Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte dobré mastičky proti akné?

anitenka
22. jan 2013

kto vie o niakej masti alebo kremu proti akne ? vdaka

sissy27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zvedavamt
22. jan 2013

tazko riesit problem zvonka, ktory ma zaklad zvutra
kym neodstranis pricinu, tak mozes prektyvat nasledky kolko chces

gucciok85
22. jan 2013

vycistit creva, zdrava strava, ziadne sladkosti, biele jedy- biela muka, cukor, sol,chlieb. masticky nepomozu

mpg
22. jan 2013

Trochu pomôže pleťová voda proti akné, skúšam to u syna.

monika2606
22. jan 2013

@anitenka mne pomáha kozmetika dermacol

kukucka1979
22. jan 2013

ja osobne z vlastnej skusenosti odporucam nechtikovy krem od firmy Just.

flower72
22. jan 2013

kožný lekár.

bubitibi
22. jan 2013

produkty od LR aloe vera germany su sice drahsie,al mne velmi pomohli a mala som fakt dost problematicku a aknoznu plet,a treba si samozrejme davat pozor co papame co sa vzdy neda.

katkarv
22. jan 2013

nam pomaha vodička Zynerit,napisala nam ho kožna lekarka.

jasmika
22. jan 2013

koloidné striebro 😉

miss_stanya
22. jan 2013

dalacin T solution /nesmie sa ale v tehu/ a skinoren....

lienka434
22. jan 2013

napr.gel na akne ja pouzivam Beutycycle gel s protizanetlivym ucinkom.

simca06022011
22. jan 2013

no u nas na bratovi iba ziadna cokolada a ziadne stiplavosti, gafrova voda trochu pomohla a bioderma iba na chvilu .. teraz zinkovu mast pouziva 🙂) ale najviac strava, kremiky iba pomozu zahojit podla mna

azarijka
22. jan 2013

Gafrova mast, lacna obycajna ucinna...

cecil36
22. jan 2013

zinkova pasta

bibistec
22. jan 2013

no osobne by som ti poradila dat si urobit hormonalny profil, lebo vacsinou je problem v nerovnovahe hormonov, alebo tiez gastro ...mozes mat helikobakter a pod. masticky su ako doplnok cize najprv hladaj pricinu. mne nepomohla ani kozna, ta ma tyrala kde cim a bolo to este horsie. pomohol hormonalny profil, a mala som aj helikobaktera po prelieceni ziadne akne. a kamoske pomaha zensen to je tiez na rovnovahu hormonov ale najprv sa daj vysetrit.

3mama3
22. jan 2013

Ahoj, mám pubertálneho syna a už 3.mesiac užíva vitamíny DERMABION - sú tam nejaký béčka, zinok, sušené droždie... Dosť mu to pleť odmastilo a obmedzilo sa akné. Vitamíny sa dajú kúpiť v lekárni, konzultovala som s lekárničkami, môžu sa užívať neobmedzene a nepriberá sa z nich, aj keď sú tam béčka - aspoň náš syn nie, ale zase rastie ako z vody. 😉 Zuzana

fanta3
22. jan 2013

mne viac ako masticky a kremiky pomohli vitaminy na plet...ale teda tiez som ich vyskusala viacero, nie kazdy zabral

aurolea
23. jan 2013

Priklanam sa k nazoru, ze ak chce niekto riesit problem s akne, mal by zacat z vnutra, pretoze kremiky akne nevyliecia. Akne signalizuje zlu funkciu traviacej sustavy a pecene. Dobre je napriklad oregano, ktore vyborne tisi zapaly a je to prirodne ATB. Ale ak Vam mozem poradit ,skuste navstivit nase centrum biorezonancnej diagnostiky, kde Vam lekar povie presne, kde je problem a s cim treba zacat pri liecbe. Viac o nas aj tu na MK: https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/aurolea/

matuskova003
23. jan 2013

mne pomohla modra indulona, pred tym vyčistit poriadne plet Dermacol vodičkou 🙂 alebo som počula, že Dettol mydlo na ruky , je vybornym antibakterialnym mydlom aj na plet .. 🙂 a to naozaj myslim važne .. kamoška sa takto zbavila akne ..

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia6699
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirabelia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brumka
18. apr 2013

mne opmaha cistenie tvare jarisovou vodou, a kremujem sa excipalom (krem) a mam teraz taku uzasnu plet kazdy mi ju chvali a to som od detsvta mala take zapalove, a najlespie natom ze ma to vijde omnoho lacnejsie ako vselijake pletove vody a kremy ktore mi este tvar zhorsovali. na pol roka a mozno dlhsie nedam viac ako 7€ a pouzivam 3x denne 🙂

salma22
18. apr 2013

zineryt ale ten je na predpis od koznej...zalezi natom aku mas plet...chod ku koznej moze ti dat aj tabletky a nemusi ...ona ti lepsie poradi

barboritta
18. apr 2013

a kde sa dá kúpiť ten excipal?v lekárni?

ivukska
13. jan 2014

neviede daki krem na akne new sa stoho zbavim co mam robit dakujem

marulka12
13. jan 2014

Differine krém - účinný ale je len na predpis 🙂

reppka10
17. mar 2014

@ivuska ja ti odporúčam rad MICROSILVER PLUS od LR, obsahuje mikročastice striebra, ktoré pôsobia antibakteriálne. Viac IP 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli