Očkovaní a aktuálne (Omikron) pozitívni - priebeh

11. feb 2022

Je tu niekto kto je aktuálne pozitívny a má pravdepodobne omicron ? Osoba v spoločnej domácnosti sa minulý utorok stretla s pozitívnym, prvý príznak mala v sobotu. Test pozitívny v pondelok. Mňa od tohto pondelka bolí hlava, mám len tráviace problémy. Streda robený atg a negat. Dnes som bola na pcr.

Je možné, že by bol ag stále neg ?

Aký priebeh máte vy ? Hlavne očkovaní ? 😷

goblinko1
12. feb 2022

@jjanulienka no má nestraš 😳 dúfam že odide korona a s nou aj tie stavy nie že dva týždne po mi ešte začne niečo horšie 😂 a skóre uzdravenie všetkým.. toto je tak zaujímavá choroba že až

merlinja
12. feb 2022

Oco - 3 očkovania, včera pozit domáci test, teplota 38, kašeľ, nádcha, bolesť hlavy. Treba sa objednať na pcr? A mama nemá zatiaľ príznaky, test si nerobila . Majú sa objednať obaja na pcr? Doktora môže až v pondelok kontaktovať; viete mi poradiť? A asi aj 5 dní karantena, však? Ďakujem.

mondolina
12. feb 2022

včera antigén pozitívny ( odber aj z hrdla) mierna bolesť svalov, upchatý nos, iné nič. 3 x očko

goblinko1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
merlinja
12. feb 2022

@mondolina idete sa objednávať aj na pcr? Treba? Test ste si robili domáci, či na mom. Majú sa na pcr aj rodinný príslušníci z jednej domácnosti objednať? Ďakujem.

jjanulienka
12. feb 2022

@goblinko1 ja neviem teraz je nejaký cudný ten priebeh kamoska mala jeden deň teplotu nič viac, a po týždni a pol stratila čuch a chut, sme vyšli z balkóna a ja že čo je tu taký smrad a ona že ja nič necítim... potom mi volala, že fakt nič necítim ani chut nemam😅🤦‍♀️

mondolina
12. feb 2022

@merlinja
test domáci, pcr mám zajtra termín, spolubývajúci sú tiež objednaní.

merlinja
12. feb 2022

@mondolina dakujem

ika11123
12. feb 2022

My sme 4 členovia rodiny a všetci sme chorý mňa boli ucho plný nos hrdlo trošku a hlava to isté sestru staršia smrka a strašné kašle mamka má horúčky 38,5 ale testy máme všetci negatívne 🤷mne to už trvá týždeň za každým si platiť 7€ za test na už fakt nebaví všetci sme dali po 21€ myslím že to je už dosť

merlinja
12. feb 2022

@ika11123 a na pcr ste sa objednávali? Kontaktovali ste aj lekára? Je víkend a neviem, či na základe pozitívneho domáceho testu jedného člena rodiny, objednávať na pcr. Lekár pracuje až v po, tak neviem. Ja mám dlhodobo "príznaky" - troška nos, sem tam hrdlo, ale ja to mám v zimu bežne a domáci test mám negatívny. ďalší člen rodiny test nerobil, lebo nemá príznaky. Som zmätená a zas nechcem celú rodinu na testovanie zbytočne posielať. ???

evina34
12. feb 2022

neočkovaná, prvý krát covid 10/2020, omikron pred týzdnom len škriabanie v krku plus upchaté dutiny... a unava...inac nic...ziadna teplota ani kasel, ani strata čuchu a chuti

oktoberka
12. feb 2022

@merlinja pozitívny domáci test nahlásis v pondelok lekárovi. A vy ostatní,bez ohľadu na výnimky sa trošku utlmte. Keď nechceš,nemusí nikoho hlasit na pcr.
Ja osobne by som sa pre pokoj duše a ochranu okolia budúci týždeň na pcr prihlásila.

snowflake07
12. feb 2022

@ika11123 A načo sa toľko chodíte testovať?Okrem korony existuje aj nádcha,chrípka,angína....Prečo si ľudia hned myslia,že majú koronu.Ked ste všetci negatívny ,tak asi máte inú chorobu...

merlinja
12. feb 2022

@oktoberka vďaka, volala som na info linku a tiež mi povedali, že netreba. Ja že ani v karanténe nemusím byť. Ešte zvážim, zavolám do práce.

oktoberka
12. feb 2022

@merlinja no,nič v zlom,ale ja by som na test najmä kvôli okoliu išla. Domáci test nemusí ukázať pozitivitu.
Moje deti vysoké teploty. Jedne AG test vyšiel pozitiv,druhému nie. A pcr sú pozitívni. Manžel nijaké príznaky nemal,bum, pozitívny na pcr.

ika11123
12. feb 2022

@oktoberka presne tak mám kolegu čo má rakovinu nerada by som ho nakazila 😒🙏preto sa objednáme aj na psr ja som si proste istá že to máme mňa nikdy nebolelo pri chrípke ucho alebo zuby...

oktoberka
12. feb 2022

@ika11123 tiež sme s manželom ostali doma,hoci máme výnimku a dokonca sme bezpriznakovi-aledovre,že manžel na pcr bol,lebo je pozitívny. Ja negativna. Ale pracujem sudmi a obj.som sa ešte raz na pcr,aby som mala istotu,či som sa nenakazils neskôr. Nech mám istotu.
Moja mamka mala rakovinu a ako sme sa o ňu bali,aby nechytila chrípku. Tak tiež nechcem niekoho ohroziť ja.

mirkalemurka
13. feb 2022

2x očkovaná, mala som 2 dni teplotu 38,2,1 deň veľká bolesť hlavy, nechutenstvo a už 4 dni extrémna bolesť krížov, podbruška a aj celého chrbta. Prosím, ak niekoho z vás bolel ceľmi chrbát, ako dlho vám to trvalo?

majulino
13. feb 2022

@abigail88 ozaj? Ja som teda chrípkovy typ a kazde chripkove prázdniny som si s prepáčením odsrala s deťmi, ale na tu bolesť rúk a nôh si pamätám dodnes, aj ked chripku sme nemali treti rok. Kovid nas zatial obchadza (klop-klop)

majulino
13. feb 2022

@mirkalemurka kamosku vyše týždňa, ale mala deltu este. Daj si nalgesin, od znamej, co pracovala na covid oddeoeni viem, ze len tieto lieky zaberali niektorým pacientom na bolesti (aj mojmu bratovi na bolesť hlavy nezaberali nic ine, len toto)

oktoberka
13. feb 2022

@ika11123 tak si predstav. Prvý môj test negstivny a teraz pozitívny. Čiže deti mali prvé príznaky v pondelok,pcr vo štvrtok na nezachytil. Ešte,že som chcela mať duši na mieste a objednala sa ešte raz. V sobotu. A bum,dnes výsledok pozitívna. Keby nie,idem v pondelok úplne v pohode,bezpriznakova do práce. A s negatívnym PCR.