Následky po Covide-19

lucyka149
26. mar 2022

Ahojte
Chcem sa spytat je tu niekto kto mal nasledky po covide alebo teda postcovidovy syndrom a nasledky uz zmizli?
Moja otazka je kedy priblizne ste sa zbavili tychto nasledkov?
Som po covide vyse mesiaca a uz vyse troch tyzdnov mam bolesti hlavy kazdy jeden den. Lekar ma odpinka s tym ze je to postcovidovy poradi brat vitaminy a lieky id bolesti a guajacaran a koniec…. Nic nepomaha neviem sa toho zbavit a teda len cakam az to odide 🤷‍♀️

otvorena
26. mar 2022

@lucyka149
Ahoj ja som len týždeň a 😏hlava ,úzkosť ..točí má. Strašne som rozladena . Len mňa nik nevie pochopiť doma

liljana
26. mar 2022

Ti co neboli chori, tvrdia, ze covid ani neexistuje.

medina20
26. mar 2022

Ja som po covide 2 tyzdne a tiez navam kazdy den zavraty a zalahnutie,piskanie v usiach. Dufam,ze to cim skor prejde…

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliska105
26. mar 2022

Tiež... unava, slabosť, lahka tvorba modrín a škrabancov, hlieny :( mesiac po skončení a je to lepsie len o nieco

dominika_sk
26. mar 2022

Ja som mala lahky covid a odvtedy už 5m mam problemy a stale sa ich neviem zbaviť. Bolesti končatin, spavovsť, nespavosť, vysoky tep. V začiatkoch som bola len 20min vonku a potom som musela dve hodiny ležať uplne nevladna. Nehovoriac o tom že už 5 mesiacov ma nonstop boli medzi lopatkami od rana do večera. Vyšetrenia neurologia, kardio, krv, rehabilitacie, masaže a nič nepomaha.

dee01
26. mar 2022

@lucyka149 kolegyna mala nenormálne bolesti hlavy, pomohla jej magneziová injekcia

babalenka
26. mar 2022

Síce kovid som nemala,ale pred dvomi týždňami som mala chrípku a unavená som stále.nieco porobim a musím si oddýchnuť nič sa mi nechce do všetkého sa musím nejak donútiť.Este stále pokaslievam

chiccco
26. mar 2022

Presne aj ja mesiac po covide a este nebol den aby ma nebolela hlava,som uz zúfalá.

lucyka149
autor
26. mar 2022

@dominika_sk ooo hej hej nespavost mam aj ja. Akoze aj by som spala ze unavena som ale neviem zaspat ani za nic aj do druhej v noci… a na druhej strane som z toho uz vycerpana a smutna ze to neprechadza …

otvorena
26. mar 2022

@dominika_sk tiež ten tep ,úzkosť ako píšeš . Hlava ,motanie ..kosti bolesť .a ja môžem sa sťažovať?musím sama sa doma starať..nervy mám normálne ,žiadna pomoc

otvorena
26. mar 2022

@lucyka149 neboj určite to prejde. Asi veľa vody pozitívne niečo čítať..(čo ja určite nerobím..🙈)vyspať sa ..joj keby sa dalo .. kojim a som stále hore .

lucyka149
autor
26. mar 2022

@chiccco ozaj? A mozem sa spytat ake mas bolesti hlavy? Ja mavam zvacsa take tlaky na temeno vrch hlavy ako keby mi tam nieco tlacilo obcas ma tam pichne 🤷‍♀️🤦🏼‍♀️

lucyka149
autor
26. mar 2022

@dee01 naozaj? A kto jej dal tu magneziovu injekciu? Akoze o mne vie aj vseobecna lekarka aj neurologicka a nikto mi nic taketo nenavrhol ☹️ Vlastne resp pomoc ziadna z ich strany

