Nafúknuté podbruško už 2 mesiace

izabel_a
5. feb 2023

Ahojte, mam nafuknute podbrusko uz dva mesiace. Zacalo to tym ze som mala mykozu (vtedy mi nafuklo podbrusko). Mykozu som preliecila ale potom som mala maly zapal krcka. To som preliecila a prisiel mi jned z toho zapal mocovych ciest…to som preliecila a zase som mala mykozu (zrejme z antibiotik) a to som taktiez vyliecila ale stale som proste nafuknuta a krvacam po styku. Tehotna nie som. Myslite ze to nafuknutie moze byt este z toho vsetkeho co som mala? Stretli ste sa s tym uz?

anjelicek26
5. feb 2023

Tak znie to ako nedolieceny zapal... ako dlho si brala antibiotika? Ja som mala taketo napnute brusko pri zapale maternice, chytene boli uz aj ostatne tkaniva... crp 150 a bez teploty bez vsetkeho, len proste pnutie... mykozu nastastie nie, ale ked som brala antibiotika som nejedla cukor ani mlieko, davala si na toto pozor... pytaj sa este raz poriadne gynekologa, nech ti vezme ster na streptokoka s krcka a aj steny maternice a uvidite, co vyjde...

izabel_a
autor
6. feb 2023

@anjelicek26 antibiotika som mala najprv na zapal zospodu a potom som mala na mocove ceste 2x zinnat a beriem aj teraz urovaxom

anjelicek26
6. feb 2023

@izabel_a ale kolko dni? Mne dal 14 a druhy raz 21 dni par mesiacov potom....az potom streptokok konecne prelieceny... nechapem, co sa to tak tahalo :(

izabel_a
autor
6. feb 2023

@anjelicek26 mala som na 10 dni lenze vies co ja nechapem lebo mala som len ze fakt male tie zapaly…a uz su aj ze preliecene ale tu podbrusko mam stale nafuknute a uz ma ani nebolelo a teraz ma znovu zacalo

anjelicek26
6. feb 2023

@izabel_a ja doriesujem endometriozu, takze spytaj sa aj na to...tam su tie loziska a zapaly potom bohuzial caste. Idem buduci tyzden na specializovanu kliniku, sama som zvedava, co mi povedia.