Kolagén vhodný pre tehotné.

marionluna
26. mar 2020

Prosim vas od 9tt mam problem s lavym bedorvym klbom, chcela by som zacat brat kolagen no jednak nevyznam sa v nich, na trhu je ich milion, potrebovala by som cisty kolagen najlepsie ten na pitie, vhodny pre tehotne. Prosim mate niektora skusenost s kolagenmi, aky asi?

Dakujem krasne

lucijalucy
26. mar 2020

@marionluna ja beriem Colafit.. a skusenost poviem az na konci tehu ked uvidim ci budu strie 😅

kigusha
26. mar 2020

Ja uzivam inca collagen ;)

marionluna
autor
26. mar 2020

@kigusha a tam je napisane ze nie je vhodny pre tehotne

kigusha
26. mar 2020

@marionluna podla nejakeho EU zakona to musi byt napisane na vsetkych vitam. doplnkoch. Je o tom po nete vela clankov. Aj oni to maju na svojej stranke.

marionluna
autor
26. mar 2020

@kigusha a ako dlho to beries? Pomaha? To zlozenie je ok?

kigusha
27. mar 2020

@marionluna zlozenie je len kolagen. Nic viac. Ja som s mim bola.spokojna aj ked.som tehu nebola.. vzdy ho uzivam tak pol roka,potom dam prestavku a zasa

prettiness
27. mar 2020

colafit som uzivala aj v tehu aj pri dojceni... pri nom je napisane aj to, ze je vhodny tehotenstve
pomahat pomahala ale ja uz som ho uzivala davnejsie pri problemoch s klbami, ale treba aspon 2 mesiace brat

lucia8259
15. apr 2020

Ahojte, ja som pocas tehotenstva uzivala Inca collagen a stale som mu verna a nedam nan dopustit 🙂 Kedze je to vysoko kvalitny kolagen a hlavne cisty, nemala som ziadne obavy ho uzivat ani v tehotenstve. Ked mate chut, pozrite si moj pribeh 🙂 https://www.incacollagen.cz/blog/pribeh-trojnas...

lucylucka
5. máj 2020

@marionluna ahoj chcem sa ta opytat ci si nakoniec zacala brat kolagen na ten klb?Jam mam bolesti klba az take pichanie co mi vyzaruje do nohy a zacalo to v 8 tyzdni a zda sa mi ze sa mi to len zhorsuje..gynekolog mi vravel paralen alebo guajacuran.Paralen som neskusala ale guajacuran vobec zatial nepomaha tak som ho vysadila.Nad tym kolagenom tiez uvazujem.Uz sa len rozhodnut ktory.Ten Colafit vyzera dobre a este aj ked pise ze mozu tehotne🙂

evulienka23
6. jan 2021

@lucijalucy teraz už máš nejaké skúsenosti?

lucijalucy
6. jan 2021

@evulienka23 ahoj, no už som pol roka po pôrode :D No strih nemám z tehotenstva ani jednu ale to bude skôr genetika než kolagén. Ten som brala tiež skôr kvôli kĺbom a to sa zlepšilo len ho treba užívať dlhodobo.

miskajulo
6. jan 2021

Na všetkých budeš mať napísané, že nevhodné pre tehotné. Lebo to netestovali na tehotných, je to výživový doplnok..predpokladám, že ti to neodporučil doktor..ako farmaceutka ti radím nekupovať..vyhodené peniaze, nepomôže ti to..skús šumivé calcium a magnézium(tie, čo sú registrované ako liek, nie somariny). Mne to dr písal aj na recept, tiež som mala veľké bolesti, najmä jedného bedrového kĺbu, a zmiernilo mi to.

miruska2241
7. júl 2021

Na kolagéne musia pisat ze nie je vhodny v tehotenstve,...ale je to uplne bezpecne ...je to telu vlastna latka...Ja uzivam v tehotenstve Multikolagen od Kolman Brothers a je perfektny...ma az 14 g v jednej davke....silnejsi som na trhu nenalsa...a vraj ma aj nejake patenty 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre