Odporučte krém na suché ruky

pupetko263
16. okt 2020
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte vedeli by ste mi poradiť dobrý krém ktorý pomáha na suché ruky ktoré mi niekedy praskajú a spraví sa mi rana. ďakujem za odpoveď

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suzie26
16. okt 2020

Lanovy olej 🙂 a na noc do rukaviciek

snazilka_bio_mamka
16. okt 2020

Kerasal, je lacny, bez predpisu. Cez leto (vlastne kazde leto) trpim vysušenými pätami, popraskanými az po mäso. Skusala som viac vecí, nepomahali ani zabali na celu noc, jedine mi pomohol Kerasal. Je to krem s obsahom močoviny a nemozem si ho vynachvaliť

veronikaa006
16. okt 2020

modrá indulona

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domka1205
16. okt 2020

@pupetko263 vyskúšala som milión aj drahších a zamna naj tento kamilkovy z billy, ešte lepší ako indulona ,jediný som mala pocit že premasti aj hoji

basska_b
16. okt 2020

Moja mama mala s týmto vážny problém. Zliezla jej celá koža. Opýtam sa jej, čo nakoniec pomohlo. Ale určite obmedziť mydla, chémiu, ona to mala z toho. Jaj a tá korona dezinfekcia v obchodoch robí riadny problém tiež. Keď tak si zohnať nejakú setrnu a nosiť si so sebou

judit001
16. okt 2020

@pupetko263 Neutrogena krémy sú veľmi dobré na suchú pokožku. Sú trochu drahšie ale stoja za to.

anos18
16. okt 2020

@pupetko263 my používame Balea krém na ruky s ureou z DM
https://www.mojadm.sk/balea-urea-krem-na-ruky-p...

zadda1
16. okt 2020

@pupetko263 skuste pozrieť DermaGUARD

maxxim
16. okt 2020

@pupetko263 klasicka modra indulona je pre mna Top🙂