Nutnosť kašľať pri rozprávaní

zdeno525
12. jan 2024

Už asi 2 týždne mám dá sa povedať že nasilu musím kašlať, lebo má duši pri rozprávaní, niekedy aj pri dýchaní, niekedy sa mi podarí vykašľať aj hlien, ale to malo kedy,

Neviem čo si dať, cely čas bez horúčky, neboli ani hrdlo, iba rano upchatý nos, cez deň celkom dobre

jazula
12. jan 2024

Skús Zodac, ak zaberie, tak smer alergologička. Je teplá zima, peľové alergie (napr u mňa na brezové stromy) začali oveľa skôr ako zvyčajne.

zdeno525
autor
13. jan 2024

@jazula ale skôr to bude niečo iné asi, lebo cez sviatky má bolelo aj hrdlo

jazula
13. jan 2024

@zdeno525 A u všeobecného lekára si bol?

zdeno525
autor
13. jan 2024

@jazula nie nechcem chodiť so soplikmi k doktorovi, mám to bez horúčky

janinah
13. jan 2024

Zodac je dobrá rada.

marca12
13. jan 2024

@zdeno525 Pri covide som takto mala. Nic mi nebolo,len ma zacalo dusit pri rozpravani,nedostatok vzduchu akokeby a nevedela som si ani zuby umyt,tak ma napinalo z kaslania. A nevedela som co to je,tak som skusila spravit test,ci nahodou a bum covid.

danielahamar
13. jan 2024

tiež som to mala pri covide cez sviatky a 3týždne po a mám brutal kašel

1mina
13. jan 2024

Ja som to tak mala.pred vianocami. Fakt nemohla som dopovedat vetu aby som nekaslala, ani dcere citat knihy cital muz lebo to som len za kazdou vetou kaslala. A kaslala som vyse mesiaca. Takto spatne asi som mala ist k dr, uz som sa aj chystala ale zrovna sviatky a zazracne to preslo konecne. Ale zacalo to u nas covidom - ktory pokial viem dcera nemala, a potom to preslo ze stary otec dostal zapal pluc, dcera mala zapal priedusiek a potom pluc a syn zapal priedusiek. Takze nejaka riadna pliaga bola u nas, ale z krvi sa dcere napr nic nenaslo, doktorka hovorila ze tam je tolkooo poddruhov tich bakterii ze to sa neda vsetko z krvi zistovat. Ale samozrejme vybrala dvoje atb

zdeno525
autor
13. jan 2024

U mňa to je už tak dva týždne, a husté hlieny

zdeno525
autor
13. jan 2024

@zdeno525 rano upchatý nos, niekedy aj zalepené oči, zalahnuté v ušiach , cez deň keď som v práci a robím fyzicky tak má aj dusí až kým nezaspím, niekedy viac niekedy menej