Mám teplotu a bolesti

30. jan 2022

Syn mal vo štvrtok pozitívny test, bol chorý mal horúčku 2dni, ja som chorá odvčera, mám teploty, bolesti, muž tiež teploty 38, boli sme na teste a sme negatívny.
Nebola som chorá už 20 rokov, myslíte, že môže byť len náhoda a máme chrípku alebo prechladnutie, alebo máme covid a neukázal test?

mon1806
30. jan 2022

AG testy len v malom percente zachytia omikron ....

autor
30. jan 2022

@mon1806 skade vieš

jitkakuruc84
30. jan 2022

testuje sa par dni po priznakoch, test nemusi zachytit hned skore stadium

autor
30. jan 2022

@jitkakuruc84 dnes je druhý deň čo mám príznaky

zuzka565
30. jan 2022

Môj muž mal príznaky dva tri dni ag test negatívny. Pcr pozitívny. Ja som nemala už príznaky a AG test hneď pozitívny.

zuzanockamt
30. jan 2022

@jitkakuruc84 Toto určite neplatí pre všetkých.

kjll
30. jan 2022

Choďte na pcr test , ten je presnejší

autor
30. jan 2022

@kjll ak sa dovolám zajtra doktorke tak pôjdem

horalka1986
30. jan 2022

Ste ockovani?

zuzubb007
30. jan 2022

To bude kovid podla mna na 100 % smer test, ockovani, neockovani omicron dostavaju vsetci poznam z okolia

horalka1986
30. jan 2022

@zuzubb007 ja to nemyslim tak, ze ked je ockovana, ze to nemoze dostat, ale ockovanych, tak ako hore pisu ten ag test vela krat nezachyti.

dame2
30. jan 2022

My s mužom obaja podobné veľmi mierne príznaky po kontakte s pozitívnym, vo štvrtok obaja ag test negatívny, v sobotu ja negatívny manžel pozitívny 🤷 zajtra ideme na pcr, tak uvidíme

seahorse27
30. jan 2022

Ag testy zachytavaju omikron dost neskoro. Syn 7 r. mal minulu nedelu priznaky a sotva viditelnu ciarku na ag-teste. V skole bol vsak v kontakte s pozitivnymi, tak som ho objednala na PCR, ktory mal v pondelok a bol pozitivny. Ja som s nim bola zavreta v izbe, akoze izolacia a pravidelne som sa testovala. Vo stvrtok som mala ag-test pozit. - vyter z krku. Isla som sa otestovat do MoM-ky, tam som mala ag-test negativny. Dalsie ag-testy doma tiez negativne. Odvcera mam drazdenie na kasel, dnes uz aj maly kaslik a 2 domace ag-testy slabucko pozitivne. V utorok idem na PCR. Som zvedava, ci zas budem negativna 🙈😆 Som 3x ockovana.

autor
30. jan 2022
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seahorse27
30. jan 2022

Ja zatial mozem popisat priebeh omikronu u neockovaneho syna 7r. (ma vysekvenovanu vzorku, takze ma urcite omikron a ja tym padom tiez). Takze priznaky mal ozaj len jeden jediny den - raz zvracal, teplota do 38,5 (dobre reagoval na antipyretika), nechutenstvo, palenie oci, pocit upchateho nosa bez nadchy, celkova slabost a unava. Dalsie 2-3 dni bol trochu este fufnavy, inak nic. Uvidim, ako dopadnem ja…

dlucy
30. jan 2022

Ja som tak mala 3x AG negativ aj pcr. O dalsie dva dni Ag slaba pozitivny a uz aj pcr pozitivny. Zalezi na viacerych faktoroch. Aku naloz si chytila, ako si si test urobila, ci si ockovana a kedy si ho robis.

ludo21
30. jan 2022

No test ihned neukazuje COVID. Treba opakovat test po 3dni....

nevenka
30. jan 2022

@jitkakuruc84 syn bezpriznakovy, ciarka ako cernica tmava...v sekunde nabehla 🤔

nevenka
30. jan 2022

@seahorse27 kde robili ten specif. test, platili ste?

1lucinka123
30. jan 2022

Mne AG test zachytil až na 4 deň od prvých príznakov. Dovtedy bol stále negatívny

seahorse27
30. jan 2022

@nevenka nie, standardny PCR zadarmo - Agel Zvolen. Nie vsetkym sekvenuju. Netusim, podla coho sa rozhoduju, ze ano alebo nie…Aj virusovu naloz mal urcenu - strednu.

horalka1986
30. jan 2022

Chcela som ti napisat, ze ockovanych ag nemusi zachytit ale pred pol hodinou som si robila ag test a som pozitivna, 3 očko, takze moju odpoved povazuj za bezpredmetnu. 😂

angi07
30. jan 2022

@mon1806 kamoska mala v pondelok 38.5 testovala sa v pondelok , utorok a az na stredu mala pozit.domavi ag test

jjanulienka
30. jan 2022

Ja som si robila test keď som mala už teploty syn už mal potvrdení pozitivitu ag bol negat o dva dni pcr už bolo pozitívne

jarabica123
30. jan 2022

Aj mne AG test ukázal až na piaty deň, dovtedy stále Negatívna. Tiež dcéra doniesla zo školy, pri tom som mala príznaky, teplota, strata cuchu a chuti a aj tak negat. Tak skus na ten štvrtý piaty deň. Držím palce

autor
31. jan 2022

dnes už mám pozit. test, na 3. deň