Muž škrípe zubami

30. aug 2020

Ženy poraďte .... Môj muž spiii vedľa mňa a neskutočne škrípe so zubami ....veď mňa to bolí za neho preboha ....mám ho prefackat ? 😁 Alebo čo snim ? ....a teraz vážne neviete niečo čo pomôže proti tomuto ? Veď zachvilu sa mu zuby polamu takýmto spôsobom .... Trvá to už dlhšie ale posledné dve noci je to extrém

miskooo1987
30. aug 2020

Posun sa o pol metra nižšie, jazykom pomalými kruzivymi preber pytóna k život, a uvidis že prestane🙂

lauriema
30. aug 2020

Daj mu facanu 😂

jaass
30. aug 2020

Nefackaj, skôr zisti, či nemá zdravotné problémy o ktorých nevieš/nevie. Mám s tým skúsenosti.

autor
30. aug 2020

@miskooo1987 tak ako v 36tt sa mi do tohto ozaj nechce haha

autor
30. aug 2020

@jaass o čo sa môže jednať ?

nini1010
30. aug 2020

Nepolamu.Robila som to cele detstvo a zuby mam pekne.
Skripanie zubov byva vetsinou otazka stresu.

jaass
30. aug 2020

Stres, zdravotné problémy. Akú má manžel prácu?

dusankomoj
30. aug 2020

Škrípanie je zo stresu! A ako som pochopila, čakáte bábo,tak si ani nemusí uvedomovať, že je v strese. Podvedome🍼

miskooo1987
30. aug 2020

Tak v 36 týždni kľudne sa postav vedľa postele, a zakrič “rodím” aspoň si spravíte predprípravu...

Inak ono sa to deje... mne na to zubárka naniesla nejakú epoxidovu vrstvu, lebo mám hodne zodraté predné zuby...

deti95060810
30. aug 2020

nič sa jeho zubom nestane...Dcéra škrípala niekoľko rokov...nie v noci, cez deň...

dusankomoj
30. aug 2020

@miskooo1987 chce,aby neškripal zubami a nie zinfarktoval😀

miskooo1987
30. aug 2020

@dusankomoj však ho to o chvíľku čaká... v prípade infarktu len urýchli nevyhnutne🙂

himedzi
30. aug 2020

Je to neurotickeho pôvodu. Môj priateľ si zošuchal sklovinu a museli mu opravovať zuby

autor
30. aug 2020

@jaass na kamióne no je to dosť stresujúce pre neho predsa zodpovednosť a tak ale tak podľa mňa je každá práca svojim spôsobom stresujúca je už len na človeku ako sa stým vysporiada ....

dusankomoj
30. aug 2020

@miskooo1987 prežili iný,prežije aj on!

autor
30. aug 2020

môže ísť o psychiku? Čítala som o Tom ....no ujo Google popise rôzne veci a buď človek umiera alebo umrie každú chvíľu aj kvôli skrabancu

mondolina
30. aug 2020

Zubári robia takú ochranu na to, to si v noci nasadí, chráni to zuby.

jaass
30. aug 2020

Možno nevie o tom, že škrípe. Povedz mu to zajtra. Dúfam, že všetko bude ok 🙂 len ho prosím nefackaj 🙂

autor
30. aug 2020

@jaass ja mu to vravím každý deň keď v noci škrípe ...no vieme aký sú muži ....,,no to určite jaaaa to nieeee "

miskooo1987
30. aug 2020

@dusankomoj a toto načo píšeš... však ty sa oňho bojíš.. nie ja...

Ale poviem ti, keď má žena zobudila, že to asi začalo, tak veru, som nemal ďaleko od chladiaceho boxu...

Autorke: ja som začal niekedy na vysokej škole a zostalo mi to dodnes... zatiaľ som neumrel.... je to normálne zo stresu... a ideš rodiť... tak ver že aj bez ohľadu na prácu je možno vo väčšom strese ako ty...

jaass
30. aug 2020

Kebyže to robí moj, tak ho nahram a ráno mu to pustím. 👍

autor
30. aug 2020

@jaass no už aj také bolo .... Ale nič s tým nerobí ....alebo poprípade má ešte navrh ...so slovami ,,tak bože čo mám s tým robiť "

dusankomoj
30. aug 2020

@miskooo1987 prečo by som sa bála o cudzieho chlapa? Iba sa mi nezdá, že by mu autorka akokoľvek pomohla,keby ho stavala do pozoru planým poplachom😈

jaass
30. aug 2020

Ja teda neviem ako ti mam pomôcť. Jedine dúfať, že prestane.

autor
30. aug 2020

@dusankomoj jasné že to by som mu nespravila ešte by si jazyk odhryzol haha to mu neurobím a keby to nahodov aj príde tak nejak s citom ho prebudim 😌🤗

autor
30. aug 2020

@jaass no mužské pohlavie je komplikované ... Asi by to chcelo psychológa alebo ja neviem ale takto nemôže existovať noc čo noc

dusankomoj
30. aug 2020

Ale až keď budeš mať všetko prichystané a budeš oblečená a obutá,aby si mu nezavadzala, keď sa bude sústrediť (to povedal kamoške muž) !

jaass
30. aug 2020

Snáď bude všetko ok. Verím, že to nie je príjemné.

autor
30. aug 2020

@dusankomoj 😁😁😁😁😁😁😂 však ako inak pri Tom sa HLAVNE muž musí sústrediť 😂😂😂

dusankomoj
30. aug 2020

Veď to! Nezabila ho len preto, že ich malý by sa narodil ako pohrobok!