Lieky od bolesti, keď mám nepravidelné bitie srdca

skarli
31. mar 2021

Ahojte baby, aké lieky vám pomohli od bolesti? Mam nepravidelne bitie srdca, ťažko sa mi dýcha a moc to bolí... Existuje niečo na prekrvenie, energiu, zlepšenie srdca? Ďakujem

lalenka33
31. mar 2021

Bola si s tým u lekára?Aké lieky ti predpísal?Toto nieje na samoliečbu.Tiež mi nepravidelne bije srdce, ale nič ma nebolí a dýcha sa mi normálne..

tncka
31. mar 2021

@skarli ako osoba so srdc.zlyhavanim,po 6r.trapeni a x operaciach ti radim toto si doma sama neliec. A uz vobec niecim na energiu a prekrvenie. Mozes si narobit este horsie. Bolest a tazke dychanie ries u kardiologa,ak vydrzis tak v utorok,ale asi by som to skor riesila RZP,ale to uz ty vies ako tazko ti je.

skarli
autor
31. mar 2021

@lalenka33 bola som u lekára aj mi dal lieky ale nepomohli a to boli jedine ktoré mi mohli pomôcť alebo aspoň trošku vyliečiť

lalenka33
31. mar 2021

@skarli aké lieky to boli?Prečo si myslíš, že boli jediné?Som farm.laborantka a nemyslím si, že by na nepravidelné bitie srdca boli len jedne lieky..Veľa ľudí vyskúša viacero liekov kým sa nájdu tie vhodné,ktoré zaberú

stanulienkat
1. apr 2021

Podľa tvojho opisu sú to všetko podľa mňa psychické príznaky. Keby si mala dlhodobo nepravidelné bitie srdca, tak mi ver, že nevypisuješ na modrý koník. Takže treba sa dať najprv do poriadku po psychickej stránke a keď ťa niečo bolí treba ísť k lekárovi. Okrem iného píšes, že sa ti ťažko dýcha, že ťa to bolí na hrudníku A máš pocit že máš problémy so srdcom. Toto všetko môžu byť príznaky zablokovanej krčnej chrbtice.

loginexistuje
1. apr 2021

liekov na toto je plno je to len o skusani a to robi kardiolog ... a zlyhavanie neboli ... takto ako popisujes tam su uplne ine priznaky ..
tiez myslim ze ide skor o kombinaciu psychiky a chrbtice a to treba riesit.