Liečili ste bradavicu jablčným octom?

katika1811
20. sep 2023

Ahojte liečili ste niekto bradavicu s jablcny octom ? Pomohlo vám to? Nebolelo vás bradavica trošku pri používaní ? Mne to pulzuje a akoby opuchla a bolela ale docitala som sa vraj je to normálne prosim dajte mi sem vaše skúsenosti a presný návod ďakujem ;)

klarissa25
20. sep 2023

No to je normálne ze boli ..aj keby ti to vypalovali tak by to bolelo

viestta
20. sep 2023

Kup si duofilm a natieraj s nim

ivetz
20. sep 2023

Ak chodíš do prírody, skús pozrieť "lastovičník" - s touto rastlinkou máme veľmi dobrú skúsenosť - syn mal bradavice na chodidle, niekoľko krát som mu to natrela takým žltým "mliekom", ktoré táto rastlinka vylučuje a bradavice zmizli. S jablkovým octom skúsenosť nemám.

majulienockakk
20. sep 2023

@katika1811 Dcéra mala rok na nohe bradavice 5 krát sme boli vypalovat. Potierali sme koloid Forte, duofilmom, verumalom a nič nepomohlo. Nakoniec som mesiac potierala bradavice lastovicnikom a bradavice zmizli.

sissy27
20. sep 2023

@katika1811 bradavice sú vírusového pôvodu, takže posilniť imunitu a zmiznú samé aj bez bolesti a trápenia. U dcéry mi zabrali tabletky hlivy ústricovej.

mooonika1975
20. sep 2023

lastovičnik nepomohol, pomohlo dávať imunoglukan, dva mesiace a potom prikladať na ňu cesnak namočný v octe, na noc.

matkahelka
20. sep 2023

@katika1811 vsetko je strasne zdlhave. aj lastovicnik, aj duofilm, aj tekuty dusik. mojej dcere to strasne prekazalo, tak sme ju boli odstranit laserom. ani nie minuta a bolo po bradavici.

blanblan
20. sep 2023

Mne áno,aj dcere pomohol jablčný ocot ale trvalo to dlho, možno mesiac, už sa nepamätám, vždy na noc som dávala gázu s octom, nakoniec sa bradavica akoby vysusila a odlupla.

petronellla87
20. sep 2023

@matkahelka presne...za dve minuty u koznej bolo po bradavici🙂