Partner sa potí

6. okt 2023

Baby, moj partner sa počas spánku potí, ale neskutočne. Najradšej by som každý deň prezliekanie plachtu a návliečky....prečo?? Nehovoriac, že to aj riadne smrdí, také echt pyžamo. Môže to byť nejaká zdravotná komplikácia?? Cez deň nič ale ako náhle zaspí. Ďakujem.

kakika007
6. okt 2023

Iné zdravotné komplikácie nemá? Napríklad kašeľ

lindusss2016
6. okt 2023

Ano, moze to byt aj nejake ochorenie, mal by zajst k obvodnej lekarke

bambieblue
6. okt 2023

Môj manžel to isté a neviem co robiť

autor
6. okt 2023

Má astmu liečenú

bambieblue
6. okt 2023

Môj astmu nemá zato ja mám astmu ale nepotím sa.Inac aj môj starší brat to isté od puberty a dokonca na plachte mal až také žlté veľké fľaky co sa nedali vyprať, aj bývalú sa potil. Myslím si že je to vplyvom hormónov 🤷‍♀️

zuzkaa1991
7. okt 2023

Moj manzel tiez sa riadne v noc poti a nic s tym sa neda spraviť ale on spi vzdy nahy len v boxerkach....to ze spime zatial oddelenie kvoli malej tak prezliekam mu castejsie posteľné

nevenka
7. okt 2023

Este ma napadlo, ci nema vysoky krvny tlak.

koniarova
7. okt 2023

@kakika007 či by znamenalo potenie a kašeľ?

dota6
7. okt 2023

Určite skúsiť vyšetriť štítnu žľazu. Začalo to minulý rok. Ale taký studený pot, dosť pochudol. No bol taký aj cez deň. Aj bez aktivity. A nakoniec mal problém so štítnou žľazou a po nasadení liečby je to preč.

veselo_neveselo
7. okt 2023

Mne to pride normalne, nehladala by som za tym problem.

Pyzamo menit kazdy den ked sa poti, vankus ob dva-tri dni. Lahku perinu celorocne a chladnejsie v spalni a dobre vetranie.

alickapusinka
7. okt 2023

Ja som mala pri cukrovke taký stav. Odkedy mám lieky na cukrovku mi to prešlo.

stellarstar
7. okt 2023

Štítna žľaza, cukrovka, hiv, spánkove apnoe, reflux, lymfom, lieky, nádor, infekcia, andropauza.... príčin môže byť zig. Treba ist k dr

kakika007
8. okt 2023

@koniarova môj exmanzel mal tiež také stavy, neskutočne sa v noci potil, ale aj kaslal.
Aj polroka trvalo kým mu dosli na ze to je hodgkinov lymfom.

stanulienkat
8. okt 2023

Niektorí ľudia sa viacej potia pretože majú viac potných žliaz, netreba za vsetkym hladat diagnozu, treba vetrať, lahku prikrývku. A nie je náhodou obezny? Obezni ludia sa viacej potia.

sense
8. okt 2023

Poti sa aj keď spí len pod navlieckou a pri otvorenom okne? Akú teplotu mate v izbe.
Ono pot ako taký by smrdiet nemal pokiaľ dodržiava hygienu a nemá zdravotný problém. Ty píšeš ze smrdí, možno by nebolo od veci navštíviť lekára, ci nemá nejaký hormonálny alebo iný zdravotný problém.