Máte skúsenosť s operáciou sleeve gastrectomie?

erikasadek
1. nov 2010

ahojte ja s velkou pravdepodobnostou pojdem na tuto operaciu a zaujimalo by ma ci sa najde niekto kto sa tiez zamysla sa nad touto operacoiu, alebo uz ju mate za sebou..
alebo mate niekoho vo svojom okoli kto ju uz podstupil...

akokolvek to je budem rada ak sa ozvete a date svoju ospbnu skusenost svoje pocity...... proste vsetko okolo.. 🙂

zuzlicek44
23. jan 2019

@eliz188 prosím ta koľko si mala kg keď si otehotnela?

miriamkelemanova
23. jan 2019

@strakulanikula mne to trvalo4 mesiace od prveho vysetrenia az po opku

miriamkelemanova
23. jan 2019

@ravenna v Košiciach Satci som cakala na termin mesiac ale len preto že boli vianoce

anickaps
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sallke
23. jan 2019

@miriamkelemanova nemala si ísť do Levoče ako sa cítiš ake majú cakacky na operáciu?

eliz188
23. jan 2019

@zuzlicek44 ahoj s Mirkom 135kg, s Miškou 167kg samozrejme pol roka pred tým ako som otehotnela nám povedali že nikdy mať deti nebudeme...samozrejme koli mojej nedváhe, obe deti sú zdravé len pri druhom pôrode som mala vrastenú placentu do maternice tak maternica musela pri pôrode isť von

mary_enka
23. jan 2019

@eliz188 opky nastastie ;) mas fcb?

katika125
23. jan 2019

@gracja ahoj. Ja sa akurát pripravujem na operáciu v Za. Platí sa 200 pred oponou a 200 po opke. Vyšetrenia endokrinologie, gastro. Po týchto dvoch vyšetreniach sa dozviem viac. Viem že boli baby aj na gynekológiu a myslím že spomínali interné ale to tesne pred opkou. Ja som v kontakte s dvoma čo boli v za a sú obe spokojne

brokolica40
23. jan 2019

@gracja pripájam sa k vám, zajtraidem na konzultáciu do TT, nervy čakám na ňu vyše mesiaca, v prípade ak mi ju schvália koľko asi sa čaká na opku?

radulienka2
23. jan 2019

@brokolica40 ja som bola na konzultaciu v TT 6. septembra 2018 a odvtedy nic, stale cakam.....

miriamkelemanova
23. jan 2019

@katika125 ja som bola pred 4 dňami a neplatila som nič

dadulka45
24. jan 2019

@dadulka45 Ahoj no čo ako ti je ja už idem dnes domov

dagmaraa
24. jan 2019

Caute, idem od Dr. Kokoráka práve. Termín opky 11.11.2019.

olitucko
24. jan 2019

@dagmaraa ahojte, bola som na 1. konzultácii, termín nemám musím doplniť ešte vyšetrenia

dzenys
24. jan 2019

@olitucko co ti treba doplnit?

zuzlicek44
24. jan 2019

@eliz188 preto sa pýtam ze ci ozaj "tucnota" je prekážka pri otehotneni.. Ja nemáva ani menzes vôbec... Polycisticke vaječníky...

miriamkelemanova
24. jan 2019

@sallke nie do Košíc mesiac- dva mesiace

miriamkelemanova
24. jan 2019

Ahojte som doma cítim sa dosť dobre za 4 dní 5 kg dole😃😃😃😃😃😃😃😃

eliz188
24. jan 2019

@zuzlicek44 no ja som menzes tiež viac nemala ako mala čiže 5 dní menzes a aj trištvrte roka nič po vysadení antikoncepcie sa mi to upravilo a mala som viac menej pravidelný menzes my sme sa s mužom ani nesnažili keď nám povedali že deti mat nebudeme a začali sme si zisťovať veci okolo adopcie keď ma raz naplno so študentskej pečate to už som vedela ze niečo nieje. O. K. A to som už bola vo štvrtom mesiaci....... Už to bol zázrak ale namiesto podpory som sa dočkala so strany lekárov. Len strašenia a ako riskujem a aké bude dieťa postihnuté ak sa teda vôbec narodí..... kým. Som sa. Nedostala k pánovi doktorovi Spilovi super chlap ❤️

eliz188
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucusik33
24. jan 2019

@olitucko toto vsetko ovladam len aom si myslela ze ked je tu tolko bab po opetacii ze mi aspon par napise ci ich pred opkou aj vazili ci nie

jelly265
24. jan 2019

@lucusik33 som v kontakte so 16 kočkami po opke a myslím že ani jednu z nás nevážili ani mňa nie, vždy som im váhu nadiktovala ja. Aj anestéziológ sa len pýtal ale mi veľmi zdôrazňoval že mu musím povedať váhu na kilo presne. Pri anestézii je to veľmi dôležité. Neviem či budú sledovať ak im dáš inú váhu pri konzultácii a potom zrazu menšiu.

olitucko
24. jan 2019

@lucusik33 áno vážili ma aj merali výšku, potom obvod pása a bokov

olitucko
24. jan 2019

@dzenys USG brucha

mary_enka
24. jan 2019

@lucusik33 jasne, vazili ma a na endo... aj merali obvod pasa

eliz188
25. jan 2019

@lucusik33 ano samozrejme mna doktor kokorák váži a meria vždy pri každej nášteve a určite to tak bude aj pred operáciou ako by inak vedel odsledovať výsledky

monickos
25. jan 2019

@eliz188 mňa nevažil ani na prvej konzultácii ani na žiadnej inej

dadulka45
25. jan 2019

@miriamkelemanova máš správu

olitucko
25. jan 2019

@dadulka45 tak ako?

dadulka45
25. jan 2019

@olitucko už som od včera doma cítim sa celkom fajn bolesti nemám len si ešte zvykám na tú tekutú stravu neviem čo môžem a čo nie ešte,a ti ako?