Mám bolesť vľavo v krížoch

18. okt 2023

Mám bolesť v ľavo v krížoch čo sa týka krvného obrazu mám cukor vyšší na lačno okolo 6,3 a po záťaži 8,2 a diabetolog tvrdí že mám prediabetes a mám diagnostikovaný gilbertov syndróm mám jednu dcéru a odstránený žlčník už skoro 2 a pol roka absolvovala som rôzne vyšetrenia a tvrdia že syndróm dráždivého čreva na gastro entrologii ale podľa mňa zo syndrómu by sa nemalo chudnúť mám 36 rokov

a_alexandra_a
18. okt 2023

Ty sa toľko fixuješ na to, že buď máš rakovinu pankreasu alebo ju dostaneš, že si niečo naozaj uženieš. Odporúčam návštevu psychológa, pretože toto naozaj už nie je normálne.

veselo_neveselo
18. okt 2023

A preco si myslis ze pri syndrome drazdiveho creva nebudes chudnut? Ak ma crevo narusenu funkciu, ci uz zo stresu, alebo inych pricin, tak nefunguje ako ma. A u niekoho bude naduvanie a zapcha, u inych hnacka a chudnutie.
Asi sa zacni starat o svoj jedalnicek, aj o svoju psychiku, a upravi sa aj crevo, aj prediabetes.

Sa ale divim, ze sa viac nebojis toho diabetu, ako potencialnej rakoviny pankreasu. Ak na nu nie je podozrenie, radsej sa sustred na to, co mas, ako na to co si myslis, ze by si mohla mat.

autor
18. okt 2023

@a_alexandra_a vieš z toho syndrómu by sa nemalo chudnúť podľa nemalo chudnúť strašné

a_alexandra_a
18. okt 2023

Každé chudnutie podľa teba znamená rakovinu?

autor
18. okt 2023

@a_alexandra_a tak nechcené chudnutie a teraz ako umrel ten Patejdl tak tie symptómy

autor
18. okt 2023

@veselo_neveselo myslíš že zo syndrómu dráždivého čreva sa chudne to neviem nikde sa s toho nechudlo a nebolo písané nechcené chudnutie

alickapusinka
18. okt 2023

Chod k psychiatrovi pre lieky zničíš sa psychický načo toto zmýšľať a namýšľať si choroby. Nie je pravda že pri rakovine sa chudne. Blbosť .Moja známa ma na pľúcach a má skoro 90 kg chodila rok na chemoterapie a neschudla skoro nič.

a_alexandra_a
18. okt 2023

Príliš sa na to fixuješ. Ľudia chudnú z hocičoho, u teba je to podľa mňa kombinácia stres a syndróm dráždivého čreva. Ten má rôzne symptómy. Koľko meriaš a vážiš? A koľko si schudla?
Inak naozaj odporúčam vyhľadať pomoc psychológa, uvidíš, že sa ti uľaví 🙂

autor
18. okt 2023

@a_alexandra_a 175 prvý krát som schudla z 92 na 82 v priebehu 3 mesiacov potom som zas pribrala a teraz som okolo 87 kg ale tie divné stolice a tá bolesť v ľavo na d si kĺbom pri krížoch

a_alexandra_a
18. okt 2023

To nie je nijak výrazný úbytok na váhe... máš 175cm a 87 kg, čo je podľa bmi ľahká nadváha. Opakujem, že zvláštna stolica môže byť prejavom syndrómu dráždivého čreva a bolesti takisto. Na internete sa nedočítaš o každom jednom príznaku, pretože u každého človeka sa môžu mierne líšiť. Nenahováraj si stále, že je to len a výlučne rakovina.

babulkomale
18. okt 2023

Mam jednu dceru a odstraneny zlcnik? 🤔 ako to suvisi?

deti95060810
18. okt 2023

že ako umrel Patejdl....🙄
už som dávno zabudla aj na Patejdla... 😉

deti95060810
18. okt 2023

87 kg? však vážiš jak menšie prasiatko...
človeče - schudnúť.
na 175 by si mala mať cca 70 kg
som od teba nižšia a vážim 53 kg ...

autor
18. okt 2023

@a_alexandra_a neviem o nikom komu ubudala váha pri syndróme dráždivého čreva