Melatonín 3 mg na spánok

joanina23
12. aug 2022

Ahojte, mám 4.mesiace po pôrode a problémy so spánkom, malého v noci nakojím a do ďalšieho kojenia nemôžem zaspať.doktorka mi odporúčala melatonín, je tu niekto komu to zabralo? Ďakujem vopred .

ddaassuullaa
12. aug 2022

Mne, neskusis slabsi, ci nepomoze, 1 mg?

rolandik
12. aug 2022

Mne tiež pomohol. Inak je dobrá taktika spať v úplnej tme. Ak svieti lampa napr. na ruku aj to zabraňuje zaspávaniu. Takýchto maličkostí je plno.

kacena4
12. aug 2022

aj my sme brali zacni 1/2 tabl. alebo nižšou gramazou aby sa ti nestalo ze budes velmi tvrdo spat a nebudes pocut dieta ci zaspis pri kojeni

joanina23
autor
12. aug 2022

@kacena4 brala som 1/4 ale vôbec nezaberalo..že to je dosť slabé vraj ...mám manžela vedľa tak on má už zobudí .

tenerifka
12. aug 2022

@joanina23 beriem 1 mg a do polhodiny som tuha

ddaassuullaa
12. aug 2022

@kacena4 to nemyslim, ze pri melatonine hrozi. Pomoze zaspat.
@joanina23 plus samozrejme skus spomalit dychanie, pravidelne dychat, zatvorit oci a ignorovat svet okolo seba😁 nechytit do ruky tlf, nepozriet na hodinky. Toto odkedy som si nanutila, zaspim aj ked sa preberiem v noci pocitovo cula, co je po 3-4 hodinach spanku somarina

stanulienkat
12. aug 2022

Mne nepomohol vôbec, vraj to pomáha len tým ľuďom, ktorí ho majú prirodzene v organizme málo. Ak ho máš dosť, to znamená, že môžeš trpieť nespavosťou z iných príčin ako z nedostatku melatonínu.

aurorastone
12. aug 2022

Ja som skúšala melatonim, ale na mňa slabota, absolútne nezabralo, skúšala som 8 mesiacov po pôrode, ale ja som pred tehu brala sanval aj stilnox, co si ale teraz nemôžem už dovoliť, čiže bežne do 4 cumakujem hore 🤦‍♀️