Nemôžem spať, ale nie som unavená

vannyvanny
19. sep 2023

Ahojte. Posledné mesiace sa mi stáva že nemôžem aj celú noc spať stále sa len prehadzujem ale myslou som úplne hore a vyspatá. Potom mi Zvoní budík do prace a js som spala tak podla mňa hodinu len ale normálne fungujem

slavkadud
19. sep 2023

Mozno podla teba je to hodina a mozno si sa normalne dostatocne vyspala. Nemas smart hodinky? Oni vedia aj odsledovat ako dlho spis.

lucia851
19. sep 2023

@vannyvanny si vypýtal lieky na spanie u doktora alebo skús si kúpiť melatonin

deti95060810
19. sep 2023

rieš to... lebo môžeš skolabovať. o pár dní budeš ako vymletá...
kúp si melatonín + megnézium. - z tohto koktailu zaspíš do asi pol hodiny a prespíš aj 4 hodiny.
ak nie, daj si predpísať tabl. na spanie....
rieš daný stav s psychiatrom - asi ide o depresie
neberieš náhodou nejaké lieky kde je vedľ. účínok nespavosť a problémy so spánkom?

hladamematku
19. sep 2023

maniodepresia

dadis
19. sep 2023

@hladamematku Presne to mi napadlo, mala to kamaratkyna mama a po nociach zavarala, piekla, ci upratovala spajzu..

ivangeline
19. sep 2023

Obcas take mam. Predspankova hygiena pomaha tiez. Kniha. Nie obrazovka. Pokojne zvuky. Meditacia/modlenie.Proste uzatvorenie dna. Cvicenie na uvolnenie sa. Nejest nic tazke a tesne pred spanim. Ist spat skoro. Pred 22. Sex.

luccija
19. sep 2023

@vannyvanny to si iba myslíš, že spiš krátko, keď nie si unavená...Nesportujes večer?veľa mobilu?
Moja kolegyňa nevedela dlho spat po covide.
Skús melatonin, magnézium pravidelne
@hladamematku to by mala veľké prepady nechuť niečo robiť a potom zase prílišná aktivita a nevyspytatelne veci nákupy, život je gombicka veľa energie

laura164
19. sep 2023

Mne na spanie pomáha magnézium, dávam si ho skoro každý večer, keď si ho nedám, tak som aj do 3 hore a cez deň som ako mŕtvola

hladamematku
19. sep 2023

@luccija to si myslíš ty psychiater na možno iný nazor

wivienka111
19. sep 2023

mozno je problem, ze neustale ti ide hlava nad niecim, skus pred spanim vecer si navodit taky klud, precitat si knihy, urobit si levandulovy caj, zapalit si sviecku, nieco co ta spomali

vannyvanny
autor
19. sep 2023

To s telefónom je pravda. Pred spaním pozerám rôzne videa alebo počúvam podcast lebo inak neviem zaspať
Melatonin vyskusam ďakujem za typ ❤️

viktoriaviki178
19. sep 2023

levandulovy olej z doterry je super, ak mate zaujem napiste mi