Môže spôsobovať chrbtica nepríjemný pocit na hrudi?

18. okt 2021

Ahojte , pisem radsej anonimne , tak co ma najviac trapi je neprijemny pocit na hrudi , hlavne vecer ked si lahnem a v noci , akoby sa mi nieco dialo so srdcom.... mam aj extrasystoly ,sem tam sa mi zatoci hlava.. pobehane vysetrenia , vsetky ok , aj ekg holter , no na ortopedii my nasli nejake vyrastky v oblasti hrudnej chrbtice , myslite ze moze toto sposobovat ? Mate niekto podobny problem ? Vopred dakujem za vase odpovede

paciko9
18. okt 2021

Áno môže to byt od chrbtice. Ja som mala stavy na infarkt. Všetky možne vyšetrenia a všetko ok až na ortopedii mi zistili ze mám zle zrastnuté platničky medzi stavcami.

stanulienkat
18. okt 2021

Nemas stresy? Panicku poruchu? Depresie? Ano,moze byt aj z krcnej a hrudnej chrbtice. Extrasystoly mavaju aj zdravi ludia.

simca06022011
18. okt 2021

ano ja mavam taketo problemy z chrbtice

irusa
18. okt 2021

Novodobá diagnóza tetania ???

autor
18. okt 2021

@stanulienkat stres nemam aspon si to neuvedomujem , a panicka porucha neviem , priznaky by mozno troska sedeli...

autor
18. okt 2021

@irusa test na tetaniu mi vysiel negativny no dr povedala ze to neznamena je ju nemam

autor
18. okt 2021

@paciko9 mas stale tieto problemi ci presli ? Mne toto trva uz cca 5 mesiacov

neson123
18. okt 2021

Mam to iste tiez vsetky vysetrenia ok, len na tlak sa liecim a neurologicka vsetky tieto priznaky zniesla na tlak...tetania negativna aj ked som to bral ako 100% ze ju mam ale prekvapilo ma zevraj nie..

paciko9
18. okt 2021

Každy deň určite nie ale raz za čas ma to chytí. Najhoršie mi bolo ked som bola tehotná.

autor
18. okt 2021

@paciko9 dakujem za odpoved , tak mavam aj ja raz tyzden lepsie raz horsie

lienkashoppingqueen
18. okt 2021

ja som tak mala bolesti v hrudnom kosi, ze som sa nemohla riadne nadychnut. Pri plnom nadychu ma zastavila bolest a a nepustila ma plne sa nadychnut. Vyriesil to chiropraktik, ktory mi uvolnil pricviknuty nerv, alebo medikament Flector! Ten mi tiez vyriesil nedavne problemy s chrbticou. Prosim, ale ja Ti Flector nepredpisujem! Musis sa s lekarom poradit.

albinazigova
27. dec 2023

@paciko9 môže te mi poradit

zuzuliennka1
27. dec 2023