Poradíte gynekologičku v Banskej Bystrici?

noc25
28. júl 2008

ahojte Bystricanky uz dlho chcem zmenit gynekologicku, teraz mam doktorku Kamensku ktora ordinuje v Sl.Lupci,ale akosi sa mi nedari zohnat nejakeho dobreho doktora/ku,pretoze ked obvolavam tak vsade maju plno.Vie mi niektora poradit?dakujem

eriqe
12. mar 2009

ja som tiez chodila ku Babicovi a bol skvely, vzdy mi rad odpovedal a do podrobna vsetko vysvetlil. On mi pred porodom odporucal Dr. Kamodovu, takze pred porodom som chodila k nej a po Babicovej smrti k nej chodim opat.

kikuska7
16. apr 2009

ahoj holky a co poviete na Mudr. Macejku?

ginuska
27. máj 2009

Ahojte,
som maximálne spokojná s prístupom Mudr.Petrovičovej a takisto aj s prístupom sestričiek. Potvrdzujú to aj tie kopy báb v jej čakárni. Ja sama tam chodím dlhú dobu. Som veľmi spokojná s prístupom celej ambulancie. Vrele odporúčam všetkým babám.

marianka7
5. jún 2009

ja som chodila tiež k dr.Babicovi a bol to najlepší doktor akého som poznala a to je jedno či gynekológ alebo zubár a pod. Vždy milý, všetko mi vysvetlil, keď som bola tehu, tak som zo začiatku mala slabé krvácanie tak ma hneď poslal na sono a keďže to sa robilo na poliklinike od poobedia až do večera, tak mi dal číslo na mobil, že ho mám informovať o stave aj o pol noci keď odtiaľ vyjdem. Tak mi to dobre padlo, že sa o mňa tak stará, a to jeho číslo som ešte párkrát využila až kým som porodila. Žiaľ keď som išla na kontrolu po šestonedelí tak už mal na dverách len parte.
teraz som sa bola zaregistrovať u Fruhwalda, vraj je veľmi dobrý tak uvidíme lebo na vyšetrenie ma objednali až o mesiac....

lenka_da
5. jún 2009

s dr. petrovicovou nemam dobre skusenosti, ako uz pisali baby predo mnou, zaujimalo ju len to, ci som zaplatila rocny poplatok
momentalne chodim k dr. kocajdovej - pristup nic extra ale pomohla mi otehotniet, takze odbornost ocenujem
raz ju zastupovala dr. kamodova /novamed/ - mala som z nej moooooc dobry dojem, vysvetlila mi vsetko velmi trpezlivo, dala mi urobit nove testy atd. - velmi som bola spokojna
u dr. molitorisa som rodila - chyba mu sice ludsky pristup ale ked budem znovu rodit, tak si ho pravdepodobne vyberiem opat
tolko moje skusenosti

cica99
30. jún 2009

Ahojte,počuli ste niekto o gynekologovi MUDr. Sitárovi? Neviem nájť o nom nič zaujímavé, okrem základných info... Ordinuje na Hornej ul. Alebo viete mi niekto poradit dobreho gynekologa niekde v okoli centra BB? Dakujem za kazdu radu!

krpito
30. jún 2009

Dr. Kamoďová ordinuje dvakrát do týždňa v Novamede a vrelo odporúčam, super prístup 🙂

mywiel
30. jún 2009

Aj ja som chodila k Fulmekovej, je to medzi starou a novou Sasovou, na kopci nad cintorinom.

