Mám spomalené reakcie

12. jún 2022

Prosim vas, mam uplne spomalené reakcie a to aj vo vážnych veciach, kde by som mala okamžite reagovať.Neviete ako to zmeniť? Dakujem za rady.

svetlonos
12. jún 2022

Ahoj, mas dostatok spanku ?

loliki
12. jún 2022

Aká je tvoja obľúbená farba? Si nerozhodná? Trvá ti dlhšie, kým sa správne rozhodneš? Alebo pomalé tempo úkonov?

anjelicek26
12. jún 2022

Kolko hodin denne spis? Porozpravaj sa s obvodnym/potom neurolog.

54tinka54
12. jún 2022

Štítnu žľazu máš v poriadku? Toto môže byť napr pri jej zníženej funkcii.

autor
12. jún 2022

@svetlonos myslím, že mám,
@loliki ale ani neviem, co mi je, niekedy som strasne spomalená, ale ked si to uvedomim, zrychlim, aj myslenie mam spomalené ale hlavne tie reakcie na druhych, ked by som mala reagovat. Asi pred mesiacom som si uvedomovala, ze som uplne ako v spomalenom sne, ale potom to prešlo. Ale mala som zareagovať viackrat na nieco dolezité a akokeby som bola v sne, ze to neni realne.
@anjelicek26 asi hej, musim ist za vseobecnym, to ma uz napadlo, len som to nechala tak. Dakujem.
@54tinka54 zatiaľ som nebola na takom vyšetrení. Asi skusim obvodneho a uvidim co povie. Dakujem.

22tanulka
12. jún 2022

Píšeš že ako vo sne,akoby to nebolo reálne. Precitaj si na nete co znamená derealizácia.

wejky
12. jún 2022

môže to byť aj tzv. mozgová hmla, nie si pod veľkým, či dlhodobým stresom? prípadne po prekonanom covide?

bajka16
12. jún 2022

Toto mám aj ja. Mám zníženú funkciu štítnej žľazy a zahmleny mozog. Teraz na materskej je to také miernejšie ale stále je to sila. Keď som pracovala 12hod tá únava do tohto to len zhoršila. Bola som nemožná komunikácie. Ruky mi išli ale hlava.. vôbec to bolo hrozné ešte k tomu pri počítaní peňazí.
Takže pravdepodobne ťa pošlú na endokrinologiu

autor
12. jún 2022

@wejky áno som po covide, boli ma hlava odvtedy denne dost casto, aj som mala a mam velky stres.

autor
12. jún 2022

@bajka16 dakujem, to by som bola rada, keby je na to riešenie, lebo to bolo nenormalne, ale ine priznaky nemam stitnej zlazy.

autor
12. jún 2022

@22tanulka no tak to asi mám zda sa mi, ale nasla som ze sa to neda liecit, niekedy mi pripadaju veci ako ze sa mi to sníva...take su neuveritelné..

bajka16
12. jún 2022

Určite sa to dá riešiť len s tým treba ísť za všeobecným. Oni už budú vedieť

micusa2222
13. jún 2022

to je od narodenia..niekto reaguje rýchlo, niekto pomaly, neviem, či sa s tým dá niečo robiť ,..

22tanulka
13. jún 2022

Dá sa riešiť všetko. Treba ísť doktorovi,spraviť krvné testy. Keď niečoho je v krvi málo alebo naopak veľa,tak sa to môže prejaviť aj psychicky. Ako napríklad mozgová hmla,derealizacia atď. Treba ísť aj neurologičke. Mat pestrú ,zdravu stravu. Trochu relaxu,čo ťa robí kludnou,šťastnou.