Očkovanie Pfizerom počas prechladnutia

mirkava
12. máj 2021

Ahojte žienky, nemate s tym niektora skusenost? Mam sa ist dat v piatok očkovat covid pfajzerom 1. davka a som trošku nachladena. Nič vážne ani nie silne. Neboli ste niekto takto? Ďakujem 😉

lilianka28
12. máj 2021

Pred očkovaním je pohovor s lekárom. On posúdi, či môžeš.

nina255
12. máj 2021

@mirkava v dotazniku predtym je ze ci sa citis chora, podla mna na akekolvek ockovanie ma ist clovek zdravy ...dokonca aj male deti ked idu ockovat a su nejake chorlave tak im termin prekladaju

anjelok
12. máj 2021

@mirkava ja som bola v sobotu, v ten den ma akurat ako na potvoru zacalo skrabat v hrdle. Cely den rovnako, nezhorsovalo sa to, teplotu som nemala. Napriek tomu ma nezaockovali.

staleja
12. máj 2021

Ja mám ísť zajtra a som na tom rovnako, neviem čo mám spraviť. Ako sa mám odhlásiť, ako mám postupovať? :(

stanulienkat
12. máj 2021

Odhlas sa. Mas byt zdrava. Radsej tyzden pockaj,akoby si mala mat komplikacie. Telo sa musi vysporiadat s chorobou,nieto este s vakcinou.

martinka13
12. máj 2021

Moji rodičia sa odhlásili kvôli nádche. Človek by mal byť fit počas očkovania.

mirkava
autor
12. máj 2021

@staleja asi siaci cez to pin co ti prislo sa odhlasit. Ja este pockam uvidim. Mam este dva dni

mirkava
autor
12. máj 2021

@anjelok bola si tam a povedala si ze ta skruabe v hrdle?

alica_matejka
12. máj 2021

@mirkava treba sa priznat a uvidis, ci ta pustia sa dat ockovat alebo nie. no tiez si myslim, ze pri ockovani by mal byt clovek zdravy, lebo samotne ockovanie je pre telo zatazou.

kittykat22
12. máj 2021

no neviem ci je to dobry napad. Vela ludi malo blbe reakcie - od horucky, cez zimnice, cez bolesti ramien az po nejake docasne paralizacie. Ak ti uz teraz nie je dobre, tak aby sa ti to nejako nespojilo - a ockovanie ta kompletne vyradi z cinnosti na nejaky cas.

anjelok
12. máj 2021

@mirkava ano. Kedze sa mi to tiez nezdalo vazne, tak som sa sla poradit. Je to aj jedna z tych otazok, co je v dotazniku. Ale teda, ze neodporucaju a ani ma nezaockovali.

seahorse27
12. máj 2021

Ja by som sa nedala ockovat. Mala by si byt uplne fit. Odhlas sa a ked budes ok, tak sa znova zaregistrujes.

staleja
13. máj 2021

Ahojte, tak som sa odhlásila a nanovo zaregistrovala a dali mi hneď termín na nedeľu. Dúfam, že už budem fit, ak nie budem to musieť zrušiť opäť. Prekvapili ma, že mi hneď dali ďalší termín... +

nttnnt
13. máj 2021

pri ockovani by si mala byt fit..pri akomkolvek ockovani

mirkava
autor
13. máj 2021

No tak nakoniec sa nachladenie dosť zhorsilo, takze som sa odlhasila 😉. Aj tak by ma zaujimalo ci tu je niekto kto sa dal napriek tomu zaockovat a co to s nim urobilo 😊

mirkava
autor
13. máj 2021

@staleja tiez som rozmyslala ci sa hned nenahodim nanovo, ale presne to, co ak mi daju termin hned o dva dni. Zase cakat mesiac uz nechcem

sim_mi
13. máj 2021

Neukamenujte ma teraz, ale ja som sa dala ockovat mierne nachladena. Nebolo mi dokopy nic, len som citila dutiny a pobolievala ma hlava, tak som sla na test, ktory bol negativny. Na druhy den ma zavolali ako nahradnicku na pfizer a nevahala som ani sekundu, i ked som sa este vzdy citila, akoby na mna nieco liezlo,no nemala som ani neplotu, ani ma nebolelo hrdlo a vedela som, ze som negativna. Po ockovani ma bolela ruka a mala som jeden den zvysenu teplotu.

nikaeli
13. máj 2021

@sim_mi nikto ťa neukameňuje, bolo to tvoje rozhodnutie, tvoje telo.. chvalabohu si to zvládla v pohode 😉 ja by som do toho s nachladením nešla.. autorke prajem skoré uzdravenie 😉

mirkava
autor
14. máj 2021

@sim_mi ved prave aj ja som rozmyslala ze by som sla rano na test a potom na vakcinu. No dost sa mi to zhorsilo tak radsej to odlozim aj ked nerada.

katulienkax
14. máj 2021

ved je to vase zdravie nie tych lekarov, a ked budete klamat a riskovat kto bude mat zavazne dosledky vy alebo lekar. Lekara mozno oklamete ale seba samu nie. A to ze 1000 nic nie je a 1 ma problemy, naco sa pytate inych co im bolo kazdy je individualita. Aj Sclouska bola ozarovana denno dene a dozila sa dost a ini umru hned na zaciatku

mirkava
autor
14. máj 2021

@katulienkax na čo sa vyjadrujes? Ludia sa pytaju, komunikuju....