sa mozes aj oci malovat tebe to serum prenika do struktury mihalnic co ovplivnuje ich rast tak s maskarou nic zle nespravis 🙂 neni su tom sere ziadne vedlajsie ucinky🙂 len ked ti stecie do ocka moze ta malinko stipkat ale to aj mne robilo to je bezne, aj v pribalovom letaku to pisu ze vyplachnut vodou.Ale to ani nebolo treba to nestipe zase az tak..

hyta
11. júl 2016

@ivanka12311 Ďakujem ti, už som si sérum objednala, tak budem netrpezlivo čakať. 🙂

zajkka
11. júl 2016

@disha11 klobúk dole,nádherné sú

ivanka12311
11. júl 2016

@hyta daj potom vediet ako to zabralo🙂 dufam ze budes aj ty spokojna tak ako ja🙂 ja si to bez toho gigalashu uz ani predstavit neviem.

hyta
11. júl 2016

@ivanka12311 Už mi napísali, že zásielka bola vyexpedovaná. Tak sa teším, ako malé dieťa na stromček. Samozrejme ti dám potom vedieť. 🙂

evoletka
14. júl 2016

Dievčatá poraďte niekoho z Dunajskej Stredy.

esmelkova
30. júl 2016

@vienesa
@vienesa prosim kde sidlite v Poprade?a nejake fotky mozte poslat.Dakujem

esmelkova
7. aug 2016

@vienesa ja mam zaujem o doplnenie po tyzdni.Ale chcem ovela vyraznejsie ako mam.