lucyka149
autor
26. mar 2022

@otvorena pijem dost nikdy som tak nepila ako posledne tyzdne…ako vodu myslim 😂 a citat necitam kedze beham od rana do vecera za malym a vecer si lahnem k telke dufajuc ze aspon dobre zaspim a neprichadza…🤷‍♀️ Kedze neviem vobec zaspat v poslednej dobe

chiccco
26. mar 2022

@lucyka149 ja mam tiež take tlaky do hlavy,ale väčšinou az do migrény mi to prechádza,ale ozaj dennodenne a nic na to nezaberá 😒

otvorena
26. mar 2022

@lucyka149 no ja keď zaspávam 🙈akurát sa malý budí na cecok takže .🙄a mám čas na premýšľanie kim za zaspím .. no otras
A aj trávenie..😏akooo ja toho až tak nepojem čo ide zo mňa von .

lucyka149
autor
26. mar 2022

@chiccco ja neviem posudit ci mi to ide az do migreny kedze migrenu som nikdy nemala … ale je to zivotaobmedzujuce obcas mam az strach z tej bolesti.
Ze vecer mam problem so spankom lebo vela na to myslim a rozmyslam a strachujem…
Ak sa mozem este spytat aj nieco beries na tie bolesti? Alebo skusas?
Ja beriem magnezium, panadol ultra rapide alebo migralgin, guajacaran a biolevox…. A aj to mi museli poradit v lekarni lebo nebudem komentovat pomoc zi zdravotnickeho sektora 🤷‍♀️

lucyka149
autor
26. mar 2022

@otvorena vies cooo…veru na toto by som zabudla. Nie kazdy den ale obden alebo kazde tri dni mam den kedy ma prehana. Aj som pochudla 🤷‍♀️☹️

otvorena
26. mar 2022

@lucyka149 jaaj čoby som ja za to dala keby schudnem 🙈🙄namna už ani fakt nič neplatí

sofinka1301
26. mar 2022

Mali sme v januári omikron celá rodina. Muž trpí odvtedy na žalúdok ( priotravil sa v roku 2017-2018 zlou vodou) a ja trpím na šialenú bolesť nôh ☹️ale takú ze by som prerazila aj stenu co neviem co od bolesti ☹️, únava každý deň už okolo 17 ( ale pripisujem zo aj tomu ze mi dcéra nespi v noci dobre) a úzkosti ☹️ držím palce všetkým

jahoda_12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika_sk
26. mar 2022

@lucyka149 ono to treba len vydržať, nasadiť si betaglukany a postupne bude lepšie🍀
@otvorena v podstate je to jedno čo to je, ale je to neprijemne. Ale maš pravdu, uzkosti sa zhoršili.

berika
26. mar 2022

Dcérke sa po covide zhoršil psychický stav, k depresii sa jej pridružili problémy s jedením, máva stavy ktoré predtým nie, myslím si že je to spôsobené covidom, ale potvrdené to úplne nemám

lucyka149
autor
26. mar 2022

@dominika_sk betaglukan? To som nepocula ani nepoznam ale vyskusam to dakujem krasne ☺️

marca12
26. mar 2022

Ja som mesiac po covide a teda nevladzem a velmi ma bolia nohy. Ta nevladnom je normalna,mala som ju aj po chripke,ale bolest noh je na nevydrzanie.

dominika_sk
26. mar 2022

@lucyka149 to sa dava aj v nemocnici pacientom s kovidom. Terapia vitamin c, zinok, betaglukany. Sirup imunoglukan určite poznaš, tak ten obsahuje betaglukany. Dava sa deťom.

luccija
26. mar 2022

@lucyka149 aj mne obvodna odporučila kúpiť si imunoglukan
@marca12 tiež ma bolia lýtka ako svalovica

lucyka149
autor
26. mar 2022

@dominika_sk joj dakujem hned zajtra letim do lekarne a skusim. Moc dakujem za radu 🙏 kiezby pomohlo jooooj 🙏

erikaa09
26. mar 2022

Baby odporucam oxygenoterapiu. Nam a aj iny kyslik velmi pomohol po covide