Pomenštruačné bolesti

lusswinki
29. júl 2014

Ahojte žienky
Neviem, či už nejaká taká diskusia je rozbehnutá... Preto zakladam novú. Potrebujem poradiť.
Po skončení ms mám stále trvde a take nafuknuté podbruško, boli ma od oblasti ľavého vaječníka až k pupku a ešte stále mám hnedý výtok... Pobolieva ma to pri chôdzi, keď si sadám, aj keď ležím..., no nie je to extrémna bolesť. Dá sa to vydržať bez tabletok od bolesti...no je to nepríjemné... Skočila by som k dr hneď, ale mám vytok a nie je to príjemné...
Obyčajne po skončení ms výtok nemávam. Viete mi povedať, či sa mám znepokojovať a isť stým k Dr hneď,. alebo to nie je nič a prečo by som mala zbytočne stresovať.
Cyklus mám pravidelný a mám odsledovanú aj ovuláciu, a nemyslim si, aby bolesť mohla byť spôsobená ovulkou. Ďakujem 😵

nigguska
29. júl 2014

Pravdepodobne to bude zapal....takze k dr urcite chod...

maminuska
29. júl 2014

@lusswinki ja som to mala tiež mala som disbalanciu progesterónu.

lusswinki
autor
29. júl 2014

@maminuska dakujem za odpoveď.. sú s tym problémy?, ako ste to riešili. 🙂

lusswinki
autor
29. júl 2014

@nigguska Dakujem za odpoveď... no uvidim ako sa to bude vyvyjat a ked skončí výtok tak skočím ku Dr 😨

maminuska
29. júl 2014

@lusswinki nijak , v dalšom tehotenstve som len prvých 12 týždnov brala duphaston .
Ale to sa mi objavilo sem tam , tak tri razy do roka a zvyšných 9 menštruácii bolo v poriadku . Nedostatok progesteronu môže byt však príčinou potratovosti.

nigguska
29. júl 2014

@lusswinki inac,ak je to zapal,mala by si ist aj pocas vytoku....ak chces byt tehu tak prechodeny zapal ti k tomu nedopomoze,prave naopak.....prechodene a nevyliecene zapali su castym problemom pri tehu

lusswinki
autor
29. júl 2014

@maminuska no veľa žienok beru v tehu lieky a vitaminy a zvladli to, no nie?, no tak to budem musiet možno zvladnut aj ja 😉