Mňamky kolagén

ers89
23. jan 2021

Ahojte. Prosím vás nemáte skúsenosti s týmito kolagenmi? Uvažujem nad kúpou , ale neviem sa rozhodnúť .

savoya
24. jan 2021

Ten prvy

marseillefan
24. jan 2021

Moja manželka používa tento, podľa mňa najlepší pomer cena/kvalita: https://www.namaximum.sk/kategoria/k-bova-vyziv...

marcellka32
24. jan 2021

Ak chces na pleť tak morský rybaci, ak na kĺby hovädzí

de_zi
24. jan 2021

Ja som mala tento. Je síce pôvodne pre kone, no babke ho odporučil priamo lekár, je vhodný aj pre ľudí. 🙂 Vydrží na dlho, stačí pol tablety za deň. Chutí to veľmi dobre a ocenila som, že nemusím miešať žiadny prášok vo vode. 😅

merlinja
24. jan 2021

@de_zi výsledky?

merlinja
24. jan 2021

@marcellka32 oba obsahujú kolagén typ I, nie? Tak prečo takto?

marcellka32
24. jan 2021

@merlinja pretože treba sledovať aj reálne množstvo kolagénu v danom výrobku

merlinja
24. jan 2021

@marcellka32 veď tak kvôli tomu majú aj rozdielne dávkovanie.

de_zi
24. jan 2021

@merlinja Ja som to brala hlavne ako prevenciu na kĺby, je jasné, že ak už je raz niečo poškodené, tak sa to doplnkom výživy "neopraví". Takže po tejto stránke vporiadku, počas dlhodobej intenzívnej záťaže najmä kolien ma nič nebolelo. Ako príjemný bonus sa moje nechty stali skoro nezlomiteľné. 😅

marcellka32
24. jan 2021

@merlinja to nie je o dávkovaní, stačí si pozrieť zloženie

merlinja
24. jan 2021

@de_zi presne to by som potrebovala - tie nechty! Len sa obávam tej cieľovej skupiny - kone. Už som viac diskusií čítala, že bežne berú aj ľudia ale .....

de_zi
24. jan 2021

@merlinja My sme to mali celá rodina - babka, dedko, mamka, teta...a zatiaľ nikto neerdžíme 😂 ale nie, vážne, žiadne negatívne účinky sme nepozorovali. Mne stačí, že to schváli lekár, diskusie som nečítala. 😊

momka
24. jan 2021

@de_zi Aj my to užívame, celá rodina.

ers89
autor
24. jan 2021

@marcellka32 na pleť chcem. Všetky 3 sú rybacie , resp. som aj také pozerala. Len toľko ich je na trhu, že neviem sa rozhodnúť. Aby to nestalo majland , ale na druhej strane , aby splnil svoj účel.

marcellka32
24. jan 2021

@ers89 pozri množstvo 10 000 mg na dávku

ers89
autor
24. jan 2021

@marcellka32 8600mg

vollino5
22. feb 2021

Tento konkrétny nepoznám, ale vyzerá to celkom fajn a možno na zmenu vyskúšame doma nabúce ten, ale aktuálne my máme tento https://www.bionutrian.com/produkt/marine-colla... a je fakt chutný a funguje dobre. Ale tie kapsulové neviem, preferujem radšej prášok ale určite skúsime s priateľkov aj spomínané vyššie 🙂

merlinja
23. feb 2021

@vollino5 čítam na tom vašom, že nekonzumovať s jedlom a ja ráno tesne pred raňajkami. :( Vyše mesiaca sa zbytočne tlačím rybacím puchom ... Tak snáď aspoň tá večerná dávka zaúčinkovala :o)

diusqa761
23. feb 2021

@de_zi tieto "koňské" berie roky aj môj partner aj polovica jeho kolegov v Nemecku 👌 majú fyzicky veľmi namáhavú prácu 6 dní týždenne a pochvaľujú si.

ikalika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monulik525
1. apr 2021

@ers89 Vyskúšali ste kolagén Zdravé mňamky?

rejcl44
5. apr 2021

@ers89 Dobry den, prosim vyskysalu ste ten kolagen od mnamky?

merlinja
6. máj 2021

@de_zi mám pauzu po 3 mesiacoch kolagénu a teda neviem, nevidím výsledky. Chcela by som skúsiť ten "konský", nemohli by ste mi poslať stránku/link (trebárs aj do súkromnej pošty) odkiaľ to objednávate. Mohla by som pohľadať na nete, ale chcem niečo overené, odkiaľ už ľudia majú skúsenosti. Ďakujem krásne.

xckaret
6. máj 2021

@merlinja
@merlinja aj ja poprosim link na ten konsky. D.

merlinja
6. máj 2021

@xckaret netuším :o) prosila som @de_zi o link ale neozvala sa. Našla som toto https://www.geloren.sk/kloubni-vyziva-geloren/g... ale tam je spomenuté len kone :o)))) hoci príchuť je višňová :o))) Tak ja neviem!? V podstate to "nepotrebujem" , len nechty ma hnevajú, zas aby som si viac neuškodila ako pomohla :o)

de_zi
6. máj 2021

@merlinja @xckaret Zial som nenasla v mailoch objednavku tak uz neviem odkial to bolo. Ale isla by som metodou otvorit heureku, zadat Geloren a podla ceny a recenzii vybrat eshop 😊

merlinja
6. máj 2021

@de_zi našla som nejaký, ale teraz poterám, majú aj pre ľudí ale je tam nejaký nízky obsah kolagénu - v sirupe, tablety nechcem a tie želé kocky píšu len pre kone :o) zmetená som ...

de_zi
6. máj 2021

@merlinja áno, je to originál pre kone a je vhodný aj pre ľudí. To je presne ten čo som mala 😉

merlinja
6. máj 2021

@de_zi tie želé kocky? akú dávku ste užívala? a bolo to s príchuťou - tam je nejaká višňa :o))

de_zi
6. máj 2021

@merlinja ráno pol kocky a večer pol kocky. Ako prevencia stačí aj polka/1x denne. Mala som višňu. 🙂