Mám 20 rokov, mám nepravidelnú menštruáciu

kvetinka48
14. jan 2018

Ahojte, mam 20 rokov a od prvej menstruacie (prva asi v 11tich) som mavala nepravidelnu menstruaciu (tym nemyslim ze mi meska 2-3 dni, ale kludne aj 2-3 mesiace). Na kontroly chodim pravidelne. V 17tich mi nasli cysty na vajecnikoch (inak vsetko ok), dostala som HAK a vytratili sa. HAK som brala 2 roky cca. (Pri hak sa mi menzes upravil)
Prvy oktobrovi tyzden som mala menstruciu, vysadila som HAK a odvtedy nic. Bola som u doktora, vyvolavacku som nevhcela este, pojdem na nu koncom januara vtedy mam mat aj prehliadku.
Pred tyzdnom som dostala hnedy vytok. Pokial som nemala HAK tak som ho mavala casto, aj mesiac vkuse, ale zdal sa mi byt iny ako teraz. Ja uz neviem preco to nefunguje tak ako má 😔 Je tu niekto ako ja? Prisli ste na problem? Co sa tyka tehotenstva podarilo sa?
Ps: partnera som mala 2 a pol roka jedneho, teraz rok a pol druheho

ivkabianka
14. jan 2018

Presne to som mala aj ja keď som bola v tvojom veku..a áno podarilo sa mi otehotnieť a preto že som mala takéto problémy som zistila že som tehotná až v 12 tt...a po tehotenstve sa mi menštruácia upravila a už som mala vždy pravidelne...

andulka126
14. jan 2018

Po vysadeni hak som mala podobny cyklus ako ty, vraj sa to po tehotenstve upravi, moj pripad to nieje, rozhodena je stale.... ale ppdarilo sa mi otehotnieť i keď po dlhej dobe

michaella94
14. jan 2018

Ja som mala tiez taku ms tak mi dr nasadila duphaston lieky tie mi pomohli ale potom som kvoli ochrane presla na Hak a po vysadeni Hak mi ostal cyklus pravidelny 32 dnovy....tak skus sa opytat dr na ten duphaston... Drzim palce 😊

pe5ka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dalyla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz