Infekčnosť Omikronu

14. mar 2022

Ahojte mám covid a snáď to je omicron , ide mi o to dokedy môžem byt infekčná ? Pozitívny ag test v piatok ráno pcr v sobotu . Necítim sa extra zle ide o to že príde manžel zo sluzobky v stredu a snažíme sa o bábätko . Dnes zajtra ovulacia … že či budem ešte v stredu infekčná … lebo nakazit ho nechcem za každú cenu 🥺
Moc ďakujem za rady ..

anjelicek26
14. mar 2022

Ak je pondelok-utorok ovulacia, ako chcete v stredu robit babatko? Od piatku pozitivny antigen - mozes byt v stredu negativna, je to dokonca pravdepodobne... ale su vynimky...

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natallys
14. mar 2022

Rozumiem tomu, keď niekto túži po bábätku a snaží sa oň. Ale toto mi príde akože už moc. Proste počkajte, myslím si, že ten mesiac hore dolu už je asi jedno. A nemusíte sa zapodievať takýmito výpočtami a siliť to.

luccija
14. mar 2022

Pravdaže môžeš byť infekčná preto po 5 dňovej karanténe ešte majú ľudia nosiť respirator.Telo je oslabené ja by som sa teraz o dieťa nesnazila

bambulienka25
14. mar 2022

Však jeden cyklus si daj pauzu

iwesska
14. mar 2022

Ale cistym Ag testom Covid nekonci...Vobec nevies,co ti zanecha v tele v dalsich tyzdnoch a rozhodne by som v takom stave dieta neplodila.

nelca0510
14. mar 2022

Pokiaľ nechceš ako pozitívna sex s respiratorom, ked môžeš nakaziť aj manžela, a nie je záruka že sa Vám to podarí,počkaj aspoň mesiac.

nikaeli
14. mar 2022

V januári som mala pozit dcéru, aktuálne mám pozit manžela - nenakazila som sa ani pri dcére, ani teraz pri manželovi - a to obaja kýchajú a soplia. Tvoj manžel sa nemusí nakaziť, avšak ja osobne by som v takom stave do bábätka nešla, vždy sa to môže zvrtnúť, radšej sa poriadne vylieč a mesiac počkaj. Ja som mala C19 v októbri 2020 a v januári sa mi spustil kardio.post.covid 😔 nebola to žiadna sranda, doteraz behám po doktoroch.