Pichavá bolesť v oblasti krížov

dzeni
17. jan 2017

Ahojte, prosim nevie mi niekto poradit, ak pracujete urcite viete aky problem je dostat sa od zamestnavatela k doktorke, som na tom podobne.
Preto prosim o radu, uz asi 4 mesiace mam bolesti na pravej strave v oblasti krizov a taha mi to az do pravej nohy.
Prosim poradte co by to mohlo byt?
Stihla som akurat ortopeda ten mi napichal take vcelicky a dal Aceclofenac a po tyzdni ma to preslo, ale len asi na 2 tyzdne a mam to spat :(

veronika33
17. jan 2017

pravdepodobne vysunutá platnička, najviac pomáha nahriať suchým teplom, polohovanie do kĺbka na boku (ako bábätko ruky a nohy k sebe) a cviky, asi najlepšie SM systém, strečing, tú vidíš dobré cviky:

https://www.youtube.com/watch?v=-iE75a_AdQw
madana
17. jan 2017

@dzeni moze to byt vselico....vacsinou tieto diagnozy sa zvyknu casom po nelieceni zhorsovat....na Tvojom mieste uz dnes telefonujem,objednavam sa na vysetrenie...tolko zamestnavatel pockana Teba...neodkladaj to...

madana
17. jan 2017

@dzeni mmoze tobyt nieco s chrbticou,pricvaknuty nerv,nejaka cysta na pr.strane,ktora Ti tam moze tlacit,mozes tam mat nejaky dlhodoby zapal atd....tazko poradit cez 1 spravu ....najlepsie by sa zistil dovod cez magnet.rezonanciu,ale tam sa caka aj 2 mes....rtg mozno by tiez nieco nasiel...crp ti treba spravit a krvne testy,ci nemas zvys zapalove markery atd

dzeni
autor
17. jan 2017

@veronika33 velmi pekne dakujem 🙂

dzeni
autor
17. jan 2017

@madana dakujem krasne, ja viem,preto som sa aj poobjednavala, aale najskorsi termin co mam je marec -april-maj :( toto je hrozny system, cloveka nieco boli a musi tolko cakat, vsak dotial mu to bud prejde, alebo je po nom😝