rhodosbb
2. júl 2009

Ahojte 🙂 , tak dnes som sa bola prihlásiť u MUDr. Fruhwalda, má ordináciu v Radvani v Medicome (dúfam, že sa to tak volá - je to oproti Novamedu). Počula som na neho samé chvály, ináč je to riadny fešák, asi sa budem pri ňom aj hanbiť 😅 Od mojej starej doktorky Fulmekovej si vraj oni vypýtajú môj zdravotný záznam, to som zvedavá, či im ho vydá dobrovoľne 😀

alias313
2. júl 2009

ja chodim k Spanielkovi-oproti starej nemocnici a som úúúúplne spokojná 😉 predtým som chodila k takej trúbe, že si doteraz gratulujem, ze som odisla..a mala som to urobit ovela ovela skor

marianka7
3. júl 2009

bola som minulý týždeň prvý krát u Fruhwalda, a je to fakt riadny fešák, až mi dych vyrazilo keď vošiel do dverí. Som si myslela že sa budem pred ním hambiť ale on tak odlahčil atmošku humorom, že to bolo ok. Vyšetrenie v pohode, aj sono mi urobil, všetko vysvetlil. A ordináciu má modernú, nie taká klasická hrozná koza. Som spokojná.

iluska6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
parvitas
6. júl 2009

rhodosbb: myslim, ze sa to vola Mediklin 😉
bola som u Fruhwalda len na 3D sone, ale ordinaciu ma fakt krasnu. a sestricka aj on su velmi mili.

inak chodim ku Kocajdovej do Novamedu.

cica99
16. júl 2009

Dievčatá, viete mi poradiť naozaj dobrého zubára v Banskej Bystrici?

roasha
16. júl 2009

cica,kuk o stranu dopredu. 😉 🙂

roasha
16. júl 2009

inak je tu niekde tema zubari v BB,ale neviem presny nazov,a ani za svet to teraz neviem najst.zalozila ju mywiel.. 😅

ramcel
21. júl 2009

Ahojte, chcem sa s Vami podeliť o skúsenosti s mojou už bývalou lekárkou - MuDr- Fulmeková, gynekologička v Sásovej.
Bola som u nej niekoľko rokov, viac-menej preto, lebo som nič nepotrebovala a videla som ju raz za rok, a to človek ešte strávi jej urážkya ironiu. Ked som otehotnela, tak som tam chodila často, a to sa už nedalo tolerovať, takže som odišla. Tento príspevok však píšem, aby jej súčasné a nedajbože nádejné pacientky vedeli, do čoho idú a aby si to dobre rozmysleli. Popíšem Vám pár skúseností:
1. Požiadala som ju o antikoncepciu - jej prvá otázka: Váš priateľ je ženatý?
2. Požiadala som ju o názor na zmenu antikoncepcie - z tabletiek na náplasť - viac-menej mi vynadala, že čo vymýšľam a tabletky sú dobré.
3. Mala som nad 30 rokov a pani doktorka sa pravidelne vyjadrovala k tomu, prečo vôbec ešte antikoncepciu chcem, lebo ved už mám mať deti.
4. Keď som si myslela, že som tehotná, objednávala som sa na prehliadku, tak sa ma iba povýšenecky spýtala, či chcem byť tehotná.
5. Na prehliadke mi vypísala všetky papiere iba na základe informácie, že mám pozitívny baby-test, až potom ma vyšetrila.
6. Na triple-test ma poslala v 13-tom týždni na opačný koniec mesta k inému lekárovi. Test sa robí štandardne v 16-tom týždni a u bežného gynekológa.
7. V šiestom mesiaci ma po vyšetrení na SONE poslala na expertné SONO s podozrením na vadu srdca plodu. Urobila to maximálne stresovo a necitlivo, s tým, že ešte v ten deň mám ísť na SONO, je to veľmi urgentné, aby sa dal stihnúť potrat, keby sa vada potvrdila. A mám jej volať hocikedy na mobil. Nemám jej za zlé, že ma poslala na vyšetrenie, ale viete si predstaviť, v akom som bola rozpoložení po takto podaných informáciách. Na SONE nič nebolo a lekár len krútil hlavou, že všetko je v úplnom poriadku.
8. Sťahovala som sa 200 km od BB a tak som ju požiadala o dokumentáciu a vyradenie z evidencie. Nepovedala som jej, že je to aj preto, lebo je strašná, nevidela som význam. Vyradila ma deň pred nástupom na MD a odmietla mi vypísať papiere pre nástup na MD s tým, že to si mám riešiť u nového lekára. Právo na to mala, ale je to normálne poslať preč ženu v 9-tom mesiaci a nedať jej papier na nástup na MD od ďalšieho dňa?

