Poraďte lekára v Košiciach

smska1979
30. júl 2008

Mam zdrav. problem, som 2 mesiace po porode, mam na jednom prsniku 4. zapal, mlieko uz 3. tyzden nemam. Brala som 3x ATB - neuspesne, prave som sa vratila po 5 dnoch z nemocnice na vlastnu ziadost, davali mi 2x denne lieky do zily - bez uspechu, bez zlepsenia. Nikoho netrapilo, preco sa nic nezlepsuje, kazdy to len tak odflakol. Vizita bola typu - Ako sa mame? poviem, ze ziadne zlepsenie nenastalo, napisu to do zaznamu a tym to hasne. Chirurgicky zakrok nebol potrebny, nemam tam hnis. Bola som v novej nemocnici v KE. Nepozna niekto fakt dobreho lekara, ktory by sa na to vedel pozriet a pomoct? Neviem, kde uz mam hladat pomoc, ked mi v nemocnici nepomohli. Keby sa dalo, nech to nie je nikto z z vyssie menovanej nemocnice. Dakujem.

bubika
30. júl 2008

hmmm lekara neviem poradit ale skus si pozriet OZ Mamila
http://www.rodinka.sk/user/view_page.php?page_i...
mozno Ti poradia kosicke baby...skus zavolat Majke Krupovej zajtra a uvidis ci Ti budu vediet nejkao poradit

evaviki
30. júl 2008

smska a vyskusala si nejake "babske" recepty? Mne mamina vravela, ze mala strasny zapal a svokra jej poradila rozmiesany zltok s korenim (neviem presne), to si natierala a odsavala si hnis, aj ked to strasne boli. Nakoniec zabralo. Skus sa spytat na taketo babske recepty, mozno pomozu viac ako ATB.

smska1979
autor
31. júl 2008

babske recepty som skusala taketo: tvaroh, alkohol, 60 perc. lieh, kapustny list, potom aj masticky, teraz davam v kuse olejobalzam, trosku to cervene mizne. Hnis nemam, to mi pozerali na USG. Mam cakat, kym sa to vylieci alebo to uplne zhnisa. A moze to vraj trvat velmi dlho, no tak sa tesim.