Očkovaní a aktuálne (Omikron) pozitívni - priebeh

11. feb 2022

Je tu niekto kto je aktuálne pozitívny a má pravdepodobne omicron ? Osoba v spoločnej domácnosti sa minulý utorok stretla s pozitívnym, prvý príznak mala v sobotu. Test pozitívny v pondelok. Mňa od tohto pondelka bolí hlava, mám len tráviace problémy. Streda robený atg a negat. Dnes som bola na pcr.

Je možné, že by bol ag stále neg ?

Aký priebeh máte vy ? Hlavne očkovaní ? 😷

kamagma
11. feb 2022

Nadcha,kasel, jeden den skriabanie v hrdle a teplota do 38. Manzel pozit v sobotu ja negativna ag testom do stredy, pcr v utorok nejasny, v stredu pozitivny. Tazkosti od stredy.

didi2102
11. feb 2022

Ja aj muž 3x ocko,nádcha,muž 2dni,ja zatiaľ 3dni 😄👍

panda21
11. feb 2022

Kamarátka a celá rodina pozitívna, očkovaní, nič im nie je. Kamarátka mala jeden deň migrenu, jej otec jeden deň smrkal. Inak antigenove mali negatívne a aj po pozitívnom pcr si spravili zo srandy ešte doma antigen a stále negatívny.

ndrag
11. feb 2022

Zatial co poznam osobne, tak 3 znami (2 davky): vsetci priznaky max 2-3 dni. Bolest hlavy, jeden aj horucka. Zevraj miernejsie ako prechladnutie. Po 3 davkach zatial nikto.

majla87
11. feb 2022

Tak dnes ti vyjde pcr s vysokou pravdepodobnostou pozit. Antigeny pri omikrone odhaluju pozitivitu celkom neskoro, az po par dnoch priznakov (a zalezi aj od typu testu- nosohltan/ nos/ sliny).

dskjhfdlkdjhl
11. feb 2022

Dcera bola ockovana v septembri (ma teda dve davky), od pondelka je pozitivna a doteraz ziaden prejav (pozitivny AG aj pcr).

romanka_369
11. feb 2022

8 dni som mala priznaky,prve 4 dni silna bolest hlavy, palenie oci, nadcha, mierny kasel, posledne dva dni som mala hrdlo ako v ohni..ale uz mi je dobre..antigen mi pozitivitu ukazal az na 7 den nasledne to potvrdil PCR test...

mmoonna
11. feb 2022

Ja 2x ockovana, mierne bolesť hlavy a nôh. AG negatívny, PCR pozitívny. Dcéra neockovany, dva dni upchaté dutiny

davida
11. feb 2022

Syn ockovany, tri dni horucka nad 38 a bolest hrdla my s muzom ockovani a nenakazili sme sa

trinneo
11. feb 2022

Ja 3x ockovana 3x antigen pozitivny a zatial skriabanie hrdla, sopel, trocha bolesti hlava..upchate bdutiny...zatial celkom v poho

zuzanockamt
11. feb 2022

2xočkovaná...dva dni horúčka 38,6, nereagovala na Paralen, veľké bolesti hlavy, kostí, slabosť, nechutenstvo, prieduškový kašeľ s vykašliavaním...mám 2 týždne po a kašlem stále...pozitívny Ag aj PCR. Neočkovaný manžel negatívny. Veľmi ľutujem,že som sa dala očkovať.

mpg
11. feb 2022

@zuzanockamt Naša obvodná na tento kašeľ radí kalciový sirup.

linibini
11. feb 2022

manžel 2x očko, v nedeľu ag pozitívny, predtým celý týždeň nádcha, kašle, sople, v nedeľu stratil čuch, urobil si ag test, ja 2x očko, deti neočko, stále vychádzame negatívni, deti príznaky žiadne, mne v pondelok nebolo nič, v utorok ma začalo veľmi škriabať hrdlo, boleli ma nohy, v stredu mi bolo zle, preháňalo ma, celý človek ma bolel, včera už len hrdlo, robila som si ag test a negatívna, dnes mi už nič nie je, ani hrdlo už nebolí, ag negatívny. Manžel bol v utorok na PCR, včera mu prišiel výsledok pozitívny, dnes si robil ag test, skončila mu karanténa - test negatívny, aj deti i ja.