Toľko moje konkrétne skúsenosti - ťažko hovoriť o celkovej ironii, arogancii, drzosti a podobne. Skutočne nechápem, prečo p. Fulmeková má ešte nejaké pacientky. Ja by som ju neodporučila nikomu. Ved ona je predsa služba a má sa podľa toho správať. Prečo platiť za takúto úroveň?
Mám v úmysle podať na ňu sťažnosť na poisťovňu a na úrad pre dohľad na zdravotnou starostlivosťou. Ak s tým máte nejakú skúsenosť, napíšte, prosím.

nastasia
21. júl 2009

ahojte baby, mate niektora skusenost s dr. Jencom?

maminka2
21. júl 2009

Cica, co sa tyka dobreho stomatologa, ja jednoznacne odporucam MUDr. Hudeca - ma ambulanciu na Tajovskeho ulici dole na intrakoch. Prijemny a hlavne dobry odbornik - precizna praca, maximalne s dava zalezat, atd. Ja som s nim nadmieru spokojna, v zivote som nemala lepsieho zubara, a to vazne.

buraz
22. júl 2009

MUDr. Sitár ordinuje v ambulancii Dr. Fulmekovej v Sasovej.

rhodosbb
23. júl 2009

Ahojte 🙂

Ramcel, tiež som tu pár strán dozadu písala o mojich skúsenostiach s fulmekovou a čítam, že tie tvoje sú úplne rovnaké ako tie moje. Tiež sa čudujem, že ešte vôbec má nejaké pacientky 😒

Marianka7, tak aj tebe sa Fruhwald páči 😀 teším sa na prvé vyšetrenie, momentálne snažilkujeme, takže sa k nemu možno už čoskoro dostavím 😉

Parvitas, ďakujem, jasné že je to mediklin, hlavne, že okolo tej budovy chodím každý deň...

cica99
27. júl 2009

Maminka, a nemáš u neho problémy s tým, že by sa ti urobil kaz pod plombou po čase? a plnil ti už kanáliky , teda ošetril mŕtvy zub a tento ti vydržal a nebolí?

lucinka1104
5. aug 2009

Má niekto číslo na dr Petrovičovú alebo dr Španielku? Dakujem

akvi
5. aug 2009

Ak mozem odporucit, tak dr. Kamodova je naozaj super, je velmi citliva a ludska, vsetko vysvetli, neodbije.. Pre mna prijemne prekvapenie po niekolkych otrasnych gynekologoch, s ktorymi som mala tu cest. Bola som par krat aj u dr. Hunaka - tiez velmi mily cloveka a podla mna aj dobry odbornik. Lenze on nove pacientky neberie, on vlastne nie je obvodny gyn, ale onkogynekolog. Ani Bielik neberie, k nemu som povodne chcela ist..a tak som sa nahodou dostala ku Kamodovej. 🙂

roasha
5. aug 2009

lucinka,hod si do google mudr. zuzana petrovicova,vypluje ti aj t.c. 😉

lucinka1104
5. aug 2009

dakujem pekne

amadora
5. aug 2009

Ivankova, keď som bývala v BB, tak som chodila k Rychtarechovi... no neviem čo na neho povedať, je celkom fajn, len som mala z neho miestami taký nepríjemný pocit... strašne rád mi ohmatával prsia 😅 Keď som tam prišla aj trikrát za týždeň tak zakaždým mi kontroloval prsníky a vždy mi pritom tak divne pozeral do očí... začalo mi to byť veľmi nepríjemné, našťastie v tej dobe som sa odsťahovala z BB k priateľovi, teraz už manželovi, a menila som lekára.

lucinka1104
9. aug 2009

a chodíl niekto počas tehu k dr Klimovej ?

lucinka1104
10. aug 2009

tak nakoniec som si vybrala Vodeckého 😝 na španielku mama nepočula niečo dobré a KOmadová je síce super,ale kázala mi prísť až v 11 tt a to sa mne zdá neskoro zvlášť,ked som aj prvé tehu mala odzačiatku rizikové