Nedá sa mi ovládať telo

paja0001
4. apr 2018

Dobrý deň chcem sa poradiť ohľadom toho že sa dosť často trasiem alebo nedokážem ovládať prsty ruky atď... Neviem z čoho by to mohlo byť Ďakujem

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paja0001
autor
5. apr 2018

Tak ja som vyčerpaná až až keďže cestovanie každý deň škola a tieto veci je únavné... Dnes to nestíham mám toho veľa ale v Pondelok pôjdem za ňou a uvidíme akoze nejak si to nevšímam ale keď to začne je to fakt hrozne... Ďakujem za všetky rady 🙂 potom píšem ako som dopadla :D

tatisna
5. apr 2018

Môže to byť hocičo, a zrejme to nie je ľahké diagnostikovať. Z mojich skúseností sa dr. na také prípady vykašlú, len ich to zdržiava. Alebo liečia a predisuju naslepo. Treba mať veľkú trpezlivosť a naháňať ich...čo s chorobou alebo nedobrym stavom je odveci. Takže popri Tom uvažuje, že si pomôžeš sama. Ja odporúčam viac pohybu, šport, životosprávu a tak. Ale hlavne pohyb, ale nemyslím nejaké brutálne posilovanie, ale párkrát do týždňa sa poriadne sporiť, podľa toho čo Ti vyhovuje. Pohybom sa upraví metabolizmus a veľa iného. Toľko moje odporúčanie.

paja0001
autor
5. apr 2018

Tak ja príliš na nejaké športy čas nemám... Domov prídem zo školy o 4 musím sa učiť atď... Skončím je 8 večer a cez víkend sa starám o domácnosť okolo domu o babku a tak ..

katharines
5. apr 2018
z_schmidt77
5. apr 2018

@paja0001
@paja0001 mozno pomoze psychiater. Berie bez odporucanie

paja0001
autor
5. apr 2018

Tak ďakujem :D psychiku mám v pohode :P zatiaľ :D

katharines
5. apr 2018

@z_schmidt77 psychiater nepomoze

helenanovakova
5. apr 2018

@paja0001 tiež by som povedala, že tetánia, príp. anxiózny syndróm (panická a úzkostná porucha, depresie). mám s tým bohaté skúsenosti. naštuduj si na nete príznaky, možno sa v nich nájdeš

sida447
5. apr 2018

@paja0001 nehovorim ze to musi byt psychika,ale aby si nebola prekvapena...nemusis mat depresie,ani ine priznaky,ale proste telo ta prestane posluhat.....ja som lezala na psychiatrii a bola tam pani,ktora sa jedneho dna nepostavila na nohy,bolo to z psychiky,ziadne ine priznaky nemala,vesela,ukecana,dali jej antidepresiva a problem zmizol,psychika dokaze divy 🙂drz sa

katka1981
5. apr 2018

@paja0001, pokial chudnes, daj si vysetrit aj stitnu zlazu

paja0001
autor
5. apr 2018

Nechudnem vôbec

katharines
5. apr 2018

Nie je pravidlom, ze sa pri poruchach stitnej zlazy chudne.

paja0001
autor
5. apr 2018

Môžem aj priberať viem

veronnica080
5. apr 2018

@paja0001 Píšeš, že psychiku máš v pohode, to si aj kamoška myslela a pritom mala problémy s trasúcimi sa nohami a podobne.
Nevedela prísť na to kde je problém, myslela pozitívne, snažila sa, ale napokon aj tak bola na vine psychika :/

spachtosko5
5. apr 2018

Všetko naznačuje na tetaniu . Teraz je to dosť časté ochorenie ml. Ľudí . Za všetko môže táto doba :(

paja0001
autor
6. apr 2018

V pondelok idem k neurogolovi pretože k mojej doktorke nemá zmysel ísť

zuzulkazuzika
6. apr 2018

@paja0001 nezabudni na výmenný lístok

paja0001
autor
6. apr 2018

Jasne :P ďakujem ;)

paja0001
autor
9. apr 2018

Tak žienky bola som u neurológa a povedal že to nemám z nervov zaseknutych alebo niečo čiže moja doktorka ma poslala na vyšetrenia ale už nemôžem v škole chýbať takže to zostáva záhadou :P

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2022

@paja0001 skleróza multiplex sa takto zvykne prejavovat