Nočné potenie v lete

21. aug 2023

Ahojte, v noci som sa zobudila o 4 ráno a bola som celá mokrá, spotená. Mala som aj zapnutý ventilátor aj tak. Je to normálne? Bývam v byte a tu je nonstop veľké teplo či v noci či cez deň. Je to normálne sa takto potit len v lete? Máte to aj vy? To isté aj v práci, aj keď som tam len 4 hodiny, ale pracujem fyzicky a z vlasov mi normálne ide voda🙄.

gabriela2952
21. aug 2023

Jasne ze to je normálne keď je horúco

lb1984
21. aug 2023

Úplne normálne ja sa dnes postavila ku kopirke a už sa zo mňa lialo. Teraz tiež a to ležím uz brrrr horúčavy su riadne....

koniarova
21. aug 2023

Ja čítam, že v lese. 🤣

babulkomale
21. aug 2023

Ty sa pytas, ci je normalne potit sa v takychto poondiatych horucavach a pri fyzickej praci?
Ty si sa vcera vyliahla na tento svet?

zuzinka888
21. aug 2023

Kolko mas rokov? Prechod? Ale su fakt horucavy. Mame v spalni 28 stupnov a ti sme na Orave🙉🙉

stellarstar
21. aug 2023

Menopauza?

zenulkaaa
21. aug 2023

Ako pre koho. Ja napr sa nebudim dopotena ani v tychto horucavach. V noci mavam otvorene okno a som len lahkym paplonom prikryta.

missviolet
21. aug 2023

ja lezim v kaluzi potu doslova obrys tela na plachte neznášam ked je v noci takto teplo a to mam balkon na noc komplet otvoreny tak uz neviem ozaj

kornelies
21. aug 2023

@koniarova Aj ja 🤣...chcela som odpisat, ze aj ja sa v lese potim, ked idem do strmeho kopcca 🤣🤣🤣

lucia851
22. aug 2023

Ja sa potim dosť cez deň a aj v noci sa zobudim mokrá je veľmi teplo vonku

autor
22. aug 2023

@babulkomale Prosím ťa, ak nevieš napísať niečo normálne, tak nepíš nič, dobre? Ja som sa pri takýchto horúčavách nikdy nepotila, takže preto som sa pýtala. Bola to len normálna otázka. Myslím, že ľudia sa tu pýtajú omnoho horšie veci, tak sa odbavuj na nich a nie na mne 🙂

miamia04
22. aug 2023

Nie si chorá? Alebo nemáš pre menštruáciou?

o__o
22. aug 2023

Byvame na juznom slovensku, cez den sa vonku neda dýchať, ale v noci sa nepotim, okno dokoran, nie som zakryta a to spim v dlhych nohaviciach.. kazdy to ma inak, ja mam vonku do 5 minut mokre vlasy cez den 😀

januska12323
22. aug 2023

Je to normálne, ak sa ti to ale doteraz nedialo môže za tým byť aj hormonálna nerovnováha, štítna..

danica2711
22. aug 2023

no len na margo toho "normálneho" písania - nepoznám človeka, čo sa v extrémnych horúčavách do včera NIKDY nepotil...

miamia04
22. aug 2023

Neviem, ja sa nepotím v noci ani v tomto teple a som na pol tela zakrytá riadnym paplónom🙈, ale včera a dnes ako začala teplota stúpať, tak ráno po zobudení už zo mňa leje pri obyčajnej chôdzi. Myslím, že to bude tou horúčavou. Neviem, koľko máš rokov, ja som si tak istý čas myslela, že som v prechode, keď som sa budila spotená (ale to bolo cez zimu).Inak sa potím v noci, keď som chorá (nejaký vírus) Podľa mňa je dobré, keď sa človek potí v tomto teple, prirodzene sa ochladzuje organizmus,.len treba dopĺňať tekutiny. Mne osobne bolo skôr divné, keď som sa vôbec v teple nepotila🤷 a bola som horúca ako pec.