zuzanockamt
11. feb 2022

@mpg ďakujem, skúsim. Na začiatku som mala Stoptussin, lebo ten mi to trochu tlmil.

oktoberka
11. feb 2022

U nás dve neocko deti pozitív,vysoké teploty cez ,39par dni..manžel a ja 3x očko.
Manžel pozitívny,no úplne bezpriznakovy,išiel na pcr s deťmi,tak sa dal testovať aj on. Inak AG mu neukázal nič,pcr pozitiv. Ja negativna,išla som na pcr po pár dňoch.

andreafa
11. feb 2022

Ja od stredy omikron. 3x ockovana 🤦‍♀️, zacalo ma prehanat, boleli ma usi a zapchaty nos. Teraz ma hrozne bolia klby.

snowflake07
11. feb 2022

Ja som bola 3 x očkovaná a koronu mám tretí x.Taka miernejšia nádcha.Prvy deň slabosť,potom len dutiny.

abigail88
11. feb 2022

@zuzanockamt ja taktiež a to som ešte aj muža prehovárala stále, aby sa dal zaockovat :( Manzel bol v pondelok pozitívny, mne vyšiel v štvrtok pozitívny domáci test, ale už od stredy večera bolesti hrdla, horúčky, zimnica....a najhoršia je bolesť nôh a celého tela a ešte ma začína aj ucho bolieť plus nádcha....A to som išla ešte hneď po Vianociach na tretiu dávku a mám ešte horší priebeh ako muž, čo nie je zaočkovany.

simsalabim
11. feb 2022

Svagrina mala nadchu a 2 dni unavu.

simsalabim
11. feb 2022

A svagor nic, ani nebol pozitivny.

janinka007
11. feb 2022

Kolega 3x pichnuty, horúčky, zimnice

eliska105
11. feb 2022

2x ockovana.. silna bolest hrdla par dni, jeden den horucka a bolest svalov, potom zapalene dutiny, kychanie, upchatý nos, kasel a zachripnutie.. uz tyzden priznaky

goblinko1
11. feb 2022

1x ockovany johnsonom prvé dni zvýšená teplota, následne hrdlo, nepekný no nebolestivý kašeľ, zhoršené videnie, silne bolesti hlavy a kĺbov fakt tie kĺby neznesiteľné a celková malátnosť mama neočkovaná mala asi dva dni 39 teploty, upchatý nos a únava ktorú má dodnes. Mne až dnes vyšiel pozitívny pcr no príznaky už mám cez týždeň.

goblinko1
11. feb 2022

@abigail88 taktiež a tie uši bolest ako keby vám do nich nafuka že?

mariali31
11. feb 2022

A pripojím sa Priebeh pre neočko ?ďakujem

srdeenko19
11. feb 2022

Moje dve kolegyne 3x zaocko doma už vyše týždňa so silnými bolesťami hlavy, svalov, kĺbov. Prvé dni vysoké horúčky, ktoré sa im darilo znížiť max. na 38 st. kolega 30 rocny len nádcha a bolesť hlavy a ďalší kolega, cca 40rokov ma asi, mesiac doma, vybral 3 atb, nevládal ani na wecko prejsť, že sa bal, že je po ňom. Teraz sa vrátil do prace. Takže sila, u každého úplne inak. Vsetci 3x ocko.

jjanulienka
11. feb 2022

@goblinko1 presne toto mame s mužom taký “bolesť “ v ušiach ako keď prefukne, ale ja nosím stále ciapku takze to tým nebude, ale haluz, že nám to začalo asi tak dva týždne po korone🤷🏽‍♀️

jjanulienka
11. feb 2022

@goblinko1 taký bolesť😅😅😅igen... ale chápeš 😅😅

abigail88
11. feb 2022

@goblinko1 presne tak...ale najhoršia je tá bolesť svalov, to som ešte pri žiadnej chrípke, chorobe zatiaľ nezažila ...:(

goblinko1
12. feb 2022

@abigail88 však toto :/