Kyslý pot

20. jún 2023

Prosím, je tu niekto, kto by vedel poradiť? Do online poradne sa neviem zaradiť, lebo neviem pod čo by to spadalo..
Keď sa vám potí tvár, potí sa aj časť pod nosom, proste sa stane, že si olíznete peru a cítite, že pot je slaný...
Mňa dneska vystrašilo, že môj pot je kyslý ako ocot... Neberiem žiadne lieky, úzkosti nemám, stravujem sa stále rovnako, roky rokúce...
Viem, že to znie nechutne, ale prosím o radu, dosť mám strach...

vanilkovazmrzka
20. jún 2023

A co si mala na tvari ponatierane? 🙂

autor
21. jún 2023

@vanilkovazmrzka nič práveže, moja tvár neznesie žiadny make-up, ani krém... Aj pri umývaní nepoužívam nič, len čistú vodu 🙈 viem, že to znie divne, ale viem, že som kyslý pot nikdy nemala 🙈

vanilkovazmrzka
21. jún 2023

Tak mozno mas na kozi nejake bakterie, ktore s potom reaguju. Minimalne cistoaci gel vecern tvar by som fakt pouzivala, a jeden krem rano/vecer. A ak je to priznak nejakej choroby, potom rovno k lekarovi 🤷‍♀️

autor
21. jún 2023

@vanilkovazmrzka no veru budem musieť zájsť k doktorovi, lebo s týmto som sa fakt ešte nestretla... Ale aj tak ďakujem za tvoj čas 😊

autor
21. jún 2023

@11miska07 to som čítala, ale ja sa nepotim ani moc, ani môj pot nezapácha, ide o chuť 🙈 znie to hrozne, viem, ale naozaj ako ocot 🙈 v tom článku skôr mysleli asi kyslý zápach...

11miska07
22. jún 2023

aha 🙂 ouki

majulino
Autor odpoveď zmazal
Zobraz