Odstránenie znamienka

emi_emi159
13. jan 2021

Ahojte , prosím vás mám znamienko v dekolte tmavé a vypuklé. Chcem sa vás spýtať či by ste mi vedeli poradiť či máte skúsenosti s odstránením úplne bez jazvy? Je v dekolte takze to vidno v plavkách , vystrihu,tielku, v podprsenke. Takze nechcem mat skaredu jazvu najlepšie žiadnu. Viete mi odporučiť kliniku v Bratislave kde by mi to vedeli najlepšie odstrániť ? Ďakujem pekne. Poprípade ak ste zažili niečo podobne môžte mi poslať fotku do správy ako to vyzerá teraz lebo sa toho naozaj veľmi bojím ale už ho tam proste nechcem hanbím sa zaňho. Ďakujem pekný deň

lenicka298
13. jan 2021

@emi_emi159 ahoj, ja som si dala uz vybrat viacej znamienok. Naposledy 11.11, take vacsie na krku v predu. Vyberali mi ho na plastickej chirurgii ale chirurgicky, (4stehy) takze jazva ostala. Este to mam "cerstve" tak to viacej vidno, ale casom to vybledne. V lete sa to celkom da pekne opalit. S jazvami som zmierena, kedze mi znamienka stale rastli. Vyberali mi uz aj 2 na tvari a pekne to zakryjem make-upom . Skus este pozriet odstraňovanie laserom. Ak by si chcela foto, kludne mi napis 🙂

ivka21
13. jan 2021

Nemam skúsenosť v Bratislave ale v Ružomberku som si dala odstrániť z tváre laserom a bez jazvy hojilo sa to 10 dni. A urobili aj vyšetrenie pred tým ci môžu odstrániť.

baryana
13. jan 2021

@emi_emi159 odstranovali mi na ulk v petrzalke laserom. Mala som asi 5mm. Neostala mi ziadna jazva.

andrea_23
26. sep 2021

@baryana smiem sa spýtať.Trrba potvrdenie od kožného?Ďakujem

merlinja
26. sep 2021

Ja som mala škaredé, asi 1cm veľké, vypuklé, škaredé bolo ,na dekolte. Ešte na výške som si ho dala odstrániť. Taký neviditeľný krúžok mi tam ostal, ale mne sa tam chrasticka urobila ako som tašku nosila, dr.kazala šetriť sa. Len mne to klasicky vyberala a šila, znmienka neodporúčajú kvoli následnej histologii palit laserom. Ja som spokojna, celu pubertu ma to trápilo.

baryana
27. sep 2021

@andrea_23 nie, nemala som žiadne potvrdenie. Absolvovala som kratku konzultaciu priamo tam a hned som si znamienko dala aj odstranit. Objednala som sa naraz aj na konzultaciu aj zakrok.

andrea_23
27. sep 2021

@baryana supeer ďakujem za odpoveď 😉