Objavila som si guličku blízko pupka

silvia_12
21. aug 2022

Zdravím. Objavila som si guličku (asi 1 cm veľkú na šírku) blízko, pupka. Bojím sa že je to pruh (hernia) nemá niekto prosím skúsenosť? Popripade nemal niekto niečo také, keď pruh mal? Ďakujem

silvia_12
autor
21. aug 2022

@silvia_12 a neboli ma to

jjanulienka
21. aug 2022

Mala som “gulicku” nad pupkom. Bol to pruh, pred troma rokmi som bola na operacii

silvia_12
autor
21. aug 2022

@jjanulienka a aku veľkú alebo ako vyzerala?

jjanulienka
21. aug 2022

No cez 2cm mala určite ale mne v podstate vybehla až keď som sa zaklonila v normálnej polohe ju nebolo vidno

felycity
21. aug 2022

@jjanulienka ak sa môžem opýtať ako prebiehala operácia a rekovalescencia, mna to čaká tiež, vďaka

jjanulienka
21. aug 2022

@felycity jeden deň prídeš další ta robia další deň ideš domov. Deň pred operáciou som mohla jesť na obed len vyvar potom mi urobili klystir. Další deň op cely deň som prespala a ráno domov.
Potom ma to bolelo hlavne keď som sa išla postaviť zo sedačky našťastie somnou bol muž doma a podoprel mi chrbát aby som sa ľahšie postavila 😅
Ale v pohode nič strašne 😉
Držím palce ☺️ Kedy ta to čaká?

janus02
21. aug 2022

@felycity ja mám muža po operácii..mal na výber, laparoskopia, alebo rozrezať. Vybral si laparoskopiu...v utorok mu to robili a štvrtok ráno ho pustili. Doma v pohode, v piatok už varil 😂 akurát nemôže kašlať, nič ťažké nedvíha...pred OP nejedol 12 hodín.